Autor Tema: Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!  (Posjeta: 91706 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

speed

  • Gost
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« : 20 Rujna, 2009, 16:28:43 »
Ne znam dali nije bilo takvih iskustava pa nema crne liste ili šta, al ja sam imao loše iskustvo pa otvarm temu

kova-fico - prodao mu ratkape i "prstenove" koji idu izmeðu felgi i ratkapa, nikad to nije platio.

pošto to nije bila prva stvar koju je kupio od mene, a pitao me dali bi mu mogao poslati a on æe platiti za tjedan - dva, ja sam pristao, ali nikad to nije platio, kontaktirao sam ga više puta, svaki puta je samo rekao da æe platiti, al nikad ništa, a od kad sam mu ja to poslao prošlo je nekih 5-6 mjeseci
 

Offline uzzy116

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 382
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #1 : 20 Rujna, 2009, 17:30:12 »
To ti je skola,ja saljem iskljucivo sa otkupnicom

 

speed

  • Gost
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #2 : 20 Rujna, 2009, 18:43:29 »
slao sam mu i ja par puta, al vidim da je ok i da se sve može dogovoriti, a ne znam šta sam mu prije toga slao, isto tako i uredno je platio
a za ovo se još bunio što sam mu poslao HP ekspresom (a tako sam mu poslao da on plati poštarinu, da sam ja platio poštarinu još bi se sjebo i za to)
 

brane.taboo

  • Gost
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #3 : 20 Rujna, 2009, 19:13:14 »
na greskama se uci nazalost vlastitim. ja prosle godine poslao 200 eura covjeku u njemacku i bok ....
 

Offline kowalski

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1055
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #4 : 20 Rujna, 2009, 20:53:43 »
evo,ovo ide pod sticky.
tko ima primjedbu nek se javi, a tko je prozvan neka se opravda ako ima èime. ako ne-ostaje upozorenje ostalim korisnicima za ubuduæe.
 

speed

  • Gost
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #5 : 20 Rujna, 2009, 21:21:23 »
Ja sam nekome iz Splita prodao sjedala i tapacirunge iz Fiæe, zbog toga što sam slao busom, a bilo je božiæ-nova godina (pretrpani busevi) pa me morao èekati, rekao sam mu da æu mu zbog èekanja dati još nešto što mu treba, tražio je unutarnji retrovizor i još nešto, retrovizor sam mu dao, za ostalo se ne sjeæam šta je još bilo, brava od vrata èini mi se, al ja sam bio pretrpan poslom, jednom sam probao skinuti nešto baš i nije išlo, kasnije nisam imao vremena, pa zaboravio.... tražio je kasnije i rukohvate od vrata jer sam ih kao trebao poslati sa tapacirunzima, mada nije bio dio dogovora, al nema uopæe veze, neki dan sam uspio naèi te rukohvate, pošto se selim u Split, nudim mu da mu to osobno donesem i isprièam se (ako nije veæ negdje drugdje nabavio)

pošto ne znam sad o kome se radi jer su mi PM-ovi pobrisani, nek se javi ako proèita
 

Đek Danijels

  • Gost
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #6 : 05 Listopada, 2009, 12:19:36 »
pozdrav,ja sam taj netko iz splita :D .nema veze na cekanju ne ljutim se znam da si bio zauzet.i ja sam bio u poslu.je bili su u pitanju brave i kvake od fiæe ako imas tribalo bi mi.i rukohvati da pokrijem rupe na tapecirunzima od vata.
 

speed

  • Gost
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #7 : 05 Listopada, 2009, 22:58:19 »
e tako je, ti si bio. e jeb***, nisi se javio pa nisam ponjeo, eno mi stoji kod kuæe, ponesem ti to kad budem išao nazad u brod
 

kadett c

  • Gost
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #8 : 21 Listopada, 2009, 23:00:39 »
Citat: uzzy116
To ti je skola,ja saljem iskljucivo sa otkupnicom



tu te isto moze sjebat neko....ja kupio 4 klipa i 6 injektora od jednog iz zg-a(ne na ovom forumu)i sve ok mi se dog....doslo to ja platio(kutiju nemos otvorit dok ne platis) uso u kucu otvorio a ono 4 klipa neka sjebana zaribana i niceg drugog nije bilo....i isto se ne javlja ni nista....1300 kn sam u smece bacio+postarina......
 

Offline emilijanenko

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1047
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #9 : 21 Listopada, 2009, 23:15:18 »
Citat: kadett c
Citat: uzzy116
To ti je skola,ja saljem iskljucivo sa otkupnicom



tu te isto moze sjebat neko....ja kupio 4 klipa i 6 injektora od jednog iz zg-a(ne na ovom forumu)i sve ok mi se dog....doslo to ja platio(kutiju nemos otvorit dok ne platis) uso u kucu otvorio a ono 4 klipa neka sjebana zaribana i niceg drugog nije bilo....i isto se ne javlja ni nista....1300 kn sam u smece bacio+postarina......

jel moguæe  :shock:

svakako korisna info
 

kadett c

  • Gost
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #10 : 21 Listopada, 2009, 23:21:15 »
Citat: emilijanenko
Citat: kadett c
Citat: uzzy116
To ti je skola,ja saljem iskljucivo sa otkupnicom



tu te isto moze sjebat neko....ja kupio 4 klipa i 6 injektora od jednog iz zg-a(ne na ovom forumu)i sve ok mi se dog....doslo to ja platio(kutiju nemos otvorit dok ne platis) uso u kucu otvorio a ono 4 klipa neka sjebana zaribana i niceg drugog nije bilo....i isto se ne javlja ni nista....1300 kn sam u smece bacio+postarina......

jel moguæe  :shock:

svakako korisna info


jebiga ima svakakvih ljudi....ja npr nebi to nikad napravio....e i da jos sam zaboravio reci....na ovom forumu "opel gt dario" mi je prodao kiler i pitao sam ga par puta dal je dobar....kiler dosao ja ga ocistio od zemlje...pofarbao....zavario nosace ljepo sve upasao....nalio vodu ljepo...da bi na kraju kiler pustao na nekih 5 mjesta.....izasao me blizu 200 kn sa postarinom i naravno "opel gt dario" neda ni pare niti salje drugi kiler niti vise odg na pm.....eto kakvih sve ljudi ima.....
 

kadett c

  • Gost
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #11 : 21 Listopada, 2009, 23:22:31 »
a ono korisna info je...ali sutra preksutra cu opet od nekog kupovat nesto i kako da znam da me opet nece zajebat.....
 

Offline emilijanenko

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1047
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #12 : 21 Listopada, 2009, 23:25:11 »
ja san ima nekoliko puta više sriæe nego pameti kad su u švabiju išle uplate po par stotina €, al je sve ispalo korektno i švapski profesionalno da kucnen u drvo  :D

više me iznenadilo ovo da nemoš otvorit paket dok ne platiš. i to je onda obièna lakrdija, jer ko ti garantira da "pošteni" prodavaè nije upakira matune  >:(
 

kadett c

  • Gost
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #13 : 21 Listopada, 2009, 23:26:56 »
a nisam siguran ali mislim da nemos otvorit.....jedan dan cu kamenje dobit u paketu lol
 

Offline Ivan L

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1172
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #14 : 21 Listopada, 2009, 23:58:14 »
Nazalost siguran nacin ne postoji, sve je na postenju prodavac - kupac. Ali postoji adresa na koju si slao ili s koje je slano, pa ako je netko "odradio" ja bih bio spreman doticnome i malo koljena i zube "odraditi".
    www.youtube.com/ivanRACINGvideo
 

   kljišča, fergić, karbić, jugić, svićice, lipnik puvalica, volan sa trubicom, turnić, kondić, đirometar, lendić, klišta, kavić, štangica, piganje,