Autor Tema: Miškov stojadin  (Posjeta: 27386 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Miškov stojadin
« Odgovori #30 : 30 Kolovoza, 2009, 14:16:58 »
Aliii ljuuudiiii...  :shock:  Imajte u vidu da SVE TO RAAADIIII....  :yah:  :yah:  :perfeto:  :perfeto:  :sok:

U tome i je poanta... Ja vam ne mogu opisati koliko sam sretan sto ponovno vidim Miskovog Stojadina.  :D  Evo bas sam bio na kavi i ispricao ekipi svi su se zabezeknukli u stilu: ''Neeemoj me je...PIIIP..at da imas slike Miskovog Stojadina!!  :shock:  To moramo vidjeti...''

Uglavnom ako ljudi sreduju aute na ovaj nacin



ili na ovaj



onda moze i Misko na ovaj nacin.  :D  :D
Ponavljam... Svako mjeto ima svoga leeeruuuu... Lero, Lero, Lero, Lero... Ako je u Sinju atrakcija Bore Lee onda je, izmedu brdo drugih ljudi koji nisu za ovaj forum (jer se ovdje ipak radi o autima) kao sto su Baba kuna, Miro Lampica, Joza brejkdancer, u Rijeci atrakcija Misko sa svojim Stojadinom i njegovim cudnim, ali ipak unikatnim smislom za sredivanje (ili ''sredivanje'' - kako zelite) auta.

Long live the Miskov Stojadin!!! Sinoc sam se cuo sa romyom (koji je na brodu) i on dijeli isto odusevljenje sa mnom.   :yah:  :yah:
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline romyo

Miškov stojadin
« Odgovori #31 : 30 Kolovoza, 2009, 14:29:42 »
ne,ne ,nije ovo seljo tuning...ne mogu pronaci pravi termin.

treba vidjet taj auto kad stane negdje pokraj kakvog kafica,ili
kod kakve bus stanice. on lagano stisce gas, zvuk je samo takav,
a pogledi svih uprti su u to cudo, muk, tisina i onda on lagano odkrstari u mrak.  eto, neopisivo mi je drago da ta ikona Ri auto scene i dalje zivi.

pozdrav iz kisne Engleske. :bye:
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Miškov stojadin
« Odgovori #32 : 30 Kolovoza, 2009, 14:38:52 »
Citat: romyo
ne,ne ,nije ovo seljo tuning...ne mogu pronaci pravi termin.


a pogledi svih uprti su u to cudo, muk, tisina i onda on lagano odkrstari u mrak.  
pozdrav iz kisne Engleske. :bye:


Evo ga i romyo... Glavom, bradom i timunom chemical tankera. Samo sto mu je kisa isprala mozak  :D  pa ''laprda bedastoce''...  Kako Misko moze odkrstariti u mrak?!?!?! Uz onoliku rasvjetu Misko bi svjetlio kao Betlehem i usred crne rupe.  :D  :D  :haha:  :haha:  Jer poznato je da ni svjetlost, makar bila u vlasnistvu samog Chucka Norrisa ne moze pobjeci crnoj rupi... Nista... Osim rasvjete Miskovog Stojadina...  :D  :haha:
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline Pampas

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 190
  • Lokacija: Split-Rijeka
Miškov stojadin
« Odgovori #33 : 30 Kolovoza, 2009, 19:29:35 »
Ee...legendarni Miško i njegov stole.Prije dosta vremena sjedili bi u Alibiju na Krnjevu i bili svjedoci svakodnevne transformacije tog stojadina...i uvijek bi se pitali:ma je li to on svih nas zafrkava,to je sigurno nekakva umjetnièka instalacija.
Sport Coupe Forever
 

sonny

  • Gost
Miškov stojadin
« Odgovori #34 : 31 Kolovoza, 2009, 08:50:41 »
....otiš'o u mrak i ušao u legendu.....  :haha:  :haha:  :haha:
E Miško, Miško....
Ne vidjeh ga jedno godinu dana....
Ponekad ga snimim u suprotnom smjeru kako jezdi Zvonimirovom....
Iako je jednom došao i na OMV pa smo se èudili i èudili i èudili....

Lade se isto sjeæam, iako je do nedavno bila na životu....
Nema od toga puno.....
 

Offline marac_kc

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 926
Miškov stojadin
« Odgovori #35 : 31 Kolovoza, 2009, 10:23:05 »
AAAAAAAA HA HA!!!! Znam tog stoleta! Vidio ga nekoliko puta, svaki put je imao više pizdarija namontiranih... :D  :D  :D
KEMI?AR
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Miškov stojadin
« Odgovori #36 : 31 Kolovoza, 2009, 18:27:43 »
Citat: sonny


Lade se isto sjeæam, iako je do nedavno bila na životu....
Nema od toga puno.....


Ma moja ekipa je preporodena.  :D  :D  Imali smo sinoc Cinema Blitz pet zvjezdica ''Ðe zi li za kiinoo...??''  :D  :D  :haha:  :haha:  Skupila se ekipa i popilo se koje hladno pivce i grickalice. Smijeh i cika.  :D  :D  ''A u srcu neka radost i tooopliiinaaa'''  :D  BTW... Pola ekipe nije ni znalo za ovaj forum... Jedva sam ih se rijesio iz kuce. Ostali bi do prekosutra da nisam iskopcao frizider i zatoplio pive.  :D
Nego... Idemo dalje (jooj sto mrzim tu parolu...)  >:(  Miskovog stojadina smo ''uskrsli'' i hajlandelizirali kao imortala...
A sad... Mozda upali i za Drvenu Ladu 3. Maj!!!
 :noidea:  :noidea:
TKO POSTA SLIKE LADE DOBIJE NE GAJBU PIVE NEGO VECINSKI PAKET DIONICA PIVOVARE PO IZBORU!!!


Gospodo... Rukavica je bacena...  8)  8)  8)
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline salsoul

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 972
  • Thanked: 5 times
  • Lokacija: Fiume
  • Vozilo:: NB, R107, CS1
Miškov stojadin
« Odgovori #37 : 31 Kolovoza, 2009, 20:16:06 »
Ne vidite stojadina u zadnje vrijeme, jer se Miško prebacio u isto tako ljubièastog fiæu (koji se vidi na dvije slike gore, kako stoji kraj stoajdina), te sad njega vozi - vidio sam ga na Zametu neki dan, kod Žudike...

Fiæo je light verzija stojadina, sa tendencijom pretvaranja u još jedno accessoriezed remek-dijelo...

Svaka mu èast - ja gledam te aute kao performance od nekog umjetnika..
 

Offline stipe

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 983
Miškov stojadin
« Odgovori #38 : 31 Kolovoza, 2009, 23:34:59 »








 :jak:
 

125_special

  • Gost
Miškov stojadin
« Odgovori #39 : 31 Kolovoza, 2009, 23:53:43 »
Citat: stipe


http://i254.photobucket.com/albums/hh88/stipeee/stole2rs1.jpg

 :jak:

bolje ja namazem eurokrem na hljeb :)
 

martin

  • Gost
Miškov stojadin
« Odgovori #40 : 31 Kolovoza, 2009, 23:55:05 »
Jedan i jedini.... :hop:  :yah:  :balki:  :dance:  :piva:
 

Offline Markos

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2118
  • Thanked: 6 times
  • Lokacija: Zagreb, Kustošija
  • Vozilo:: Zastava 1500 tristać
Miškov stojadin
« Odgovori #41 : 01 Rujna, 2009, 00:56:13 »
Eeeeeeee te duboke èeliènjaèe tražimo ja i buraz veæ duže vrijeme...jel ima toga di još?  Bi taj Miško to prodao???? 8)
Nema akcije bez reakcije!
 

Offline FIAT_ABARTH

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 162
Miškov stojadin
« Odgovori #42 : 01 Rujna, 2009, 00:58:02 »
a morat æu mu reæ da i meni pokita bokove.....
svega kod nas :(
......NE BRŽE OD ŽIVOTA......
 

Offline romyo

Miškov stojadin
« Odgovori #43 : 01 Rujna, 2009, 03:25:19 »
odlicno,odlicno hehehe...
vidis te lade ne mogu da se sjetim, niti uz najbolju volju...
ali ima tu jos kapitalaca, po PG zupaniji, joj da sam doma , ovako napaljen odma bi krenuo u paparazzo lov.
-kamion  turbozeta, neki priv. prijevoznik sa Kastva ili tamo.
milioni svjetala oko i na kamionu, rogovi od pravog bika na maski...
-golf mk1 cabrio , zuto - rozi mislim, isto biser od osobnosti...
-R 18, iz Crikvenice, opituran u sahovnicu...

joj, ima toga, ali ipak je jedan jedini Misko (Picaso).  ;)
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Miškov stojadin
« Odgovori #44 : 01 Rujna, 2009, 03:26:18 »
Oke... Oke... Sad cu morati biti ''drzak i bezobrazan'' i moliti da stavljate datume uz slike...  :D  :D  Jer ovo izgleda kao da iz pokvarenog vremeplova ''frcaju'' djelici vremena na cntrifugi...  :haha:  :haha:  Ne znas sta je bilo prije... Poslije... Iako se da zakljuciti...  :haha:  :haha:
Mislim da nema prodaje... Sto Misko nakalemi na stoleta... To vise ''ne otpada'', niti se skida, niti bog ne rastavlja...  :ghh:  :bravo:  :bravo:
Nisam znao da se sprema ljuti Figuar...  :)
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?