Autor Tema: BMW garaza  (Posjeta: 19454 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nero

Odg: BMW garaza
« Odgovori #105 : 11 Ožujka, 2020, 14:06:38 »
Imam neki 1,8 motor u garaži ako te zanima, vrti se, al ne znam koliko je ispravan
.....if I go to hell,then I hope that will burn well......
 

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #106 : 11 Ožujka, 2020, 14:09:38 »
Imam neki 1,8 motor u garaži ako te zanima, vrti se, al ne znam koliko je ispravan
Hvala! Al to mi je 4 cilindra, to nebi, isao bi na original m20 karbos kakav je ovdje

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 
The following users thanked this post: Nero

Offline Nero

Odg: BMW garaza
« Odgovori #107 : 11 Ožujka, 2020, 14:18:35 »
Hvala! Al to mi je 4 cilindra, to nebi, isao bi na original m20 karbos kakav je ovdje

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

ufff m20 i karburator, upicani ga, to mora biti zanimljiva kombinacija. Jel možda misliš....tri dupla  :shok: :shok:


 :biggrin: :biggrin: :biggrin:
.....if I go to hell,then I hope that will burn well......
 

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #108 : 11 Ožujka, 2020, 14:22:53 »
ufff m20 i karburator, upicani ga, to mora biti zanimljiva kombinacija. Jel možda misliš....tri dupla  :shok: :shok:


 
To me i jebe, a znam ako krenem tako sredjivat da cu isti dan izgorit 2k eura, a necu imat sve sta mi treba al to bi bilo jebeno, tri dupla, brega, druga specijala, olaksat malo sta se olaksat da :)) ovaj auto sam uzeo s ciljem da se malo izvozam i prodam dalje, tako da ne zelim bacat lovu u nesto sto bi meni bio gust, zelim ga se relativno brzo rijesit, vec sam nanisanio nesto novo :) ali jbg, ako budem morao slagat motor sve je moguce

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Offline jeep frik

Odg: BMW garaza
« Odgovori #109 : 11 Ožujka, 2020, 14:23:05 »
Bitno da je limarija dobra, jebes mehaniku poslozi se to! Imas kablova na metar u AMI trade Zagreb i Tokic mislim! Ulje staro van pa ga pali! Daj slika!!!

Offline Nero

Odg: BMW garaza
« Odgovori #110 : 11 Ožujka, 2020, 14:36:35 »
To me i jebe, a znam ako krenem tako sredjivat da cu isti dan izgorit 2k eura, a necu imat sve sta mi treba al to bi bilo jebeno, tri dupla, brega, druga specijala, olaksat malo sta se olaksat da :)) ovaj auto sam uzeo s ciljem da se malo izvozam i prodam dalje, tako da ne zelim bacat lovu u nesto sto bi meni bio gust, zelim ga se relativno brzo rijesit, vec sam nanisanio nesto novo :) ali jbg, ako budem morao slagat motor sve je moguce

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Moja ajkula, do danas, sa nabavom me ispala 8500 evara.  :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Pazi u šta se zalijećeš
.....if I go to hell,then I hope that will burn well......
 
The following users thanked this post: ValentinoD

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #111 : 26 Siječnja, 2021, 09:56:50 »
Uh, da malo updateam temu nakon skoro godinu dana.

E39 530d kao i prvog dana, samo gas, imam problema sa sicevima, tako da cu probat ubost contour siceve ili uzet cijelu sedmicu, po mogucnosti 730d da si orebacim motor u karavana.

E21 se malo provozao, ali me jebe karbos, dupli "weber" (kvazi weber, neka kopija, al je e30 na taj karburator radio ko beba) ceka vec neko vrijeme, nikako nac dan dva vremena napravit medju plocu i namontirat ga gore. Kad slozim karbos ide na oglas, ako ima zainteresiranih slobodno se javite

E34 525tds
Najvise se radilo po ovom autu
Sto i jedna plastikica promijenjena, ovjes komplet slozen, sto sitnica sto je falilo ili bilo neispravno je rijeseno, najveca promjena je sto je auto sad saltung. Prebacen komplet mjenjac i popratno od auta sa stvarnih 104000km
Ima jos posla za usrat se, ali na ovom mi nije zao radit

Dosao mi je neki volvo 244 2.3 cist benzin
Ne znam sta cu s tim, fora mi je, al je groblje, moram ga probat upalit ovih dana, dva tjedna mi stoji doma, nisam ga taknio, kak mi se za sad cini, vjerojatno ce u dijelove. (ovog nisam ni na slikama vidio, kolega mi ga dovezo i onda sam se iznenadio )

Evo par fotki kratke kronologije karavanceka, pa cu nastavit s ostalim drlozima kasnije

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

 

Offline Adam.

Odg: BMW garaza
« Odgovori #112 : 27 Siječnja, 2021, 22:04:06 »
Nekidan sam prolazio i vidio Volva baš
I neka siva Kockica ako se ne varam, tvoja ili od komšije ?
 

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #113 : 28 Siječnja, 2021, 10:58:41 »
Nekidan sam prolazio i vidio Volva baš
I neka siva Kockica ako se ne varam, tvoja ili od komšije ?
Auh, svasta mi je bilo u dvoristu, al ne sjecam se ni jedne sive kockice mozda si nesto krivo vidio, mozda je bila zelena 2. 5? Evo jos pokoja slikica drloga

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

 

Offline Ivan1531997

  • Junior member
  • **
  • Postova: 82
  • Thanked: 18 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Jarmina
  • Vozilo:: Maserati BITURBO, JAGUAR XJ12L, Porsche 944 turbo, SAAB 99, Peugeot 404, Opel Olympia
Odg: BMW garaza
« Odgovori #114 : 28 Siječnja, 2021, 11:23:25 »
Pozdrav, gdje je slikan ovaj zeleni Jaguar na zadnjoj fotki? :D
 

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #115 : 28 Siječnja, 2021, 12:21:43 »
Pozdrav, gdje je slikan ovaj zeleni Jaguar na zadnjoj fotki? :D
U nasicama, kolegin auto u globalu dobro stanje, ima nesto posla na autu, ali sve u svemu dobar, 3.4 motor ak se ne varam, jedino na sto se nikako ne mogu naviknit s tim autom je taj ovjes, valjda ga s razlogom ljudi zovu pijani ovjes

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

 

Offline Adam.

Odg: BMW garaza
« Odgovori #116 : 28 Siječnja, 2021, 21:04:47 »
(Image removed from quote.)

Moguće da sam ovu vidio onda ?
Ne sjećam se točno boje, dosta brzo smo prošli a i mislim da je taman kiša padala

Uglavnom zanimljive vozilice svakako :hi:
 

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #117 : 11 Kolovoza, 2022, 16:02:30 »
Godišnji update
Od auta mala pauza, novo okruženje, novi grad, novi ciljevi zeleni se redovno vozi, doduše u zadnjih godinu dana 8000km karavance čeka slaganje pa stoji već 8 mjeseci bez paljenja skoro, mislim da sam ga za Uskrs upalio, ajkula davnih dana otišla u češku, smartom se fitilja po Zagrebu jer za bilo šta bolje mi je žao, ostalo spava po garažama u nadi da će provozat u idućih 10 do 15 godina hahaha

Sad hodam po tuđim garažama, pametujem i pijem poliće, ako zagrebačkoj ekipi treba savjeta, a imaju šta natočit, dostupan sam

Poslano sa mog M2012K11G koristeći Tapatalk

 
The following users thanked this post: jeep frik

Offline spitfire MK1

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 808
  • Thanked: 67 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: čakovec
  • Vozilo:: triumph spitfire MK1, tomos automatic A3ML
Odg: BMW garaza
« Odgovori #118 : 12 Kolovoza, 2022, 23:14:14 »
Jel to GT6?
 

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #119 : 13 Kolovoza, 2022, 02:40:04 »
Jel to GT6?
Je :)


Poslano sa mog M2012K11G koristeći Tapatalk