Autor Tema: trebam bakrene cijevi?????  (Posjeta: 27902 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ed-gst

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 474
trebam bakrene cijevi?????
« Odgovori #15 : 28 Lipnja, 2012, 10:16:24 »
ako koe treba napraviti gotove lajtunge ili samo lejtunzi ili samo nastavci nek me zove na 099 412 4292

Offline stanko

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 13
trebam bakrene cijevi?????
« Odgovori #16 : 28 Lipnja, 2012, 20:12:10 »
u svetom kaju ( iza Solina) pored cementare di je strojopromet i damor ima firma koja radi cjevi za kočnice čelične i daju atest, kako se firma zove zaboravio sam, ako je panika mogu otić pogledati
 

Offline Igor V.

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 3877
  • Thanked: 53 times
  • Spol: Muški
    • OTK Ivanić
  • Lokacija: Kl. Ivanić
  • Vozilo:: AR Giulia 1300 TI ; Fiat 128 Sport Coupe ; Autobianchi A112 ELITE
trebam bakrene cijevi?????
« Odgovori #17 : 28 Lipnja, 2012, 23:25:48 »
Covijek meni radio u ivanic gradu po uzorku za A112  60 kuna po metru sa konektorima. Isto bakar.
AR Giulia 1300 TI ; Fiat 128 Sport Coupe ; Autobianchi A112 ELITE
 

Offline AlfaZD

trebam bakrene cijevi?????
« Odgovori #18 : 28 Lipnja, 2012, 23:51:48 »
Citat: unknown_H;325581
....................
@alfa zd ducan se zove hansa-flex malo prije zadnjeg semafora na crnom u smjeru zadra ;)


Citat: Deno;325684
...................
I jedan malo bolji..  http://www.lincos.hr/new-products#product_details-2004



hvala obojici na informacijama :gosp:
Alfe u srcu, Alfe u garazi, u Alfi na cesti
 

Offline linoleumboy

Odg: trebam bakrene cijevi?????
« Odgovori #19 : 18 Srpnja, 2015, 21:47:56 »
neki dan sretnem mehanicara koji je meni prije nekih 5g radio bakrene lajtunge i spomenem mu da dosta ljudi tvrdi da nisu sigurni za kocnice od auta.....kaze mi da ih je na kilometre napravio i nikad mu ih nitko nije reklamirao osim jednog sto si ih je sam stavljao na kadeta c ali ih je stavio preblizu sasije pa su strugali i pukli....a kaze ako dodjes na tehnicki s bakrenima da to nije problem ako ga vec imas prije tehnickog nego recimo ako ti kaze da ti je lajtung los a ti ga promjenis i stavis bakreni da onda ne pustaju....malo cudno ali tako mi je rekao mehanicar i lik koji radi u tgrovini auto diijelova gdje smo pricali
If I could get all the money back I ever spent on cars, I'd spend it on cars
 

Offline deda

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 5824
Odg: trebam bakrene cijevi?????
« Odgovori #20 : 18 Srpnja, 2015, 22:04:08 »
Pofarbaš u crno ili navučeš bužir,pa ti niš nemreju,ali da zezaju to je točno.Ja sam ih napravio isto kolko hoćeš i prije je auto strunul nego ti lajtungi.Jedino za Citroene ne može bakar,jer tam je pritisak od 180bara nadalje,a i nema bakra fi 4 mm.
 

Offline linoleumboy

Odg: trebam bakrene cijevi?????
« Odgovori #21 : 18 Srpnja, 2015, 22:11:48 »
kaze mi da ih znaju farbao ali kaze da probaju postrugat da vide sta je ispod....eto i ja se vozim svaki dan s bakrenima i sve ok
If I could get all the money back I ever spent on cars, I'd spend it on cars
 

Offline Žein

Odg: trebam bakrene cijevi?????
« Odgovori #22 : 18 Srpnja, 2015, 22:23:28 »
Ja ih na Golfu derem vec 5.g i nikad problema,doduse jednom sam biser cak podlozio auto na lajtung(ne direktno) i skoro ga spigao za 180° pa sam ga uspio vratit kak je bio a da nije puknuo.

Uostalom za stare aute nema potrebe za celicni lajtung.Em ga je bez alata tesko spigat,em za par godina pocne trunut.

I da par puta mi je bilo receno na TP-u da si promjenim lajtung i nitko nikad nije srao za bakar.
« Zadnja izmjena: 18 Srpnja, 2015, 22:25:28 Žein »
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri