Autor Tema: Citroen DS-zagrebačka priča  (Posjeta: 1528 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.


Offline Bellof

Odg: Citroen DS-zagrebačka priča
« Odgovori #1 : 27 Prosinca, 2018, 09:14:35 »
Evo ga!
Tko je ono prije par dana izrazia želju da bi volia završit u novine sa svojim autom?
Hoće li Robert bit novi ministar kulture ili će ga sjebat ovi novinar šta je napisa da je u vrime rata jako puno tulumaria i uz ovu ikonu vozia, Mercedese, Alfe?
 

Offline jeep frik

Odg: Citroen DS-zagrebačka priča
« Odgovori #2 : 27 Prosinca, 2018, 10:54:22 »
Neznam kaj oces rec(osim sto zajebavas)? Sudjelovao sam kao maloljetan branitelj. Nisam nista trazio, niti ukrao radim za plaću. Mislim da malo krivo percepciras ljude. Božić je pa daj da i za te narucim privjesak, osim ako ti se ne čini da je izveden na 'klosarski' način tebi kao osobi sa 'pedigreom'. Pa da zakopamo sjekiru u ove blagdanske dane. Pozdrav!!! :hi:
« Zadnja izmjena: 27 Prosinca, 2018, 12:15:32 jeep frik »
 

Offline Bellof

Odg: Citroen DS-zagrebačka priča
« Odgovori #3 : 27 Prosinca, 2018, 14:17:17 »
Neznam kaj oces rec(osim sto zajebavas)? Sudjelovao sam kao maloljetan branitelj. Nisam nista trazio, niti ukrao radim za plaću. Mislim da malo krivo percepciras ljude. Božić je pa daj da i za te narucim privjesak, osim ako ti se ne čini da je izveden na 'klosarski' način tebi kao osobi sa 'pedigreom'. Pa da zakopamo sjekiru u ove blagdanske dane. Pozdrav!!! :hi:

Opet problem, a?
Moj post nema veze sa tobom već sa člankom koji je sprdačina od vlasnika i njegove priče.
Di sam ja u svom postu spomenia tebe, kad si iša u rat i šta si radia?
Jedino kad sam se tebi direktno obratia je bilo u temi sa e21 od tvog šogija, čak i tad sam ti pokuša objasnit da falivate sta se toga hvatate s obzirom na model, njegovo postojeće stanje....
Ti si to prokomentira ka nekakav napad na tebe s moje i od strane drugih ali totalno kriva procjena.
Ja ne smatram da s nekim na forumu imam problem, pa tako ni sa tobom, to šta ti ne razumiš, ne čitaš sa razumijevanjem ili misliš da bi se ja tebi treba drugačije obračat mene BOLI neka stvar.
Ja nemam potribu se tebi javljat u porukama i nudit ti pomoć kako je ti meni nudiš (na tome ti hvala) jer ja vrlo dobro znam kako neke stvari funkcioniraju u nas.
Ja nemam potribu pisat na svaki novi post ko ti, nemam potribu svakom ić niz dlaku, nemam potribu minjat svoje mišljenje i stavove bez obzira na blagdane.
Znači ako smatram da napišem nešto kako bi pomoga, pohvalia ili se sprda ja ću to napravit bez obzira ko je autor teme, JER OVO JE FORUM I SVI REGISTRIRANI KORISNICI IMAJU TO PRAVO a gle ćuda ja sam registrirani korisnik.
Tebi hvala na ponudi za privjesak ali da me zanima SAM bi obavia narudžbu i plaćanje.
Ako ti je problem ovo svatit, puno ti je za čitat, manta ti se, daj nekome da ti pročita i pojasni šta sam ja želia kazat jer vidim da ti nije jasan termin klošarstva kojeg sam uzea za primjer a ni ostale stvari koje pišem.
 

Offline jeep frik

Odg: Citroen DS-zagrebačka priča
« Odgovori #4 : 27 Prosinca, 2018, 15:14:23 »
OK, krivo sam razumio.
« Zadnja izmjena: 27 Prosinca, 2018, 15:16:01 jeep frik »