Autor Tema: Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!  (Posjeta: 91731 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BORAC ISTRA

Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #30 : 08 Veljače, 2010, 08:50:36 »
teška srca i sa velikom žalosti moram postat ovdje,prošli tjedan sam se čuo sa jednim velikim uvoznikom za sportske dijelove bregaste,u kojeg sam imao veliko povjerenje,koji se zove željko,dogovorim se ja za subotu sa njim,i zovem u 14:00 da ču sad krenut za rijeku da se nađemo on mi odgovori onako preko k.rca da može,dođem u rijeku iz pule napravim 130 km.zovem na mob tu tu tu ugasi se .super.mislim si,nađem ga doma vidim kamion koji vozi od firme uz cestu i zvonim na parofon i javi se ON,i pitam di je,predstavim se,kad izlazi njegova mama kaže da spava,nakon 2 min izlazi mu otac kaže da spava(pa bože kakav si ti čovjek koji se skrivaš?a niti neznaš ko ti je došao),i tako nakon sat vremena čekanja i stalnog zvanja otišao sam doma,kad sam pitao čovjeka dali ima katalog kakav kaže ja sve preko interneta.dobro mislim si kakav si ti to zastupnik kad nemaš 3 papira nema možda svako pristup internetu?,i tako odem kući dotični gospodin nije se kasnije udostojio niti javit se i obavit svoj dio ljudskosti.za početak ispričat se baren nekima je to normalno(u slučaju više sile molim da se ovaj post ne smatra važećim ali mislim da taj put to nije slučaj),bila su još 2 čovjeka samnom za još 2 bregaste i tako mu propadu 3 bregaste za prodaju,zato čuvajte se neozbiljnih ljudi jer ti ako si pravi trgovac nećeš spavat kao krmak i ugasit mob kad ti puhne več češ češ dočetak stranku da njoj uzmeš novac kad ona to želiš,nisam prvi koji je imao kritiku na DOTIČNOG ,čitao sam po nekim forumima isto neki istrijani imali problema,da ni problem u nama ča smo iz istre??,molim DOTIČNOM i onome koji če mu isti čas prenjet kad pročita da se ne ljuti zbog iskrenosti jer meni 260 km znači 26l benza ili 210 kn znači nešto,možda 1 radni dan,8 sati rada.a i ako već nije bio zaintresiran za prodaju mogao je to odmah reči.ako već nisi sposoban naručit reci to i niko te neće prozivat te i jedino ako voliš da te se proziva po lošem..evo toliko od mene
Quote:
Originally Posted by deda
DS je kratica od francuskog Boginja.Nisam siguran kak se piše,ali se izgovara nekag kao deese.A princeze i žabe ipak imaju neke veze,makar u bajkama.

Istina, ali bogami, da imam Žabu ne bih želio da mi je neka princeza poljupcem pretvori u Princa!

Oldtimerski život nije bajka...
 

Offline STOLE ABARTH

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2278
  • Spol: Muški
    • www.stolesraceshop.com
  • Lokacija: Grobnik
  • Vozilo:: Fiat 128 rally 1300
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #31 : 08 Veljače, 2010, 09:41:26 »
Citat: BORAC ISTRA;137529
teška srca i sa velikom žalosti moram postat ovdje,prošli tjedan sam se čuo sa jednim velikim uvoznikom za sportske dijelove bregaste,u kojeg sam imao veliko povjerenje,koji se zove željko,dogovorim se ja za subotu sa njim,i zovem u 14:00 da ču sad krenut za rijeku da se nađemo on mi odgovori onako preko k.rca da može,dođem u rijeku iz pule napravim 130 km.zovem na mob tu tu tu ugasi se .super.mislim si,nađem ga doma vidim kamion koji vozi od firme uz cestu i zvonim na parofon i javi se ON,i pitam di je,predstavim se,kad izlazi njegova mama kaže da spava,nakon 2 min izlazi mu otac kaže da spava(pa bože kakav si ti čovjek koji se skrivaš?a niti neznaš ko ti je došao),i tako nakon sat vremena čekanja i stalnog zvanja otišao sam doma,kad sam pitao čovjeka dali ima katalog kakav kaže ja sve preko interneta.dobro mislim si kakav si ti to zastupnik kad nemaš 3 papira nema možda svako pristup internetu?,i tako odem kući dotični gospodin nije se kasnije udostojio niti javit se i obavit svoj dio ljudskosti.za početak ispričat se baren nekima je to normalno(u slučaju više sile molim da se ovaj post ne smatra važećim ali mislim da taj put to nije slučaj),bila su još 2 čovjeka samnom za još 2 bregaste i tako mu propadu 3 bregaste za prodaju,zato čuvajte se neozbiljnih ljudi jer ti ako si pravi trgovac nećeš spavat kao krmak i ugasit mob kad ti puhne več češ češ dočetak stranku da njoj uzmeš novac kad ona to želiš,nisam prvi koji je imao kritiku na DOTIČNOG ,čitao sam po nekim forumima isto neki istrijani imali problema,da ni problem u nama ča smo iz istre??,molim DOTIČNOM i onome koji če mu isti čas prenjet kad pročita da se ne ljuti zbog iskrenosti jer meni 260 km znači 26l benza ili 210 kn znači nešto,možda 1 radni dan,8 sati rada.a i ako već nije bio zaintresiran za prodaju mogao je to odmah reči.ako već nisi sposoban naručit reci to i niko te neće prozivat te i jedino ako voliš da te se proziva po lošem..evo toliko od mene
upoznat sam sa cijelom pričom, i pošto Željko nije registriran na ovom forumu, stao bi na njegovu stranu i iznio nasu stranu ove vec pomalo tuzne priče

1.zasto iskrivljujes istinu kada si u Rijeku dosao da vidis nekog Prinza i usput da se dogovoris sa Zeljkom za bregastu?
2.katalog bregastih nalazi se na internetu, mogu ti dati link i naruciti koju god zelis iz kataloga za 250e SA DOSTAVOM DO RIJEKE
3.ako te nije jedna od bregastih u katalogu ne zadovoljava tvoje specijalne potrebe, mozemo ti naruciti bregastu po tvojoj zelji cijena 250e SA DOSTAVOM DO RIJEKE
4.prije nekog vremena ja sam ti nudio NOVU bregastu 300 stupnjeva (SA PAPIROM ZA STELANJE) imao sam je kuci znaci isporuka odma za 250e rekao si da ti ne odgovara...ja mislim da bi ti itekako bila dobra s obzirom da sam upoznat sa tvojim zahtjevima
5.nudio sam ti bregastu 291 novu(sa papirom za stelanje) za 250e SA DOSTAVOM DO RIJEKE rok isporuke 15-20 dana od tvoje uplate ni to nisi htio
6.nudio sam ti bregastu fiat 272 malo koristenu bez papira za stelanje, ali sa detaljnim uputama za stavljanje u fazu za smijesnu cifru 130e (nisam cak ni rekao da je cijena fiksna) ni to ti nije odgovaralo

ja stvarno vise ne znam u cemu je problem, ponudili smo ti nekoliko bregastih ali tebi nista nije odgovaralo, da li je problem u nama ili u tebi?
« Zadnja izmjena: 08 Veljače, 2010, 09:43:59 STOLE ABARTH »
 

Offline STOLE ABARTH

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2278
  • Spol: Muški
    • www.stolesraceshop.com
  • Lokacija: Grobnik
  • Vozilo:: Fiat 128 rally 1300
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #32 : 08 Veljače, 2010, 09:51:27 »
Citat: BORAC ISTRA;137536
molim admina da što prije pobriše ovaj post čuo sam se sa čovjekom i sve rješeno blia je viša sila
prvo se dobro poseres pa sve to polizes?ne razumijem zasto?
 

Offline BORAC ISTRA

Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #33 : 08 Veljače, 2010, 10:20:55 »
vidi ja ne želim ispast svađalica i radit si neku x sliku na forumu.ja za svoj novac mogu kako ču ja,za bregastu ja vjerujem samo željku,oprosti,princa mi čovjek odgodio.
moje potrebe nisu specijalne nego nije mi cilj bacit novac za nešto šta neće odgovarat mojim potrebama,svaka čast za nove,za onu fiatovu smo bili rješili koliko se sječam??,kako da ja kupujem išta od tebe nakon onih felgi??(ne treba da se sad tu guraš nos di ti nije mjesto i glumiš nekog pravednika kad ne treba,mogao si bit faca i kad sam te pitao o fiat bregastoj mogao si odg a ne srat o truljavim stojkami)ja ako kupujem nešto skupo i što se jako ne kužim kupujem to od stručne osobe koja ima iskustva u ugradnji i itd...i u kojeg sam siguran da če mi dat odgovore na sva moja pitanja a ne gluposti,od tebe ja mogu kupit far,masku,sic ali bregastu ne...
 
u kome je problem?u nama?ja s tobom nemam ništa i nisan se s tobom pogađao nego sa željkom zato nemoj  miješat kruške i jabuke,sam ja tebe zvao za bregastu?nisam?zašto?jer sam lud?razmisli,jer možda neću da me neko gleda kao da sam posran radi toga šta znam primjetit nepravilnosti na vrijeme u kupnja/prodaja
Quote:
Originally Posted by deda
DS je kratica od francuskog Boginja.Nisam siguran kak se piše,ali se izgovara nekag kao deese.A princeze i žabe ipak imaju neke veze,makar u bajkama.

Istina, ali bogami, da imam Žabu ne bih želio da mi je neka princeza poljupcem pretvori u Princa!

Oldtimerski život nije bajka...
 

Offline BORAC ISTRA

Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #34 : 08 Veljače, 2010, 10:28:46 »
Citat: STOLE ABARTH;137539
prvo se dobro poseres pa sve to polizes?ne razumijem zasto?
pogledaj sebe prvo malo pa druge.
takav sam.
s tobom se nema o čemu pričat osim o narugivanju a to ne vodi ničemu.
Quote:
Originally Posted by deda
DS je kratica od francuskog Boginja.Nisam siguran kak se piše,ali se izgovara nekag kao deese.A princeze i žabe ipak imaju neke veze,makar u bajkama.

Istina, ali bogami, da imam Žabu ne bih želio da mi je neka princeza poljupcem pretvori u Princa!

Oldtimerski život nije bajka...
 

Offline STOLE ABARTH

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2278
  • Spol: Muški
    • www.stolesraceshop.com
  • Lokacija: Grobnik
  • Vozilo:: Fiat 128 rally 1300
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #35 : 08 Veljače, 2010, 10:39:48 »
Citat: BORAC ISTRA;137547
vidi ja ne želim ispast svađalica i radit si neku x sliku na forumu.ja za svoj novac mogu kako ču ja,za bregastu ja vjerujem samo željku,oprosti,princa mi čovjek odgodio.
moje potrebe nisu specijalne nego nije mi cilj bacit novac za nešto šta neće odgovarat mojim potrebama,svaka čast za nove,za onu fiatovu smo bili rješili koliko se sječam??,kako da ja kupujem išta od tebe nakon onih felgi??(ne treba da se sad tu guraš nos di ti nije mjesto i glumiš nekog pravednika kad ne treba,mogao si bit faca i kad sam te pitao o fiat bregastoj mogao si odg a ne srat o truljavim stojkami)ja ako kupujem nešto skupo i što se jako ne kužim kupujem to od stručne osobe koja ima iskustva u ugradnji i itd...i u kojeg sam siguran da če mi dat odgovore na sva moja pitanja a ne gluposti,od tebe ja mogu kupit far,masku,sic ali bregastu ne...
 
u kome je problem?u nama?ja s tobom nemam ništa i nisan se s tobom pogađao nego sa željkom zato nemoj  miješat kruške i jabuke,sam ja tebe zvao za bregastu?nisam?zašto?jer sam lud?razmisli,jer možda neću da me neko gleda kao da sam posran radi toga šta znam primjetit nepravilnosti na vrijeme u kupnja/prodaja
ali sa ovakvim postovima djelujes nepromisljeno i brzopleto
naravno da ces ti sa svojim novcima kako ti oces
znaci po tvojim tvrdnjama Aki, Stipe i xxx drugih koji su kupili bregaste 284, 291, 300 su pogrijesili?
zasto govoris da me nisi zvao za bregastu kad smo se 2 puta telefonski čuli za bregaste?ja mislim da sam bio itekako jasan kad sam ti nudio bregaste?
ja nekako imam dojam da ti mislis da ja tebe ocu prevariti, stvarno ne znam zasto?
ja nikoga ne zelim prevariti,vec zelim da budu zadovoljne obje strane i kupac i prodavač.
sta se tiče felgi bva koji si htio kupiti, pa niko te nije tjerao da ih kupis, ja sam ti rekao koliko trazim za felge tvoje je oces uzet ili ne, na kraju su ipak otisle u prave ruke!
dok god imas ovakvo misljenje o meni, ne zelim ti uopce nista ni prodati
 

Offline STOLE ABARTH

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2278
  • Spol: Muški
    • www.stolesraceshop.com
  • Lokacija: Grobnik
  • Vozilo:: Fiat 128 rally 1300
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #36 : 08 Veljače, 2010, 10:41:59 »
Citat: BORAC ISTRA;137548
pogledaj sebe prvo malo pa druge.
takav sam.
s tobom se nema o čemu pričat osim o narugivanju a to ne vodi ničemu.
imas li koji bolji argument?
ja znam sve o sebi, ako ima nesto novo sta ne znam kazi mi
 

Offline Tookie

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2699
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #37 : 08 Veljače, 2010, 10:48:14 »
Aj preselite se u PP ako mislite i dalje nastavit...

Svaki vas post iza mog se brise...

Hvala!...
..."I noga u guzicu je isto korak naprijed"...
 

Offline STOLE ABARTH

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2278
  • Spol: Muški
    • www.stolesraceshop.com
  • Lokacija: Grobnik
  • Vozilo:: Fiat 128 rally 1300
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #38 : 08 Veljače, 2010, 10:55:26 »
Citat: Tookie;137557
Aj preselite se u PP ako mislite i dalje nastavit...

Svaki vas post iza mog se brise...

Hvala!...
ne razumijem zasto brisanje?zar je ovo tema gdje se "ocrnjeni trgovci" ne smiju obraniti, pokusati iznjeti svoju stranu priče?
 

Offline Tookie

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2699
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #39 : 08 Veljače, 2010, 12:18:53 »
Je...

ali vase daljnje rasprave mozete vodit i u PP-u,
a ne da su tu 3 strane prepiranja vaseg...
..."I noga u guzicu je isto korak naprijed"...
 

Offline BORAC ISTRA

Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #40 : 08 Veljače, 2010, 12:28:21 »
rasprava sa nekim ljudima je kao sudjelovanje na paraolimpijskim igrama čak i ako pobjediš i dalje si retardiran...
neke pute je pametnije šutit i ignorirat nekoga nego trošit rječi uzalud
Quote:
Originally Posted by deda
DS je kratica od francuskog Boginja.Nisam siguran kak se piše,ali se izgovara nekag kao deese.A princeze i žabe ipak imaju neke veze,makar u bajkama.

Istina, ali bogami, da imam Žabu ne bih želio da mi je neka princeza poljupcem pretvori u Princa!

Oldtimerski život nije bajka...
 

Offline Lugburz

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1820
  • Thanked: 2 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
  • Vozilo:: Octavia 1 1.6 lpg
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #41 : 09 Veljače, 2010, 15:13:26 »
Citat: ukko27;136728
e to te ja  pitam. uostalom ima nas odasvud koji smo po forumima i ako netko nekoga zaje.. iz mog mjesta,slobodno mi se obratite pa ga posjetim malo kod kuce. tako bi to trebalo radit,ti meni ja tebi pa ce se ti koji jeb. postene ljude malo zamislit hoceli zajeb.. nekog sa foruma. zajedno smo jaci. moje skromno misljenje:to:
i onda di za dan-dva 2 celava pokucaju na vrata
 

Offline STOLE ABARTH

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2278
  • Spol: Muški
    • www.stolesraceshop.com
  • Lokacija: Grobnik
  • Vozilo:: Fiat 128 rally 1300
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #42 : 11 Veljače, 2010, 16:17:41 »
pohvalio bi crnog kupca pod nickom "krank" covjek je rekao kupio bi ot tebe ultralaganu remenicu dogovorimo se posalji mi postom platim ti pouzecem nakon 7-8 dana dolazi mi poštar na vrata vraca paket moram platiti pošratinu koju je trebao platiti primatelj i poštarinu od zaprešića di Rijeke sve skupa 59,60kn

svaka cast KRANK
 

Offline hrki tcr

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 241
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #43 : 12 Veljače, 2010, 15:41:16 »
Citat: STOLE ABARTH;138554
pohvalio bi crnog kupca pod nickom "krank" covjek je rekao kupio bi ot tebe ultralaganu remenicu dogovorimo se posalji mi postom platim ti pouzecem nakon 7-8 dana dolazi mi poštar na vrata vraca paket moram platiti pošratinu koju je trebao platiti primatelj i poštarinu od zaprešića di Rijeke sve skupa 59,60kn

svaka cast KRANK

znaci stole propala investicija i jos te bacila u minus hahahahahhaha,
sad odi u zapresic i noge mu polomi hahahahahaha
 

Offline STOLE ABARTH

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2278
  • Spol: Muški
    • www.stolesraceshop.com
  • Lokacija: Grobnik
  • Vozilo:: Fiat 128 rally 1300
Crna lista trgovaca - OPREZ PRI TRGOVINI!
« Odgovori #44 : 12 Veljače, 2010, 15:51:48 »
ma da...ne pada mi na pamet, samo kazem, evo prvo negativno iskustvo u slanju plaćanje pouzećem, vise ne saljem pouzecem i točka