Autor Tema: Golf 2 RS(radni stroj)  (Posjeta: 7440 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Števa 071

Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #15 : 18 Travnja, 2012, 22:54:48 »
Fakat si ga razjebo,sretno sa slaganjem :ghh:
elektrika i mehanika ,Ex Volvo servis.   http://www.autoklima-hrastinski.hr
 

Offline Žein

Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #16 : 18 Travnja, 2012, 23:23:45 »
Nasao cjeli taj dio u Hrupelju.

112kn
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline Žein

Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #17 : 27 Travnja, 2012, 21:51:54 »
SNEAK PEAK

Slike za koji dan

OVIM PUTEM SE ZAHVALJUJEM KOLEGI Oldaudi KOJI MI JE POSUDIO NOSAC MOTORA DA MOGU KRESNUT GOLFA

[video=youtube;Xd40xKxH3NM][/video]
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline OldAudi

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1939
Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #18 : 27 Travnja, 2012, 23:08:51 »
;) :palac: :gosp:
Nemas frke
 

Offline Žein

Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #19 : 28 Travnja, 2012, 19:49:39 »
Pa kad te krene krene te.

Posto sam jos jucer skuzio da curi voda sa kucista pumpe danas sam napravio dihtung i zamjenio gumicu termostata.

Voda je prestala ali mi se stvorio jos vec problem.

Curi dizel na bosch pumpi i to tocno tamo gdje dolazi rucica od gasa.

Dali itko zna u cemu je greska.

Kad sam skinuo rucicu sa bosch pumpe prestala je curit nafta ali kad bi ju pomaknuo prema(nagnuo) zadnjoj strani auta curi.

Ima mozda koji semering/piksa unutra da se moze promjenit/napravit.
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline Motohod

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 633
  • Lokacija: Szenth Gyorgy
  • Vozilo:: O-peel
Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #20 : 28 Travnja, 2012, 20:30:57 »
Pa daj kupi crnu diht masu... ili je to crvena,jer paše k boji vozila
:D

... odgovor za bosch pumpu ti je u Motori podforumu
 

Offline Žein

Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #21 : 30 Travnja, 2012, 21:31:51 »
[video=youtube;DrlAE_3p4aw][/video]
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

SCARY

  • Gost
Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #22 : 30 Travnja, 2012, 22:41:17 »
tak bi trebal doći i na zagrebanciju:ghh:
 

Offline Žein

Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #23 : 11 Veljače, 2013, 16:57:31 »
Evo mali update.

U meduvremenu promjenjeni hidropodizaci.

Jucer mi se sinhrona od 3. i 4. te pojela(zbog mog osebujnog nacina saltanja) te u srijedu gore ide druga getriba te Sachs-ova lamela i korpa,a ova originalna getriba ce se preslozit(po drugi put).
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline Žein

Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #24 : 11 Veljače, 2013, 21:21:41 »
Inace slike od ostatka radova




 
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline Žein

Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #25 : 11 Veljače, 2013, 21:24:22 »






Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline Žein

Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #26 : 15 Veljače, 2013, 22:13:52 »
Evo danas promjenjena getriba i i stavljena Sachsova lamela,mislio sam da cu morat i korpu mjenjat ali moja je ispada u odlicnom stanju,neka jedna Sachova originalna u steku vise.

Getriba je neka cudna 5 brzinka,uzasno je kratki hod mjenjaca,kod moje je bio kamionski program a ova je nesto kao short shift,ali prima sve brzine bez greske.

Otkrio sam i par kvarova.

Naime saltung na alu nosacu ima lufta jer su se pojele piksice jer su od plastike pa tako da cu ih prvom prilikom izdrejat od mesinga,i u kompletu promjenit sve stangice.
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline Žein

Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #27 : 17 Veljače, 2013, 07:17:19 »
Ispusteno ulje iz originalne getribe-ZLATNO(ne zuto).

Ova piksa od saltunga je u originalu bila lager kakav vise nema za kupit(to ukljucuje Porsche Jankomir i Dojkica i ostale)pa sam ju istokario od mesinga i dok je sve to sjelo na mjesto ima malo spene koja se vidi samo pod direktnim svjetlom.

Getriba dobra ali isti problemi,nece uvjek dobro u prvu i prilikom ganjanja skrgucne u drugu.

Sljedeci mjesec mjenjanje stangica i reparatura vec spmenutog saltunga na alu nosacu motora,rastepavanje getribe(2.dio popraceno slikama),i ili mjenjanje cjele piramide ili preslagivanje sinhrona.

Ak je otisla samo setajuca salica nju promjenim za pol sata,a ak su se i poglodali i sinhro prsteni(a vjerovatno jesu) opet cu rastepst getribu i kao sto sam rekao gore dvije opcije.

Ovu getribu je neko silovao sajlom pa je dobila fini zub na mjestu gdje prolazi sajla od kuplunga pa je trenutno to provizorno rjeseno.Danas se trazi piksa sa sesiricem a ak ju ne nadem vrjedi ona stara-"Sta nema napravit cemo"
« Zadnja izmjena: 17 Veljače, 2013, 07:21:02 Žein »
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

SCARY

  • Gost
Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #28 : 17 Veljače, 2013, 14:41:20 »
ide to tebi;)
 

Offline tempo gti

Golf 2 RS(radni stroj)
« Odgovori #29 : 17 Veljače, 2013, 14:45:27 »
samo naprijed zein i da ga sto prije slozis :)
vozim zastava tempo 1.3 efi
ZASTAVA the best cars of al time






[/URL]