Welcome,
Guest
.
Please
login
or
register
.
Forum
Pomoć
Traži
Prijava
Registracija
OldschoolHr forum
»
Oldtimeri
»
Oldtimer garaža
»
Opet san zgrišija, BMW 730i V8
« natrag
naprijed »
Ispis
Str: [
1
]
Dolje
Autor
Tema: Opet san zgrišija, BMW 730i V8 (Posjeta: 2405 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
gogo_st
Antique Member
Postova: 792
Thanked: 31 times
Opet san zgrišija, BMW 730i V8
«
:
02 Rujna, 2025, 23:33:32 »
Eto ka sta naslov kaze, opet san nabavija kramu😋
Bmw 730i V8 1995 g, 250 000 km
Opreme nema bas toliko sta su znale imat sedmice, al nekako mi se ova kombinacija svidila, nema siber, nema kozu.
Nekako me podsjeca na 80-te, na jos starije bmw-e.
Stanje je jako dobro bice nekih sitnica, malo ruzine na zadnjem livon blatobranu, lezal kola nazad desno. Inace sve radi na njemu.
Evo i slika;
Evidentirano
nema slika u potpisu
The following users thanked this post:
marin_k
,
sigmafahrer
sigmafahrer
Antique Member
Postova: 2541
Thanked: 1181 times
Spol:
Lokacija: Stuttgart
Vozilo:: Citroen CX, Mitsubishi Sigma, Jaguar XJR
Odg: Opet san zgrišija, BMW 730i V8
«
Odgovori #1 :
03 Rujna, 2025, 22:58:30 »
Kako je uredan, čist
Evidentirano
The following users thanked this post:
gogo_st
DMGforLife
Antique Member
Postova: 603
Thanked: 108 times
Spol:
Lokacija: Zagreb
Vozilo:: W123 280CE / R107 280 SL / R129 300-24 SL
Odg: Opet san zgrišija, BMW 730i V8
«
Odgovori #2 :
04 Rujna, 2025, 10:29:39 »
Nisam fan BMW-a, ali ova linija mi je stvarno stvarno jako lijep auto
Svaka čast, puno sretnih kilometara u prelijepom autu
Evidentirano
The following users thanked this post:
gogo_st
Sepra
Antique Member
Postova: 835
Thanked: 39 times
Spol:
Vozilo:: stare šugave Vespe
Odg: Opet san zgrišija, BMW 730i V8
«
Odgovori #3 :
08 Rujna, 2025, 12:22:45 »
sex
Evidentirano
Nerast
The following users thanked this post:
gogo_st
gogo_st
Antique Member
Postova: 792
Thanked: 31 times
Odg: Opet san zgrišija, BMW 730i V8
«
Odgovori #4 :
08 Rujna, 2025, 20:15:26 »
Gudin je bija na sunčanju za vikend😋
Evidentirano
nema slika u potpisu
Ispis
Str: [
1
]
Gore
« natrag
naprijed »
OldschoolHr forum
»
Oldtimeri
»
Oldtimer garaža
»
Opet san zgrišija, BMW 730i V8
There was an error while thanking
Thanking...