Autor Tema: Kupovina Kadetta C  (Posjeta: 1038 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline peanut_butter

  • Oldschool member
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Velika Gorica
  • Vozilo:: uskoro Kadett C
Kupovina Kadetta C
« : 31 Kolovoza, 2019, 15:07:00 »
Dakle, zagrizao sam za Kadett C. Njuškam po oglasima, gledam čega ima, čega nema, što se nudi, što se ne nudi, jedan dan otić na Hrelić pogledat što se nudi i tako. U svemu tome je (vjerojatno) najveći problem što bi mi to bio prvi auto, iako ne bih to nazvao problemom nego više prilikom za učenje, jer što god mogu sam, radit ću sam na njemu, znači skoro sve. Ne žuri mi se, imam ga vremena srediti, mlad sam, pun energije, ništa strašno.
E sad, znam i ja sam da nije pametno uzimati oldtimera za prvi auto, da bi bolje prošao s Puntačem, s Corsicom, s ovim, s onim... ali zabadava mi ta priča jer hoću Kadett (C, prije redizajna 1977.), uzet ću ga i to je riješena stvar (samo je pitanje kada).

A ono što tražim od vas, dragi ljudi, su savjeti: što gledati prilikom kupovine, na što paziti, gdje smije biti hrđe, gdje ne smije (idealno bez hrđe, ali...), sve mušice auta tog godišta i tog konkretnog modela..ako je itko voljan toliko pomoći, bio bih zahvalan!

Pozdrav i unaprijed hvala!
 

Offline Adam.

Odg: Kupovina Kadetta C
« Odgovori #1 : 31 Kolovoza, 2019, 22:13:42 »
Ne trebaš ništa gledati, oni su većinom savršeni
Ima kolega jednog na prodaju baš model prije redizajna, motor 1.2 odličan, rađen cijeli, 3 seta alu felgi i jedan čeličnih

Mislim da je nekih 5000kuna cijena, evo ti broj pa vidi s njim +385955102063
 
The following users thanked this post: Nero

Offline Nero

Odg: Kupovina Kadetta C
« Odgovori #2 : 02 Rujna, 2019, 09:55:28 »
Moj prvi auto, obožavam ga dan danas.



Jednostavan, pouzdan, dobar.
.....if I go to hell,then I hope that will burn well......
 
The following users thanked this post: bubuleja

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Kupovina Kadetta C
« Odgovori #3 : 02 Rujna, 2019, 10:21:26 »
Ima kod Ivanića jedan narančasti 2 vrata se prodaje. Vidio u prolazu pa nemam više podataka, izgleda solidno.
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.