Autor Tema: Goodwood Revival 2021  (Posjeta: 1977 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MarxRi

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 575
Goodwood Revival 2021
« : 30 Listopada, 2020, 18:35:46 »
Godinu 2020 smo preskocili a za 2021 mozda i ima smisla raditi neke planove.

Ima li itko ambicije i volje ici na Goodwood Revival 2021 ?

Ja bih jednom svakako volio a ako idem bilo bi lijepo u sto sarenijem drustvu preko Europe do Engleske.
SUTO BAGNA\' - SEMPRE TACA\' - NEVE IAZO  - STESO CAZO
 

Offline krntija

Odg: Goodwood Revival 2021
« Odgovori #1 : 30 Listopada, 2020, 18:49:57 »
Ej kolega!! Naravno da svatko tko zna sta je GOODWOOD ima volje i ambicije ici tamo , samo da li se mogu toliko financijski isprsiti , drugi par je rukava!! To Englesko mjesto mi je vrhunski poznato jer je moj kolega oldtimeras iz Njemacke svake godine tamo odlazio , zadnjih cca 10-tak godina te slikovno i pricajuci prenio iskustva! Meni osobno, su te fotke bile dovoljno, za put tamo mi je preskupo, nekom nije, pa ako si moze priustiti par dana u nekom pansionu i posjet svim priredbama , svakako preporucujem!! Snaga Goodwooda je 100% autenticni feeling , moda, servisi i sve to iz 30-tih do 50-tih godina!! :smajlold:
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline MarxRi

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 575
Odg: Goodwood Revival 2021
« Odgovori #2 : 30 Listopada, 2020, 19:25:34 »
Financijski je takva ekspedicija definitivno skupa.
Fi puta oko rekao bih da treba oko 1000 Eura gore/dole za troskove prijevoza ovisno sa kakvim potrosacem se ide, plus smjestaj i zabava a to je pak na odabir svakome po volji. Tu granice nema ni u lokalnoj birtiji.

S obzirom na sta se trose pare, za takvo iskustvo ne cini mi se nesto sto je sa pravom pripremom i nesto stednje nedostizno.  :klinac:
SUTO BAGNA\' - SEMPRE TACA\' - NEVE IAZO  - STESO CAZO
 

Offline marin_k

Odg: Goodwood Revival 2021
« Odgovori #3 : 30 Listopada, 2020, 19:27:30 »
ja jednog frenda već godinama cimam za to i kao imamo nekakav okvirni dogovor da bi bilo lijepo otić, ali zapravo nikako da se sve poklopi.

inače pratim prijenose na yt zadnjih 5-6god i od tada sanjam posjetu.

mi plan nikad zapravo nismo razradili jer do sada nije pala odluka da idemo, čak ni nešto tipa iduće god za god dana npr.
 
revival je u rujnu, a to je dovoljno vremena za kvalitetan dogovor....ako ovdje ima zainteresiranih da se nešto organizira, ja sam za!
''Light is right'' - Colin Chapman
 

Offline MarxRi

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 575
Odg: Goodwood Revival 2021
« Odgovori #4 : 30 Listopada, 2020, 19:43:21 »
Ja bih rekao da je kljucno bukirati 10tak za izlet i pripremit pile da mogu odvoziti 2 puta 1800km bez velikih problema.

Evo neka ovaj topic posluzi kao fokalna tocka za dogovor nama koji bi voljeli takvo iskustvo.


SUTO BAGNA\' - SEMPRE TACA\' - NEVE IAZO  - STESO CAZO
 

Offline marin_k

Odg: Goodwood Revival 2021
« Odgovori #5 : 30 Listopada, 2020, 19:51:35 »
što se tiče prijevoza...u ovom slučaju gdje bi išli frend i ja, mi smo razgovarali o nekom low cost avionu do londona, a goodwood je udaljen nekih 70ak km.

uzet smještaj u okolici londona (vjerujem da je sve oko goodwooda zauzeto) i onda vlakom ujutro na sami event i navečer nazad. dr. dan opet isto.

ovo sa svojim autom je dosta drugačija priča...
''Light is right'' - Colin Chapman
 

Offline linoleumboy

Odg: Goodwood Revival 2021
« Odgovori #6 : 30 Listopada, 2020, 21:10:33 »
frend je isao u silverstone, sa svojih par frendova, rezervirali hotel, jeftini let, i bili par dana, jedan lik je platio sat ili dva voznje neke formule, ne f1 sigurno, ali znam da nisu bile neke basnoslovne cifre u pitanju, par stotina eura ih je kostalo tih par dana tamo,
za englesku je najbolja, tj najjeftinija opcija avion,
a i prije 4g se nas 7 sa foruma skupilo i iznajmilo kombi i otisli smo u san marino na rally legend na 3 dana....nezaboravno iskustvo
If I could get all the money back I ever spent on cars, I'd spend it on cars
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Goodwood Revival 2021
« Odgovori #7 : 02 Studenoga, 2020, 08:28:20 »
Kaj 4 godine prošlo?  :fucka:
U avion ni mrtav neidem, tako da mi opcija s autom više odgovara, samo što je PUUUUUNO skuplja ako računamo trajanje puta (benga, hrana, voda...).
I opet najam nekog kombija/minibusa... :scratch_one-s_head:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline MarxRi

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 575
Odg: Goodwood Revival 2021
« Odgovori #8 : 13 Prosinca, 2021, 16:42:31 »
Prosla i 2021.
Cak se i moglo ic ali sa svim tim nesigurnostima i nepoznanicama tesko je planirat ista tako kompleksno.

...a meni osobno ni auto nije bio spreman.

Vise srece u 2022 :)
SUTO BAGNA\' - SEMPRE TACA\' - NEVE IAZO  - STESO CAZO
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Goodwood Revival 2021
« Odgovori #9 : 13 Prosinca, 2021, 17:22:13 »
Kaj si bil u izolaciji?
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline tomtom

Odg: Goodwood Revival 2021
« Odgovori #10 : 14 Prosinca, 2021, 05:41:03 »
 :lol: :lol: :lol:
Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....