Autor Tema: Golf G60 Rally  (Posjeta: 18091 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline veky

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #15 : 20 Studenoga, 2019, 19:04:29 »
Da tako gledano za naše tržište je jako puno to dati, ali ako gledaš sa stajališta modela i kvalitete onda to uopće nije upitno!!!
taj auto je namijenjen za kolekcionare naravno i za ino tržište.... tako da o cijeni je baš glupo razglabati..... :cool:

najbolje da Vi probate,  ja znam koliko je rekao Ivek da je prodao baš ovaj primjerak Vama, i zna i on i Vi kaj se sa autom se dogodilo, plus bilo je to prije 25 godina... pa vjerojatno čovijek očekuje da auto plati manje nego ga je prije 25 godina prodao ...
Pomozi podjeli sredi : )
 

Offline bubuleja

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #16 : 20 Studenoga, 2019, 19:25:13 »
Op op.. Zaplice se ovo.. Ajmo ajmo.. Slusamo
Adio mare
 

Offline krntija

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #17 : 20 Studenoga, 2019, 19:45:16 »
U ovoj temi se prica o nekom konkretnom Reliju?? Ako je tako, stavite fotke da mozemo skuzit o cemu se radi!!
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline alfa fun

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 812
  • Thanked: 115 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Dalmacija
  • Vozilo:: neka auta i motori
Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #18 : 20 Studenoga, 2019, 21:31:53 »
Evo, malo da se budući i trenutni vlasnici tog vozila informiraju i o kompresoru (G punjaču?) koji se ugrađivao u ta i slična vozila.

https://autoportal.hr/clanak/g-punja_naputena_alternativa_turbopunjau
Nisam mehaničar, nisam megaextrajednistveninezamjenjivi autoexpert. Samo volim prometala. Običan sam. Vulgaris.
 

Offline tomtom

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #19 : 21 Studenoga, 2019, 06:10:58 »
najbolje da Vi probate,  ja znam koliko je rekao Ivek da je prodao baš ovaj primjerak Vama, i zna i on i Vi kaj se sa autom se dogodilo, plus bilo je to prije 25 godina... pa vjerojatno čovijek očekuje da auto plati manje nego ga je prije 25 godina prodao ...

jutro!
I što je bilo sa autom, razbijen? Pogrešan motor? Originalne felge su mu gdje?
bio je jedan Rally u mom gradu pred 15-ak, možda i 20 godina, mislim da točno i ova boja, nitko pa ni ja nije doživljavao ovaj auto kao nešto posebno. Meni je bio par koraka iza GTI-a, jer istovremeno frend imao crni GTI pa ovaj izgledao kao kemijanje u stilu Delte pored njega. Sad ga malo drugačije promatram.
Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....
 

Offline Kristina.Valjak

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #20 : 21 Studenoga, 2019, 11:24:27 »
najbolje da Vi probate,  ja znam koliko je rekao Ivek da je prodao baš ovaj primjerak Vama, i zna i on i Vi kaj se sa autom se dogodilo, plus bilo je to prije 25 godina... pa vjerojatno čovijek očekuje da auto plati manje nego ga je prije 25 godina prodao ...

koji Ivo?
 

Offline Kristina.Valjak

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #21 : 21 Studenoga, 2019, 11:35:12 »
jutro!
I što je bilo sa autom, razbijen? Pogrešan motor? Originalne felge su mu gdje?
bio je jedan Rally u mom gradu pred 15-ak, možda i 20 godina, mislim da točno i ova boja, nitko pa ni ja nije doživljavao ovaj auto kao nešto posebno. Meni je bio par koraka iza GTI-a, jer istovremeno frend imao crni GTI pa ovaj izgledao kao kemijanje u stilu Delte pored njega. Sad ga malo drugačije promatram.

dakle ja nisam auto kupila od nikakvog Ive!!!
nego od dečka iz Sesveta koji ga je dopeljal iz njemačke!!!
Gospon Petrak Ivo je bio samo posrednik(ukoliko misliš na njega!) jer ga je dotični servisiral...
i na dalje na autu nije ništa preinačeno.... 
nemojte mi bespotrebno pljuvati auto sa tim svojim seksizmom.... tipa haha žensko si ... nemaš poima,
nadalje da se zna prije 20 - tak godina dok sam ga kupila ipak AUTO BIO POJAM, što god da si pojedinci sad misle ali i kad bi prošla cestom bi se svi okretali radi zvuka i pojave i bilo da je parkan bio negdje... ipak je BIO POJAM!!!!
a sad i više ne toliko, u biti ja sam podijelila post iz jutarnjeg za info.... a ne u svrhu prodaje... da ga oću prodati  već bi ga prodala i to za sigurno ne Petraku. LOL.
 

Offline Kristina.Valjak

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #22 : 21 Studenoga, 2019, 11:51:57 »
U ovoj temi se prica o nekom konkretnom Reliju?? Ako je tako, stavite fotke da mozemo skuzit o cemu se radi!!












upload image website
 

Offline jeep frik

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #23 : 21 Studenoga, 2019, 12:19:28 »
Šta kažeš Krntijo? :biggrin:

Offline chaos

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #24 : 21 Studenoga, 2019, 12:55:16 »
Seksistički gledano... onooo, dobrano dva put pogledati da nebi ima ružne snove  :lazy2:
ko' nemoš popraviti ćekičem ... sigurno je problem sa letrikom!
 

Offline krntija

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #25 : 21 Studenoga, 2019, 13:00:37 »
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline romyo

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #26 : 21 Studenoga, 2019, 13:12:33 »

nemojte mi bespotrebno pljuvati auto sa tim svojim seksizmom.... tipa haha žensko si ... nemaš poima,
nadalje da se zna prije 20 - tak godina dok sam ga kupila ipak AUTO BIO POJAM, što god da si pojedinci sad misle ali i kad bi prošla cestom bi se svi okretali radi zvuka i pojave i bilo da je parkan bio negdje... ipak je BIO POJAM!!!!
a sad i više ne toliko, u biti ja sam podijelila post iz jutarnjeg za info.... a ne u svrhu prodaje... da ga oću prodati  već bi ga prodala i to za sigurno ne Petraku. LOL.

Svi ? Apsolutno uza svo postovanje prema ovakvom automobilu,
ja sigurno glavu ne bih okrenuo za njim.
Pogledao bi, odmjerio, a glavu ne okrecem za njim.
Za kakvim autim bih se okrenuo, vjerovatno neznate kako izgledaju takvi.
A nijedan od takvih nije preko 5.000 eu.

Nemojte imat takav gard, karakteristican za auto neznalice.
Rekao bih, u pravilu, karakteristican za vlasnike upravo vaseg vozila.
Na drugi nacin se to moze obrazloziti.
 

Offline bubuleja

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #27 : 21 Studenoga, 2019, 13:27:49 »
kazem svoje mišljenje tu..golf rally nit bi vozio nit mi lip. prodao sam ga za sogora pred pola godine..obočna duja sa plastikom i problematičnom g laderu
Adio mare
 

Offline veky

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #28 : 21 Studenoga, 2019, 13:37:40 »
dakle ja nisam auto kupila od nikakvog Ive!!!
nego od dečka iz Sesveta koji ga je dopeljal iz njemačke!!!
Gospon Petrak Ivo je bio samo posrednik(ukoliko misliš na njega!) jer ga je dotični servisiral...
i na dalje na autu nije ništa preinačeno.... 
nemojte mi bespotrebno pljuvati auto sa tim svojim seksizmom.... tipa haha žensko si ... nemaš poima,
nadalje da se zna prije 20 - tak godina dok sam ga kupila ipak AUTO BIO POJAM, što god da si pojedinci sad misle ali i kad bi prošla cestom bi se svi okretali radi zvuka i pojave i bilo da je parkan bio negdje... ipak je BIO POJAM!!!!
a sad i više ne toliko, u biti ja sam podijelila post iz jutarnjeg za info.... a ne u svrhu prodaje... da ga oću prodati  već bi ga prodala i to za sigurno ne Petraku. LOL.

Recimo da je ovaj auto ekvivalent golfu 7r kakvog ima jedan od jacih obrtnika iz Vrbovca, da mislio sam na Petraka, on je cesto ostavljao dojam da je ovaj auto bio njegov...
Pomozi podjeli sredi : )
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #29 : 21 Studenoga, 2019, 16:28:14 »
Bezvezna rasprava  :no:
Auto je rađen u malom broju primjeraka radi homologacije za utrke i kao takav ima svoju "publiku". Naravno da nije Gralka ali je zato rjeđi, a ljepota mu nije bila primarna. Tko voli Golfa i voli rally - voli i Golfa Rally  :meeting:
A vrijedi. kao i sve drugo. koliko je netko spreman dati  :hi:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 
The following users thanked this post: jeep frik, DMGforLife