Welcome,
Guest
.
Please
login
or
register
.
Forum
Pomoć
Traži
Prijava
Registracija
OldschoolHr forum
»
Oldtimeri
»
Oldtimer garaža
»
Balkanska legenda-Zastava 750
« natrag
naprijed »
Ispis
Str:
1
[
2
]
3
4
...
7
Dolje
Autor
Tema: Balkanska legenda-Zastava 750 (Posjeta: 35949 )
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
strojar
Senior member
Postova: 142
Thanked: 13 times
Spol:
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #15 :
30 Prosinca, 2012, 21:04:33 »
malo detaljnije slikanje:
Evidentirano
sany GTI
Senior member
Postova: 157
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #16 :
31 Prosinca, 2012, 16:16:56 »
uhh ima posla, opako ga nagrizo zub vremena, a vjerovatno nije ni održavan baš...ali sve se to da sredit :)
Evidentirano
taratara
Senior member
Postova: 178
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #17 :
01 Siječnja, 2013, 17:04:54 »
Mogao si se potruditi i naći malo zdravijeg fiću . Ovo je previše trulo . Ipak sretno .:palac:
Evidentirano
Nekada su djeca od susjeda krala trešnje a danas kradu wireless
strojar
Senior member
Postova: 142
Thanked: 13 times
Spol:
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #18 :
02 Veljače, 2013, 16:31:22 »
Nešto se počelo radit, pa da to i prikažem! :-D
Evidentirano
strojar
Senior member
Postova: 142
Thanked: 13 times
Spol:
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #19 :
11 Veljače, 2013, 11:12:22 »
Evidentirano
GTzadar
Veteran member
Postova: 293
Thanked: 1 times
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #20 :
11 Veljače, 2013, 13:01:26 »
Super, sritno s radovima dalje :palac:
Evidentirano
....Gone in 600 seconds....
raketenMISKO
Antique Member
Postova: 1111
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #21 :
11 Veljače, 2013, 13:13:58 »
Bravo, pohvala za inicjativu... ja se onesvjestim samo što ovo vidim!! za uhvatit se ovo radit stvarno treba imati i volje i ljubavi i MUDA!!!
samo naprijed, ne odustaj!
p.s. jel ovo neko nešto zaklao na stolu?? pozdrav :gosp:
Evidentirano
Go hard or go home.
strojar
Senior member
Postova: 142
Thanked: 13 times
Spol:
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #22 :
11 Veljače, 2013, 13:27:07 »
Hvala Vam svima!! :ghh:
Odustajanje ne dolazi u obzir!!! :ne:
Evidentirano
strojar
Senior member
Postova: 142
Thanked: 13 times
Spol:
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #23 :
07 Travnja, 2013, 14:31:42 »
da napravimo mali update, nakon dugo vremena!
radilo se i slikalo, samo nije bilo vremena za postavljanje slika, pa eto da i to napravim.... :D
znači ovako, limarija odozdola je gotova, iznutra je sve povareno, postavljena su oba praga s tim da je desna strana komplet gotova (postavljen je i rubnjak) - sad sam tek skužio da sam ga zaboravio slikat! ;)
toliko za danas, sljedeći vikend nastavljamo radove!!!!
POZZ
:gosp:
Evidentirano
sany GTI
Senior member
Postova: 157
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #24 :
09 Travnja, 2013, 18:20:21 »
stvarno fino to tebi ide!
Evidentirano
strojar
Senior member
Postova: 142
Thanked: 13 times
Spol:
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #25 :
12 Svibnja, 2013, 14:19:38 »
malo se radilo, pa da pokažem dokle je legenda stigla! :D
počeo sam s rastavljanjem prednjeg trapa!
toliko od mene za ovaj vikend... :gosp:
Evidentirano
ficofan83
Junior member
Postova: 72
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #26 :
12 Svibnja, 2013, 15:23:33 »
Odlično!!!!!!
Evidentirano
puyolov tata
Veteran member
Postova: 407
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #27 :
12 Svibnja, 2013, 19:28:04 »
:palac:
Evidentirano
gbx
Gost
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #28 :
12 Svibnja, 2013, 20:03:56 »
svaka čast na volji i odrađenom poslu:gosp:
bio je trul za bacit a sad si ga ponovo vratio u život:palac:
Evidentirano
MK1 1.6d
Junior member
Postova: 88
Balkanska legenda-Zastava 750
«
Odgovori #29 :
13 Svibnja, 2013, 09:30:55 »
ja bi odustao davnih dana,odnosno ne bih ni zapocinjao. ali ti si od krame,trulexa,groblja napravio vozilicu.RESPECT
Evidentirano
oh,al sam se zeznio
[/HR]
Ispis
Str:
1
[
2
]
3
4
...
7
Gore
« natrag
naprijed »
OldschoolHr forum
»
Oldtimeri
»
Oldtimer garaža
»
Balkanska legenda-Zastava 750
There was an error while thanking
Thanking...