Znali su nekad... U vrijeme platina, stavljati kao "jače" bobine od modernijih automobila koji su imali elektronsko paljenje. Pa su im te bobine pržile platine. Frend je na Jugiću vozio Bosch crvenu bobinu, još je na njoj pisalo da je za tranzistorsko paljenje i isto je često mijenjao platine. No to je bilo kao normalno... Platine koštale ko jedna piva.