Autor Tema: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)  (Posjeta: 4960 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gogo_st

Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« : 17 Travnja, 2020, 03:00:08 »
Pozdrav ekipa evo odavno nije bilo nikakvih starudija( ajd godinu dana). Pa nie djava da mira i ćoknen ja Alpinu neki dan.
Gledan oglase i naleti , nako nije puno hvalospjeva pisano i vlasnik Svicarac 😅. Cudo da nije kaki jugoslaven ili albanac :)
I tako ja oden pogledat auto kad ono ispale oci.
Garaza puna dragulja Alpina 3.0 csl, bmw e12 M535 635 CSI itd itd.
I tako nakon dugog slinjenja dodjemo mi i do Touringa( zbog kojeg san i dosa :). Naravno auto pod ceradom, servisna, 3 kljuca, nove zimske 18 Alpina, nove litnje 18 Alpina. Kad san to vidija mora san ga kupit.
Alpina ka marka mi je uvik bila ono nesto. Ovaj bmw mozda i nije nesto specijalno jer nije ni star a ni mlad. sad smo se sprijateljili pa cemo vidit dalje.
Evo malo i slika kad san ga tek uzea.

<br /> <br />

nema slika u potpisu
 
The following users thanked this post: sportiva.t35.com, bubuleja, Adam., Optimista

Offline gogo_st

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #1 : 17 Travnja, 2020, 04:10:40 »
Eo malo slika i od ovih „starih“

<br /> <br />
nema slika u potpisu
 
The following users thanked this post: sportiva.t35.com, bubuleja, Adam., Optimista

Offline Bellof

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #2 : 17 Travnja, 2020, 08:20:28 »
Čestitke na kupovini, nemoj se pripast ali nakon ove kupovine vjerojatno ćeš bit pozitivan na Alpina virus do kraja života.
Ovako na slikama ovaj e9 nema osim felgi Alpinine prepoznatljive karoserijske dodatke tako da vrlo moguće da to nije to.
 

Offline Sepra

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #3 : 17 Travnja, 2020, 11:37:09 »
bolesno, puno sretnih km želim  :thmbup:

imam mali osobni problem što je automatik, ali dobro...
Nerast
 

Offline Bellof

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #4 : 17 Travnja, 2020, 13:29:43 »
Mislim da bi se predomislija kad bi prova ovaj Alpinin mjenjač, a pogotovo neki još moderniji.
 

Offline sigmafahrer

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2034
  • Thanked: 708 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Stuttgart
  • Vozilo:: Citroen CX, Mitsubishi Sigma, Jaguar XJR
Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #5 : 17 Travnja, 2020, 14:02:35 »
Uh, auto iz snova  :heat: Daj nam još informacija, kakav je u vožnji, tvoji dojmovi, ako si ga već isprobao. Iz naslova nejasno, je li S model ili si sa S tronic mislio na Switch Tronic? Kao Allrad mislim da nije bilo S, ali tko zna kakve je želje imao tko ga novog kupio, nije nemoguće. Siva koža mu tako dobro stoji  :thmbup:
 

Offline Števa 071

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #6 : 17 Travnja, 2020, 14:05:29 »
Auto je drkica samo takva.
elektrika i mehanika ,Ex Volvo servis.   http://www.autoklima-hrastinski.hr
 

Offline Bellof

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #7 : 17 Travnja, 2020, 14:33:48 »
Uh, auto iz snova  :heat: Daj nam još informacija, kakav je u vožnji, tvoji dojmovi, ako si ga već isprobao. Iz naslova nejasno, je li S model ili si sa S tronic mislio na Switch Tronic? Kao Allrad mislim da nije bilo S, ali tko zna kakve je želje imao tko ga novog kupio, nije nemoguće. Siva koža mu tako dobro stoji  :thmbup:

Mislim da 3.3S nije bilo u opciji sa pogonom na sva četiri kola, ovo je vjerojatno mislia switch tronic.
 

Offline gogo_st

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #8 : 18 Travnja, 2020, 02:16:51 »
Po danu spavan po noci radin :). Eo me opet sad iman 3 dana nocne. S stoji za Switch Tronic, ne za model. Ovaj je sa 280 konja dok S ima 305. Sta rec makinja je dobra:). Malo mi bilo neobicno prvih dana sa novog auta doc na stariju tehniku al brzo san se navika. Nije neka trkaca masina al kad se zalaufa dobar je. Ime mu je Gudin :) oli ti ga prase. Naravno u CH se ne smi vozit brzo pa ga nisan ni isproba kako triba. Tempolimit je 120 i ima blicera pa tako da se nije za zajebavat. Da te sliknu sa 200 negdi naprimjer osta bi bez vozacke i bez auta. Za 2 Tjedna iden do Minhena do kuma pa cu ga malo potrat na Autobahnu :). Sta se tice izrade cini se kvalitetan ova koza je debela 10 cenata. Haha nije al odise kvaliteton mogu rec. Udoban je s obziron da ima slape nazad 255/35/18. Scidja mi se sve vise i vise. Kupnja nije bila planirana,ali cijena je bila dobra pa nisan moga propustit priliku. Dobija san ga za 7500.- CHF sta je oko 7200 eura otprilike. Samo ta dva seta felga i novih guma kostaju 4000 :). Eto sta da kazen, dobar je auto. Nema neki posebni zvuk, skoro ka i normalni BMW. Al lipo izgleda i unutrasnjost mi se svidja. I eto nije bas teska starudija pa je dobar za svakodnevnu upotrebu, za otic po gajbu pive i kupit kruv :). Sta se tice potrosnje nije bas sparljiv, al eto nije mi za jedanput se zivi.

@Bellof
Vlasnik mi je isprica da je ovaj 3.0 CS dobija 79. cilu tehniku od Alpine.
Ta prerada se dogodila u Liechtensteinu kod Heidegger, to je jedan predstavnik Alpine. U Svicarskoj nema nijedan, samo BMW. A izvanka osim felgi nema nista od Alpine mislin.

Covik cili zivot samo Bmw i Alpinu vozi. Ima jos i E34 karavan biturbo neman sliku, isto brutalan Auto.
Svi auti u novon stanju, s ceradon. Ovaj bijeli 635 ima Hartge trodijelne 17 zoll felge. Pokaza m je racun iz osandesetih i cijena od 10 000 CHF za set felgi :shok:.
Jos san se mislija za bijelog 635 dava ga je povoljno isto, za 23 000 CHF. Zadnji model s klimom i svom elektronikom. Al jebiga zena kaze koji ce ti kurac dvi starudije i tu je san o sestici zavrsija :).
Eto toliko zasad. Plan ga je vozit sad dokle ne zna, jer u mene se nije nista zgrijalo vise od godinu dvi. Necu nista dirat na njemu, samo ga odrzavat.
nema slika u potpisu
 
The following users thanked this post: Števa 071, cona, sigmafahrer, jeep frik

Offline Bellof

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #9 : 18 Travnja, 2020, 07:49:38 »
Da Heidegger je njihov poznati diler, tuner, ima on i trkaču povijest, znači auto je dorađeno naknadno po uzoru na njihov B2 ili B2S model, sritno sa Gudinom.
Nego reci ti meni je si li ti sa Zvonom (Žutim) bia u kombinaciji sa starim autima?
 

Offline gogo_st

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #10 : 18 Travnja, 2020, 08:16:05 »
Je Zuti mi je poslovni partner😬
Sinoc san telefonira s njin pa smo te spomenili, reka je da se znate.
nema slika u potpisu
 

Offline jeep frik

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #11 : 18 Travnja, 2020, 12:20:33 »
Covjek je realno opisao auto, bez napuhavanja cijene istog! :good:

Offline el classico

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #12 : 19 Travnja, 2020, 01:37:05 »
Sritno ti bilo sa tvojim gudinom.
Disi točno u CH??



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 

Offline gogo_st

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #13 : 19 Travnja, 2020, 07:05:47 »
Fala :)
U Luzernu trenutno
nema slika u potpisu
 

Offline el classico

Odg: Alpina B3 3.3 S tronic Allrad obnovija san se :)
« Odgovori #14 : 21 Travnja, 2020, 18:21:18 »
Grüezi aus Birmensdorf-ZH


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro