Autor Tema: Golf G60  (Posjeta: 6445 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bellof

Odg: Golf G60
« Odgovori #30 : 28 Veljače, 2019, 14:59:48 »
A daj ovo je stvarno smijesno..
Odmah drvlje i kamenje..Samo imam dojam da nije ni toliki problem predstavljanje nego sto je to samo jos jedan Golf..pa makar to bio Rallye. Nazalost

Znači ti sumnjaš da je u pitanju zavjera i da to ima veze sa brendom, modelom?
 

Offline Žein

Odg: Golf G60
« Odgovori #31 : 28 Veljače, 2019, 16:31:45 »
Nema to nikakve veze sa kolegicom niti sa njezinim jebenim Golfom(kojega kao fan dvojke lajkam)

Nego sa predstavljanjem.

Jer ljepo u pravilima foruma pise da se treba predstaviti...........pise
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline tommyb

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 131
  • Thanked: 8 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: gornja stubica
  • Vozilo:: golf mk1
Odg: Golf G60
« Odgovori #32 : 28 Veljače, 2019, 17:51:33 »
Znači ti sumnjaš da je u pitanju zavjera i da to ima veze sa brendom, modelom?

Nebih ja to nazvao zavjerom..ali mislim da je ovaj model vrijedan pozornosti jer to ipak nije samo jos jedan golf nego ikona svog vremena..mislim da je bilo i ljepsih nacina da se vlasnici objasni kako stvari funkcioniraju.
 

Offline Zvonimir1985

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1545
  • Thanked: 75 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb, Črnomerec
  • Vozilo:: švabe i talijan te pokoji japanezer
Odg: Golf G60
« Odgovori #33 : 28 Veljače, 2019, 19:44:10 »
A da je predstavila kadetta c onda bi se trebala predstaviti?? No, pošto se radi o rijetkom auteku, onda nema potrebe i oprošteno je jer ima bumpere!?

Jebeš auto, ljudi su bitni!
 

Offline Žein

Odg: Golf G60
« Odgovori #34 : 28 Veljače, 2019, 19:56:09 »
A da je predstavila kadetta c onda bi se trebala predstaviti?? No, pošto se radi o rijetkom auteku, onda nema potrebe i oprošteno je jer ima bumpere!?

Jebeš auto, ljudi su bitni!

Konju jedan da je predstavila Kadetta zuti cep bi bio bitan..........

Mislim Zvonimire stvarno sta ti je
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 


Offline Boxer

  • Administrator
  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 3118
  • Thanked: 144 times
  • Spol: Muški
    • http://alfa-corse.com
  • Lokacija: Čakovec
  • Vozilo:: Ponovo Alfa Romeo Sprint QV
Odg: Golf G60
« Odgovori #36 : 28 Veljače, 2019, 20:10:27 »
Još niste sjahali ?
Hrđa bez granica
 

Offline Rocko

Odg: Golf G60
« Odgovori #37 : 28 Veljače, 2019, 20:14:52 »
Od razno raznih s**nja predstavljenih na forumu ovaj golf ulazi u top 10 youngschool modela
Sviđalo se to vama ili ne
Proguglajte malo,nije to jetta front,nije to poliester.....nebitno,niti zelim niti mi se minja vase misljenje I vasi stavovi,mislite sta god hocete
Usporedivanje obicnog golfa 2 sa rallye G60 golfom je kao da usporedujete lanciu prismu diesel sa deltom HF intergrale
Realno gledajuci sa neutralne pozicije
Neko voli talijane,neko njemce,neko francuze.....
Ja volim njemce,ali cu se poklonit svakoj naciji,za primjerak koji to zasluzuje,bez razmisljanja
Ne budimo zadrti

 

Offline bubuleja

Odg: Golf G60
« Odgovori #38 : 28 Veljače, 2019, 20:19:29 »
Koji likovi.. Majkoo

Golf ko golf



« Zadnja izmjena: 28 Veljače, 2019, 20:23:55 bubuleja »
Adio mare
 

Offline Zvonimir1985

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1545
  • Thanked: 75 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb, Črnomerec
  • Vozilo:: švabe i talijan te pokoji japanezer
Odg: Golf G60
« Odgovori #39 : 28 Veljače, 2019, 20:58:48 »
Konju jedan da je predstavila Kadetta zuti cep bi bio bitan..........

Mislim Zvonimire stvarno sta ti je

I originalna antena na haubi!


Iskreno, meni se yebe za golfića, ali red je red! Tko dođe zadnji, pozdravi.
Sami tekst i slike ( prvi post teme ) izgleda kao loš oglas i ništa drugo! Nije pokazana nikakva želja za ikakvom diskusijom niti razmjenom mišljenja/iskustva. Ni profil nije ispunjen kako treba ( nije dobrom dijelu forumaša btw ).

Iskreno, ova tema mi je potpuni promašaj. Daleko bolja ( a koliko god je naivna ) je ona gdje mladi član kupuje kramu koju misli složiti za koji vikend. Pa čak i svepristuni i "vlaovićuneseri" frik ima više kredita od osobe koja je pokrenula ovu temu koja to ustvari nije!
 

Offline Žein

Odg: Golf G60
« Odgovori #40 : 28 Veljače, 2019, 21:09:24 »
I originalna antena na haubi!


Iskreno, meni se yebe za golfića, ali red je red! Tko dođe zadnji, pozdravi.
Sami tekst i slike ( prvi post teme ) izgleda kao loš oglas i ništa drugo! Nije pokazana nikakva želja za ikakvom diskusijom niti razmjenom mišljenja/iskustva. Ni profil nije ispunjen kako treba ( nije dobrom dijelu forumaša btw ).

Iskreno, ova tema mi je potpuni promašaj. Daleko bolja ( a koliko god je naivna ) je ona gdje mladi član kupuje kramu koju misli složiti za koji vikend. Pa čak i svepristuni i "vlaovićuneseri" frik ima više kredita od osobe koja je pokrenula ovu temu koja to ustvari nije!

Sto se VW tice ja pratim Adama i Dadu pa.............
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline Kristina.Valjak

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: Golf G60
« Odgovori #41 : 01 Ožujka, 2019, 08:25:30 »
Ljudi ja sam član od 2013 godine i čemu da se sad predstavljam, zato jer je neko novi pa ne prati događaje.....

A glede teme sam fullala ne namjerno nego slučajno, a kaj se tiče gospodina koji me nazvao nepismenom lijepo pozdravljam....
super je to da kod nas kad imaš 44 godine i dva fakulteta i 22 g radnog iskustva i nekoliko zanimanja... možeš biti nepismen!!!!

A da se obratim na onaj gore seksizam i podcjenjivanje ženskog roda!!!!!

Strava ljudi moji pa mi smo u 2019 godini!!!!!!!!!

Ovo stvarno nisam očekivala, ali gle sad vidim da neki ljudi zaista još nisu stigli razviti određenu inteligenciju (zakazala evolucija).

Dakle hvala svima na podršci, a onima drugima savjetujem da upišu večernju školu.

I da taj gospon Bero koji me popljuvao i kao nikom ništa... može on to (jako pismeni neki lik!) član je od 2016 pa neka se on predstavi molim lijepo!!!!
« Zadnja izmjena: 01 Ožujka, 2019, 08:46:16 Kristina.Valjak »
 

Offline jeep frik

Odg: Golf G60
« Odgovori #42 : 01 Ožujka, 2019, 08:47:05 »
Gospodjo, vjerujem da neki nisu tako mislili !

Offline Kristina.Valjak

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: Golf G60
« Odgovori #43 : 01 Ožujka, 2019, 08:49:48 »
Hvala!!! :cool:
 

Online OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Golf G60
« Odgovori #44 : 01 Ožujka, 2019, 08:57:05 »
Zanimljivo...
Čitam sve ponovo i nevidim seksizam i podcjenjivanje ženskog roda. Ako se to odnosi na moju zaje..nciju onda si krivo shvatila.
Kao i "napad" zbog nepredstavljanja, živo mi se fućka dal će se netko predstavit ili ne, stvar osobe, samo se zezam zbog načina na koji se inače reagira. A očito je seksizam u pitanju kad dežurni napadači ne reagiraju na ženske padobrance.
Što se tiče Golfa, naravno da nije samo još jedna krama, nego raritet i tu nemamo što raspravljat, u rangu npr. Sierre RS Cosworth 500 i sl.
Malo smo nabrijani i osjetljivi postali, ako nekima auto nije zanimljiv ne znači da ih treba raskomadat i zapalit.
Da rezimiram, nitko te ne napada, mrzi, tjera, omalovažava. Ni tebe ni tvoj auto. Ako si član od 2013. onda si valjda do sad nešto pročitala i shvatila tko je kakav.
Welcome to the jungle  :hi:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.