Autor Tema: Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!  (Posjeta: 91731 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline danijel taunus

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 333
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Đurđevac
  • Vozilo:: Ford Taunus 80
Odg: Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #165 : 25 Listopada, 2014, 11:03:11 »
Evo maoja isprika za prozivku kolega mile 850 je vratio novac  :good:
 

Offline salsoul

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 972
  • Thanked: 5 times
  • Lokacija: Fiume
  • Vozilo:: NB, R107, CS1
Odg: Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #166 : 30 Travnja, 2015, 19:37:56 »
Vidim da nitko nije nikoga prevario već par mjeseci, pa da krenem sa neslavnim nizom za ovu godinu.

Moglo bi se reći da moja muka počinje s činjenicom da sam posijao negdje poklopac osigurača na mom 124 spideru, te sam bio primoran potražiti novi.
S obzirom da paše sa starijih lada, a i činjenica da traže na ebayu sulude cifre za original, nevoljko sam odlučio staviti onaj od lade, nevoljko zato jer bih se htio držati originalnosti, ne zato jer ih podcijenjujem ili sl.(btw, kako tek' sad otkrivam stare lade jer su povezane s fiatom, počinjem ih gotiviti sve više i više), nema veze, ionako je skroz identičan od lade.
Prije par dana sam našao tipa na njuškalu, kaže prodaje nove kutije osigurača za 50kn i uočim u hrpi kutiju koja pohranjuje 10 komada, taman model koji meni treba - super.

Pošaljem poruku neki dan, obično zovem, ali ne mogu pričati jer sam operirao krajnike i jedino što mogu je šaptati ko manijak u mračnoj ulici, koji je netom pritisnuo trebu uza zid u namjeri da ju dobro ispipa.
Prvo što sam napomenuo u poruci je ta činjenica....

Drugo što sam jasno napomenuo i to dva puta, koju kutiju osigurača želim, da ne bude zabune pri slanju.
Znači, najdoljniju kutiju sa druge slike oglasa, ona koja pohranjuje 10 osigurača.
http://www.njuskalo.hr/oldtimer-dijelovi/kutijice-osigurace-oglas-11199338
U oglasu gore se točno vidi koja je to, lada fahreri će odmah prepoznati "svoje".

Uglavnom, danas dobih paket i u njemu kriva kutija, šaljem poruku, govori mi da je mislio je na nju....
Ne znam kako je uopće mogao misliti na nju kad nju uopće, i to u dva navrata, nisam uopće opisivao niti spominjao u bilo kakvom kontekstu, vezano ili nevezano na njezinu poziciju u slici br.2.
Na kraju mi govori da nema željenu kutiju, da ju je prodao.
Rekao sam mu da ću mu poslati nazad ovu krivu, da vrati pare - odgovorio je da je neće podignuti, znači ni vratiti lovu.
Više se ne javlja....

Eto, ovo je njegov account na njuškalu.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/ZGA3

A ime mu je: Krunoslav Platnjak
Pa evo mu, kad bude googlao svoje ime, neka zna da se vuče po internetu u kontekstu prevare.

Šuma šumarum: boli me đon za 65kn, nego je ovo stvar principa, jednostavno ne mogu proći preko toga da ovakvi tipovi prolaze nekažnjeno.

BTW, ima li ko za prodat taj poklopac ili kutiju sa njim?


 

Offline puyolov tata

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 407
Odg: Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #167 : 13 Svibnja, 2015, 09:59:50 »
Eh moj Kruno...
Salsoul, šaljem ti u inbox slike! :)
 

Online OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #168 : 13 Svibnja, 2015, 12:34:01 »
Tako ti i treba kad si gotovan i njuškaš po Njuškalu umjesto po otpadima i dućanima. Za takve pizdarije s ogromnoserijskih vozila napišeš da ti treba, sigurno netko ima i da za pivu.  :P
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline salsoul

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 972
  • Thanked: 5 times
  • Lokacija: Fiume
  • Vozilo:: NB, R107, CS1
Odg: Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #169 : 13 Svibnja, 2015, 13:57:44 »
Tako ti i treba kad si gotovan i njuškaš po Njuškalu umjesto po otpadima i dućanima. Za takve pizdarije s ogromnoserijskih vozila napišeš da ti treba, sigurno netko ima i da za pivu.  :P

Na svim sam frontovima što se tiče dijelova, od njuškala, ebaya, lokalnih dućana, lokalnih, nacionalnih te internacionalnih otpada, nema di ne nema..
Ovaj put sam mislio da će preko njuškala riješiti najelegntnije...ali naletih na jebivjetra...

 

Offline werdas

Odg: Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #170 : 03 Rujna, 2015, 15:03:56 »
evo samo upozoravam ljude na Gorana Bilajaca iz Bakra da netrguju s njim jer lik nije u stanju niš ispoštovati i laže čim zine...tak da izbjegnite rađe neg da ostanete bez love i dijelova

dogovori dostavu dijelova i preuzme dio al onda mjesecima "zaboravi" platiti
 

Offline Peja

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 134
  • Thanked: 1 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slavonski Brod
  • Vozilo:: Ford Cortina MK3 (1971), Ford Cortina MK3 - 2 door sedan (1971)
Odg: Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #171 : 25 Travnja, 2016, 20:11:27 »
Evo jos jednog prevaranta sa Njuskala:

Andrija Vunic (andrijavunic95@gmail.com), Budak 14, 23422 Stankovci.
Njuskalo profil:
http://www.njuskalo.hr/korisnik/llllllll

Dakle, prodao mi karburator za Yugo, tvrdio da je novi i da ga nikada nije ni koristio od kada ga je kupio od nekog tipa. Ja poslao lovu, platio postarinu, dobio paket i odmah se vidjelo da je karburator koristen, znaci polovan, nije novi. OK, nema veze, bitno samo da radi. Kada je stavljen, UOPCE ne radi, bas nista. Rastavio ga, ocistio i onda je poceo raditi, ali jako lose. Napisao mu poruku, on rekao OK, da ce vratitit lovu i od tada nista.

Kaze, on je meni poslao ispravan karburator? Sad mjenja prica da je ispravan, a rekao da ga nikad nije ni koristio, kako onda moze znati sto mi je poslao?! Uopce se ne javlja ni na mobitel niti na e-mail. Dakle, neki balavac prevarant tako da se svi dobro pazite!