Autor Tema: Zanimljivi dodaci (naljepnice, bedževi, figurice, tablice,...) na vozilima!  (Posjeta: 34046 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ItalijaN

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
    • www.renault4serbia.com
  • Lokacija: Beograd
  • Vozilo:: Renault 4


Da se zna ko je doktor



Sent from my SM-N910C using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 07 Lipnja, 2016, 00:36:14 ItalijaN »
OVERDOSEDSPEEDJUNKIE : Felge su na tri šarafa što se negdje od strane nekih može shvatiti kao provokacija.
 

Offline ItalijaN

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
    • www.renault4serbia.com
  • Lokacija: Beograd
  • Vozilo:: Renault 4


Savin Autobot :)

Sent from Note 4 using TapaTalk

OVERDOSEDSPEEDJUNKIE : Felge su na tri šarafa što se negdje od strane nekih može shvatiti kao provokacija.
 

Offline petak

Deder ti ovu sa zadnjeg stakla doli desno malonu krupnijem formatu okači.
"You shal not pass"
Baš mi je zgođušna
R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033   R4 GTL 1.1  25kW 1128 688D7/12   Laguna II 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005   Espace IV 2.0 dci 127kW JK03 M9R-760 PK4-005   NO LOGO je najpoželjniji logo jer sugerira da prave vrijednosti prepoznaju samo oni najupučeniji
 

Offline ItalijaN

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
    • www.renault4serbia.com
  • Lokacija: Beograd
  • Vozilo:: Renault 4


Izvolte gosn petak :)

Sent from Note 4 using TapaTalk

OVERDOSEDSPEEDJUNKIE : Felge su na tri šarafa što se negdje od strane nekih može shvatiti kao provokacija.
 

Offline ItalijaN

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
    • www.renault4serbia.com
  • Lokacija: Beograd
  • Vozilo:: Renault 4
Pardon gosn petak, ovo je bilo za Frika , evo ide Gandalf za tebe :D



Sent from Note 4 using TapaTalk

OVERDOSEDSPEEDJUNKIE : Felge su na tri šarafa što se negdje od strane nekih može shvatiti kao provokacija.
 

Offline petak

Hvala na guzic....ovaj....slikici.....baš mi je dobar gandalf.....

I guzicu bi prokomentirao samo neznam jel muška ili ženska pa neznam kako se postaviti.
Neka je friku on će znati čija je.
R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033   R4 GTL 1.1  25kW 1128 688D7/12   Laguna II 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005   Espace IV 2.0 dci 127kW JK03 M9R-760 PK4-005   NO LOGO je najpoželjniji logo jer sugerira da prave vrijednosti prepoznaju samo oni najupučeniji
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Friku je svejedno - muška, ženska, pseća, mačja, piletina, puretina, svinjetina, teletina , janjetina....sve mu je poželjno za  :anal:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Ja bar nisam peder pa da lažem i muljam.
Sviiii smo bili u školskim svlačionicama, sviiii smo bili na svakakvim tulumima... Sviii smo mi eksperimentirali.
Na kraju krajeva, ako si i podrkamo pod dekicom jedan drugom - to je čista zajebancija... Ne znači da smo pederi.  :nea:
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
(Image removed from quote.)

Savin Autobot :)

Sent from Note 4 using TapaTalk

Sava je uvijek imao tog Pokemona na autu. Navodno mu je i na garaži taj isti Pokemon. Ne znam kako se zove... Neki Pika-Optimus-15-40W Moriča-Primer
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline linoleumboy

Ja bar nisam peder pa da lažem i muljam.
Sviiii smo bili u školskim svlačionicama, sviiii smo bili na svakakvim tulumima... Sviii smo mi eksperimentirali.
Na kraju krajeva, ako si i podrkamo pod dekicom jedan drugom - to je čista zajebancija... Ne znači da smo pederi.  :nea:

kako mozes tako za overgroznog rec....da je derpe vozio bi neki auto na struju ;D
a vidis sta se pokraj vozilice ˝kao˝ njegove mota....te petice su prave picolovke

If I could get all the money back I ever spent on cars, I'd spend it on cars
 

Offline marin_k

Ja bar nisam peder pa da lažem i muljam.
Sviiii smo bili u školskim svlačionicama, sviiii smo bili na svakakvim tulumima... Sviii smo mi eksperimentirali.
Na kraju krajeva, ako si i podrkamo pod dekicom jedan drugom - to je čista zajebancija... Ne znači da smo pederi.  :nea:


naravno  :biggrin:

''Light is right'' - Colin Chapman
 

Offline ItalijaN

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
    • www.renault4serbia.com
  • Lokacija: Beograd
  • Vozilo:: Renault 4
Ja bar nisam peder pa da lažem i muljam.
Sviiii smo bili u školskim svlačionicama, sviiii smo bili na svakakvim tulumima... Sviii smo mi eksperimentirali.
Na kraju krajeva, ako si i podrkamo pod dekicom jedan drugom - to je čista zajebancija... Ne znači da smo pederi.  :nea:
Nisi, nisi, gde bi ti ....
Pre par godina pitamo Frika gde zivi...


Sent from Note 4 using TapaTalk

OVERDOSEDSPEEDJUNKIE : Felge su na tri šarafa što se negdje od strane nekih može shvatiti kao provokacija.
 

Offline issigonis

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 505
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Zagreb (Travno)
  • Vozilo:: inno mini cooper 1300 export x2...imv mini 1000...mini 1330
 :shok:
Ne vjerujem!!!  :rofl:
Di si to mjesto isčupal?!  :lol:
Svi su ovde ludi,a samo ja imam papire..
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Ja bar nisam peder pa da lažem i muljam.

Prestani lagati ovaj napaćeni narod...nećeš razbojniče  :big_boss:
To što si ti radio pod dekom je devijantno ponašanje i netko ti je trebao pružiti stručnu pomoć dok si bio mlad, sad je kasno plakat nad prosutim sjemenjem  :meeting:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline ItalijaN

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
    • www.renault4serbia.com
  • Lokacija: Beograd
  • Vozilo:: Renault 4
:shok:
Ne vjerujem!!!  :rofl:
Di si to mjesto isčupal?! 
Pre par godina drug Pasha i ja putovali kroz Hr i Bosnu malo, i u Hr kad smo isli posetiti Frika, kaze on, tu dodjite

Stvarno postoji mesto u Hr

Sent from Note 4 using TapaTalk

OVERDOSEDSPEEDJUNKIE : Felge su na tri šarafa što se negdje od strane nekih može shvatiti kao provokacija.