Autor Tema: Veći karburator na Zastavu 750  (Posjeta: 4660 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bellof

Odg: Veći karburator na Zastavu 750
« Odgovori #30 : 13 Studenoga, 2019, 09:12:43 »
Arhiviraj Tome ti svoje auto, budeš li ubaciva jači motor to će tražit jače kočnice, jači ovjes, jače ovo, ono i tako uredan, sačuvan, Fićo će za kratki vremenski period popucat i otić u krasni kurac.
Drži ga takvog kakav je jer tuningu nema kraja, vidi teme od Damira i ostalih koji su nakon završenog posla ponovno otvarali iste zbog novih poboljšanja...
 
The following users thanked this post: tomtom

Offline lignja

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1301
  • Thanked: 88 times
  • Spol: Muški
    • http://www.vespaclubcroatia.com
  • Vozilo:: VW 1300 ('67). Vespa; VNA1T, SS 180, PX200.
Odg: Veći karburator na Zastavu 750
« Odgovori #31 : 13 Studenoga, 2019, 09:28:14 »
Evo najbolji savjet  :smajlold:


P.S.

Vezano za snagu... nikad dosta.
Koliko god Kw ubacia uvik ce falit... a ako ti bude brz - nakon nekog vrimena se naviknes i postane obican.
www.vespaklubsplit.hr                    www.vespaclubcroatia.com
 

Offline tomtom

Odg: Veći karburator na Zastavu 750
« Odgovori #32 : 13 Studenoga, 2019, 12:01:51 »
bellof, rijetko kad se složim sa tobom, zapravo nikad. Al dobro zboriš, na kraju krajeva ono što mene zanima... osnovni razlog zašto je figuar došao u moju garažu je ljubav prema autićima, posebno Abarth modelima. Tako da sam i krenuo u tom smjeru jer takav je predmet mojih želja. Vizualni, da kažem tuning me potpuno ispunjava i dalek je put do kraja, do onog što sam zacrtao/zamislo. Ne patim i ne tražim brzinu, ovo je autić za lakat kroz prozor i osmjeh od uha do uha dok laganini kruzaš gradom. Buka iz ispuha i okretanje glava prolaznika uz pozdrave i znakove odobravanja je nenadjebiv osječaj, barem meni.
Al opet ima onaj crvić koji želi samo mrvu frizirat njegov motorić, da na susretu možeš reć koju i oko motora.
Opcije stoje otvorene, kako vizualno lovim 850TC, možda bi najbolje bilo ulovit baš jedan 850 i dovest ga u uredno stanje, a ovaj njegov konzervirat i pospremit.
Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....
 

Offline Čuvitar

Odg: Veći karburator na Zastavu 750
« Odgovori #33 : 13 Studenoga, 2019, 18:35:19 »
Evo najbolji savjet  :smajlold:


P.S.

Vezano za snagu... nikad dosta.
Koliko god Kw ubacia uvik ce falit... a ako ti bude brz - nakon nekog vrimena se naviknes i postane obican.
Moran se složit.
Nikad kraja ako se makneš od tvornice.
Mene još gura, do kad? Briga me, to mi je hobi, bijeg iz stvarnosti. Dok ne trpi obitelj guštat ću.
Mislim da je to prava perspektiva.

Sent from my KING_KONG_3 using Tapatalk

Šaka suza , vrića smija , ča je život vengo fantažija
 

Offline tomtom

Odg: Veći karburator na Zastavu 750
« Odgovori #34 : 13 Studenoga, 2019, 18:47:50 »
To je to Čuvitar, hobi, veselje, igra i dok familija ne trpi samo gas.

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk

Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....
 

Offline Igor V.

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 3877
  • Thanked: 53 times
  • Spol: Muški
    • OTK Ivanić
  • Lokacija: Kl. Ivanić
  • Vozilo:: AR Giulia 1300 TI ; Fiat 128 Sport Coupe ; Autobianchi A112 ELITE
Odg: Veći karburator na Zastavu 750
« Odgovori #35 : 13 Studenoga, 2019, 18:57:28 »
Pa i 850 se moze posloziti samo pitanje je sta ti zelis i koliko vremena i novaca zelis utuci.
Uzmi 850 i lagano bregsta,glava i karb.
I bit ce zivahniji.
AR Giulia 1300 TI ; Fiat 128 Sport Coupe ; Autobianchi A112 ELITE
 

Offline tomtom

Odg: Veći karburator na Zastavu 750
« Odgovori #36 : 13 Studenoga, 2019, 19:04:50 »
A gle, želim se samo odmaknu od serijskog auta, motora. Drugi karb bi me zadovoljio, samo da je eto mrvu poseban. Nije mi želja kemijanje, samo malo friziranje postojećeg stanja. Ili da opcija broj jačeg motora.

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk

Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....
 

Offline dado.gf

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 187
  • Thanked: 9 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Umag
  • Vozilo:: Zastava 750 M 1977, Golf 2 1989, Golf 2 1990
Odg: Veći karburator na Zastavu 750
« Odgovori #37 : 13 Studenoga, 2019, 20:41:36 »
Probaj staviti od speciala ipm 30 karburator pa vidi hoces dobiti sta s njim.To ti je najjednostavnije i najjeftinije za probati.Samo montiras gore na glavu i tjt.