Autor Tema: Bbs rm kineska kopija  (Posjeta: 20220 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #15 : 26 Siječnja, 2017, 08:25:41 »
Slikovito mi je opiši  :))
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline Sepra

Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #16 : 26 Siječnja, 2017, 11:37:30 »
daj neki link na njušku da vidimo te kopije, možda i nije baš smeće
Nerast
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #17 : 30 Siječnja, 2017, 08:54:19 »
Ne kenjuckajte po Kinezima, kao ni po Rusima. Price o fals robi su za malu djecu. Govorim opcenito, a ne sad bas o felgama.
To sto je ''made in PRC" ne znaci automatski da ne valja. Sve zavisi od razine kvalitete. Ako zelis kupiti neku pizdarijicu koja kosta pola dolara umjesto deset - jebaji ga, pitaj sam sebe sto kupujes. Isto kao i ''kobasice po 11.99kn/kg". Kako mozes napraviti kobaju za 12 kn/kg, ako je meso barem 12-13-15kn/kg? Kako mozes kupiti bakalar na bijelo ''na akciji" za 49.99kn/kg ako je onaj komad smrdljivog osusenog bakalara 200kn/kg? Kako mozes kupiti ekstra djevicansko maslinovo ulje za 29.99kn/lit ako se zna da je cijena maslinovog ulja ''od babe i dide" 90-100kn/lit?
Tako i ''kinski srotovi". Vjerujte da i Cajnizeri znaju napraviti super-kvalitetnu stvar, isto kao i Rusi, samo sto to onda nece kostati ''dolar sa sipingom".
Kinezi vladaju ne svijetom, vec cijelim Suncevim sustavom. Pa kom pravo, kom krivo.
Za ove felge... Isto mao i za ching-chong-ping-pong gume - pokazati ce vrijeme. Ne mozes kenjati o sranju od gume ako si ju svjesno kupio zato sto je jeftinija 50% od ''normalnih" guma.
Da su felge postale smece - jesu. Dovoljno ju je uzeti u ruke i klepiti kakvim povecim kljucem ili cekicem. Ako umjesto toooooonnnggggggggggg (ovo nema veze sa imenom proizvodaca ting-xio-tong  :)) ) zvuka felga napravi "tlong" - znas i sam da je ta felga ''odi mi dodi mi".
Kad cvrknes felgom negdje, a ona pukne UZDUZNO kao da si ju nozem razrezao - onda skuzis kakva je to felga. I to vam nema veze ''sa Kinezima". Bacite malo oko na nove karambolirane aute na slepi. Bacite oko na felge pa cete vidjeti ''danasnju kvalitetu", bez obzira na marku ili tip.
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #18 : 30 Siječnja, 2017, 09:09:28 »
Istina. Imam Speedlineicu sa Petarde sfrkanu ko perec ali nije nigdje pukla. Neke žnj marke su čak teže od čeličnih.
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline Žein

Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #19 : 30 Siječnja, 2017, 19:09:06 »
Ja sam OZ-ku frknuo sa 90 u rinzol.

Felga puknula,onak kako bi se celicna spigala od udarca,samo cosak.Otisao sa drugom gumom kod vulkanizera i jos ju balansirao bez greske
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri