ovo nije susret nego godisnja izlozba kluba
susret je za dva mjeseca
a nije?
ajde, dobro, mislio sam da sam opet propustio 99. znas da na oldtimer susrete nejdem, ali sobzirom da sam te povrijedio prosle godine svojim predrasudama, osjecam da mi je duznost pojaviti se na jednu zasluzenu samarcinu u Novu Gradisku ove godine ;)