Pozdrav,
vidim da stvarno dugo nisam ništa objavio ni napisao, pa mislim da bio bilo u redu da napišem nekakav update...
Pa da krenemo redom... Legenda je najprije dobila novu obuću:

Potom je uslijedilo i prvo druženje i pokazivanje drugim ljubiteljima stare krame na susretu u Novoj Gradiški 2014. godine:

Da ne bi ostali samo na domaćem terenu, malo smo se uputili u inozemstvo, mjesto radnje: Beograd, vrijeme: 10. mjesec 2014. godine


Potom je uslijedilo mirovanje, ali mirovanje samo što se tiče susreta, što se tiče Legende nema mirovanja... Fićo je bio i dalje svakodnevno u prometu...
Potom je uslijedio najduže putovanje, a to je Munchen u 5. mjesecu 2015. godine:


Iako je izdržao put od 1500 kilometara bez i jednog problema, ipak je odluka pala na male izmjene... Odluka je pala na većeg brata, znači motor i mjenjač od 850, te je u tu svrhu kupljen donator:

Iako je motor upalio bez problema i nije dimio, ipak je rastavljen i lagano osvježen. Isto je zadesilo i glavu i mjenjač:


Motor i mjenjač su jaakoo brzo imali i malo veće testiranje, a to je susret na Krku krajem 6. mjeseca 2015. godine:


U međuvremenu smo posjetili i Čakovec u 7.mjesecu:

Za kraj sezone susreta u 2015. godini, ponovno beograd:


Kako je završila sezona, po glavi su se počele motati neki drugi planovi koji su na kraju urodili sa:
Narančasti je 1969. godište, a zeleni 750 SC... Koji su planovi? pa iskreno još nisam točno odlučio!!



Da ne bi stalo samo na tome, uletilo je nešto novo u igru:


Nastavak slijedi....
