Autor Tema: Jeep cherokee  (Posjeta: 9204 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online jeep frik

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #15 : 11 Studenoga, 2018, 21:04:31 »

Evo od mog frenda ćiro.

Offline vedran

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #16 : 11 Studenoga, 2018, 21:35:46 »

Evo od mog frenda ćiro.
Nema bas adekvatne gume za ovu čokoladu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Offline Zvonimir1985

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1545
  • Thanked: 75 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb, Črnomerec
  • Vozilo:: švabe i talijan te pokoji japanezer
Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #17 : 11 Studenoga, 2018, 21:39:06 »
Jeste navoskali aute? Mene nagovara kompić pa me zanimaju iskustva.
 

Offline vedran

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #18 : 11 Studenoga, 2018, 21:39:27 »
Bio je tvrdoglav ali smo vani





Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Online jeep frik

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #19 : 11 Studenoga, 2018, 22:16:54 »
Nema gume da tek je nedavno  kupio kocku nakon dugo vremena traženja dobre. Isto limarski OK  kao tvoj. Ceka lift kit te druge felge i slape za blato  ;D
 

Offline vedran

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #20 : 11 Studenoga, 2018, 22:19:57 »
Nema gume da tek je nedavno  kupio kocku nakon dugo vremena traženja dobre. Isto limarski OK  kao tvoj. Ceka lift kit te druge felge i slape za blato  ;D
Vec je tesko nac dobru karocu
Ja cu isto probat nac neke druge felge


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Online jeep frik

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #21 : 11 Studenoga, 2018, 23:21:07 »
Istina već su lagano truli. Fuckas čak i mehaniku složit, ako je lim banana. Evo jednog dvije god.starijeg od tvog slučajno imam sliku sto je ostalo od njega. :shootme:


Offline Sepra

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #22 : 12 Studenoga, 2018, 09:17:38 »
kod mene u kvartu ima takav Ćiro, ali znači stanje - dućan
kad bih šetao psa uvijek bih stao pored auta i buljio.
Dakle sve je netaknuto, svaki zazor savršen, sve felge bez piknjice, auto je bombon.
Ne znam koji je motor, ima otraga naljepnicu Turbo diesel i mehanički je mjenjač.
Nerast
 

Online jeep frik

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #23 : 12 Studenoga, 2018, 10:11:00 »
2.5 je vjerovatno iako su raniji bili od renolke 2.1 sa turbom slabi u p.m. :biggrin2: Zaboravi reći pouzdani motori od renola
E sad štos je tome kaj te dobre uglavnom vlasnici nece prodat. Kod mene jedan 2.5 benzin-plin žena ga vozi isto apoteka, ne želi cut za prodaju. Frend vidjao nekog starijeg čovjeka u Jasci, KA rega i trazili nekih 3mj.(nije regu zapamtio, haha). Nadjem čovjeka ista priča kupljen u salonu s 50t.km on napravio jos 80tkm i ni čut za prodaju. Nakraju slučajno naletio na ovu, dao čovjeku dobru ponudu te isto jedva ovaj pristao.  :rofl:


« Zadnja izmjena: 12 Studenoga, 2018, 11:33:27 jeep frik »
 

Offline vedran

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #24 : 12 Studenoga, 2018, 11:39:00 »
2.5 je vjerovatno iako su raniji bili od renolke 2.1 sa turbom slabi u p.m. :biggrin2: Zaboravi reći pouzdani motori od renola
E sad štos je tome kaj te dobre uglavnom vlasnici nece prodat. Kod mene jedan 2.5 benzin-plin žena ga vozi isto apoteka, ne želi cut za prodaju. Frend vidjao nekog starijeg čovjeka u Jasci, KA rega i trazili nekih 3mj.(nije regu zapamtio, haha). Nadjem čovjeka ista priča kupljen u salonu s 50t.km on napravio jos 80tkm i ni čut za prodaju. Nakraju slučajno naletio na ovu, dao čovjeku dobru ponudu te isto jedva ovaj pristao.  :rofl:
Da ima dobrih ali te nece niko prodat osim ako naletis ko ja da motor nevalja pa covijek nema volje slagat
A sto se tice 2.1 motora da je dobar, ja cu se samo nasmijat, cak da moram birat izmedu ta dva rade bi uzeo vm


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Online jeep frik

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #25 : 12 Studenoga, 2018, 12:05:09 »
Nezz za 2.1 tak smo culi frend i ja od ljudi. Također jedan poznanik radio u renault servisu. Kao i uvjek svako svoga konja hvali!!!

Offline vedran

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #26 : 12 Studenoga, 2018, 12:10:07 »
Nezz za 2.1 tak smo culi frend i ja od ljudi. Također jedan poznanik radio u renault servisu. Kao i uvjek svako svoga konja hvali!!!
Cuo od vise ljudi da nevalja, cak znam jednog sta je kupil novog i lik se vozi s tim ko baba milica i raspal se nakon 50 hiljada pa je presel na vm pa opet ista pjesma
Da mi nije za svaki dan dobil bi 5.2 v8 i majka svih motora ( naravno plin me ne zanima jer na to samo kuham)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Online jeep frik

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #27 : 12 Studenoga, 2018, 12:22:41 »
Haha. Nisam mehaničar, ali znam da su im glave svima problem. 5.2 je vrhunski stroj, jedno vrijeme sam ga cak mislio ubacit u wranglera. Problem s ovima kod nas kaj se prodaju da je vecina neodrzavana kako treba pa je isto tesko uzet dobroga. Al uvjek se da nac nesto naravno!
« Zadnja izmjena: 12 Studenoga, 2018, 12:29:16 jeep frik »
 

Offline old dog

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #28 : 12 Studenoga, 2018, 12:32:01 »
Ovaj vm je los motor čak i u strojevima, recimo dosta strojeva sto imaju razne čistoće imaju te motore i to stalno crkava. Kompliciran je za raditi na njemu i treba biti iznimno pažljiv prilikom sklapanja. Glave pucaju, Štangic podizača iskaču, podizači crkavaju a glave trebaju dole da se podizači promjene.. ugl ja ga nebi preporučio vratiti nazad sad kad je već vani.
Probaj nabaviti Fiata 2.5 ili 3.0 Odlični motori.
///// uno 1.9 TD
 

Offline bubuleja

Odg: Jeep cherokee
« Odgovori #29 : 12 Studenoga, 2018, 13:06:49 »
Ovaj vm je los motor čak i u strojevima, recimo dosta strojeva sto imaju razne čistoće imaju te motore i to stalno crkava. Kompliciran je za raditi na njemu i treba biti iznimno pažljiv prilikom sklapanja. Glave pucaju, Štangic podizača iskaču, podizači crkavaju a glave trebaju dole da se podizači promjene.. ugl ja ga nebi preporučio vratiti nazad sad kad je već vani.
Probaj nabaviti Fiata 2.5 ili 3.0 Odlični motori.
..slazem se u svakoj  :good:
Adio mare