Autor Tema: oglasi  (Posjeta: 952801 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline spitfire MK1

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 808
  • Thanked: 67 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: čakovec
  • Vozilo:: triumph spitfire MK1, tomos automatic A3ML
Odg: oglasi
« Odgovori #6750 : 21 Siječnja, 2021, 14:40:17 »
Ako se hoćeš vratiti u prošlost i nije!  ;D Uzmeš one marke koje su ti ostale u čarapi i vratiš se u recimo 1920, napraviš uplatu za "nešto", ostaviš ga u tajnoj garaži i vratiš se u 2021. sa ključem garaže. Ako je ostala cijela u ovih proteklih 100 godina imaš je...eni oldi!  ;D Okreneš tako par puta i isplati se De Lorean!  ;D Ha, imam ideja? Ako ima one sve crvene brojke unutra i onu cijev u koju se ubacuju ostaci hrane i coca cole kao gorivo, mogli bi se dogovoriti da skupimo tu lovu pa u bussinesss...
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: oglasi
« Odgovori #6751 : 21 Siječnja, 2021, 15:13:22 »
Bolje odem u budućnost kad bu Hrvatska ko Švica, zaradim 8000 ojra mjesečno (zamislite, osam tisuča) ili više, vratim se s lovom u 1981. i kupim ga novog...i još poneki  :biggrin:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline veky

Odg: oglasi
« Odgovori #6752 : 21 Siječnja, 2021, 18:41:46 »
Ovaj je Zadarski  ;D
https://www.njuskalo.hr/oldtimer-auti/delorean-originalno-stanje-1vl-oglas-33423900

Bev hills traži 23 000 eura auto je za obnovu ali ne vjerujem da bi 10 000 eura obnove i 10 000 eura prevoza i unosa znači 43 000 ili u pragu traženih 50 000 za europskog koji je također precjenjen opet  došao na nekih 55 000 znači ovaj domaći je ravno uduplan.


no to nije bit, ja sveveliko pučanstvo pitam, dali poznate ikoga tko ima 100 000 eura i da se ne služi googlom, jel ne vidim čak niti potencijalnog kupca za 60 000 ?
Pomozi podjeli sredi : )
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: oglasi
« Odgovori #6753 : 21 Siječnja, 2021, 20:06:03 »
Auto je pojava, ali mehanika to ne prati, zapravo je smješna i za ono doba a kamoli danas. Da je neki V8 nutra.....
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline RI1960VW

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 554
  • Thanked: 33 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Il golfo di Quarnero
  • Vozilo:: narodno
Odg: oglasi
« Odgovori #6754 : 21 Siječnja, 2021, 23:03:50 »
Ne kužim snebivanja oko traženih cijena,  čemu tolika uzrujanost??
Ok je usporediti cijenu s okolnom ponudom, ali ako netko misli da će proći sa 100k, njegova stvar.

U stvari, moje pitanje zna li netko gdje je onaj riječki?
Iz dvorišta iza  Salezijanske gimnazije/crkve..?
Better to remain silent and be thought a fool than to speak and to remove all doubt.
 

Online jeep frik

Odg: oglasi
« Odgovori #6755 : 22 Siječnja, 2021, 12:16:15 »

Offline veky

Odg: oglasi
« Odgovori #6756 : 22 Siječnja, 2021, 13:21:49 »
Ne kužim snebivanja oko traženih cijena,  čemu tolika uzrujanost??
Ok je usporediti cijenu s okolnom ponudom, ali ako netko misli da će proći sa 100k, njegova stvar.


Naravno da je to osobna stvar, kolega moje je pitanje dali Vi poznate ikoga sa 100 000 eura a da se ne koristi googlom  ?

Znate meni je moja žena najljepša na svijetu, ali realno zato nije miss universe, ne očekujem da će svi bacati drkicu na nju.

više od svega me muči kaj sam jučer bio u šetnji sa bebom i kaj je neki glupan šetao pit bula od 70 kila veličine omanje kravice i kad sam ga pitao kaj mu nije stavio brnjicu odgovorio mi je "niš neće" ali kad se mimoilazio 5 minuta poslje sa nekim malim terijerom onda ga je svezao za ogradu od mosta ??? Koga zvati ??? 
Pomozi podjeli sredi : )
 
The following users thanked this post: Insima_RS

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: oglasi
« Odgovori #6757 : 22 Siječnja, 2021, 14:20:28 »
Daj neke slike žene  :lol:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline old dog

Odg: oglasi
« Odgovori #6758 : 22 Siječnja, 2021, 14:24:52 »
Pit bul od 70kg je isto kao i taj sa 100hiljada bez gugla. Sigurno postoji nekoliko. Iz legla mojih staforda je jedan izrastao do 53kg i stvarno izgleda kao tele.

Imam 3komada, najstariji ide prema 14god, njegova “žena” prema 13god. I jedna iz njihovog legla ide prema 9god. Imam curicu od 2god i ona se već zna kako ponašati s njima. Sa najmlađom se igra, sa starijom kujom se najviše mazi a gospodina psa šeta i isključivo njega. Naučila je kad smo vani gledati ako netko dolazi sa psom u susret, stane i da nekom odraslom povodac za svaki slučaj. Moji neće nikada krenuti prvi ali sigurno neće ostati dužni, ipak su čopor i kad je mala sa njima jako ali bas jako je paze.

A nabrijanih glupana sa takvim psima ima sve manje i manje, zadnje sto sam smatrao još većim problemom kad su počele wanna be starlete i sl nabavljati takve pse radi naslikavanja bez gaca po fejsovima i ostalim takvim mjestima sa takvim strojevima koji su vrlo brzo dosadili ponosnim vlasnicama dupeta i sisa  i ostali prepušteni sami sebi..

Eto, moja poruka ti je da pređeš cestu drugi put u miru i nastaviš svojim putem jer ne pridavanjem paznje takvom glupanu si mu uskratio bilo kakvu moć.

Ovo smo mi. I ni u šumi nisu bez povodca niti nadzora. Pravila svi znaju i nema nikakvih problema.


///// uno 1.9 TD
 
The following users thanked this post: linoleumboy

Offline Insima_RS

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 384
  • Thanked: 84 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Gornja Brela
  • Vozilo:: Ford Sierra MkI
Odg: oglasi
« Odgovori #6759 : 22 Siječnja, 2021, 15:06:22 »
https://www.index.hr/oglasi/ford-siera-1-6-c-plin/oid/2712806
Puno je ovo para... Prodavala se jedna u boljem stanju za cca 400e, isto 1.6 i još je šiber imala.. I iz nekog razloga fali poklopac zupčastog/bregaste.
 

Online jeep frik

Odg: oglasi
« Odgovori #6760 : 22 Siječnja, 2021, 15:53:00 »
Puno je ovo para... Prodavala se jedna u boljem stanju za cca 400e, isto 1.6 i još je šiber imala.. I iz nekog razloga fali poklopac zupčastog/bregaste.
Znao sam da ce to netko reći. Valjda mora neš i zaraditi.  :good:
 
The following users thanked this post: Insima_RS

Online jeep frik

Odg: oglasi
« Odgovori #6761 : 22 Siječnja, 2021, 16:14:54 »
Old dog je sve manje više rekao. Nema pravila što se pasa tiče imaš i zajebanih retrivera koji se nedaju vlasniku pomazit. Pitovi su uglavnom maze, sogor je odlučio kupiti muškoga, čovjek imao i curu iz drugog legla pa smo je zena i ja odlučili udomiti. Uglavnom moja nejde u grad bez brnje jer neda nepoznatima blizu, ima 28 kila Slaže se s pasminama istog spola.Šogora 'tele' ima 45 kila i velika je maza. Uglavnom dogodilo se da su šogorovog drugi psi u šetnji napadali prvi( istrgali se vlasnicima te djeci istih).







Offline Adam.

Odg: oglasi
« Odgovori #6762 : 22 Siječnja, 2021, 21:14:51 »
Šta sad prodajete pse vamo ili samo jebete forum ?
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: oglasi
« Odgovori #6763 : 22 Siječnja, 2021, 22:41:48 »
Ako psi imaju 30+ godina onda je O.K.  ;D
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline Insima_RS

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 384
  • Thanked: 84 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Gornja Brela
  • Vozilo:: Ford Sierra MkI
Odg: oglasi
« Odgovori #6764 : 23 Siječnja, 2021, 13:47:59 »
Znao sam da ce to netko reći. Valjda mora neš i zaraditi.  :good:
Ma puno sitnica na njoj nije u redu za te novce. Krov visi, oplate su se počele odljepljivat, nema uopče tekućine u posudi antifriza, fali žmigavac naprijed desno, i od opreme gola ko pištolj... Da je 2.0 motor unutra vridila bi više, al ovako...
 
The following users thanked this post: jeep frik