Autor Tema: Renault 5 GT turbo 30 anniversary  (Posjeta: 42732 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #30 : 08 Travnja, 2015, 12:24:45 »
Na mom je isto kao na koleginom i na ostalim GT turbo Ph 2  :P
Na str. 1 ti je slika motora Ph 1 gdje se vide i "normalni" gornji nosači amortizera pa usporedi razliku u kutu i na koju stranu su ukošeni  ;D
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline marconi

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1397
Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #31 : 09 Studenoga, 2015, 13:23:38 »
Još uvjek je obljetnica, evo jedna sa nekog auto showa, valjda 1985:

i slika upravljačke ploče:
« Zadnja izmjena: 09 Studenoga, 2015, 13:25:48 marconi »
Trajkeša: Stvarno, dobre felge su pola auta!!!
 

Offline petak

Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #32 : 09 Studenoga, 2015, 13:32:21 »
i dalje mi se usta ovlaže kad ga vidim  :biggrin:
R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033   R4 GTL 1.1  25kW 1128 688D7/12   Laguna II 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005   Espace IV 2.0 dci 127kW JK03 M9R-760 PK4-005   NO LOGO je najpoželjniji logo jer sugerira da prave vrijednosti prepoznaju samo oni najupučeniji
 

Offline marconi

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1397
Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #33 : 09 Studenoga, 2015, 14:00:58 »
A buraz, ti bar možeš uživati u njemu svaki dan, istina nije GT Turbo nego GTE, ali... :nyam:
Trajkeša: Stvarno, dobre felge su pola auta!!!
 

Offline petak

Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #34 : 09 Studenoga, 2015, 14:19:41 »
A buraz, ti bar možeš uživati u njemu svaki dan, istina nije GT Turbo nego GTE, ali... :nyam:

otišo, prijatelju moj,otišo......drugi projekt je bio u điru (sad pri kraju), a ovaj je tražio ulaganja pa je morao otići....

Gledam ga u susjedstvu i sve mi žao šta rade od njega, ali tako je to. MOžda ga za koju godinu i otkupim nazad :cool:
R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033   R4 GTL 1.1  25kW 1128 688D7/12   Laguna II 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005   Espace IV 2.0 dci 127kW JK03 M9R-760 PK4-005   NO LOGO je najpoželjniji logo jer sugerira da prave vrijednosti prepoznaju samo oni najupučeniji
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #35 : 09 Studenoga, 2015, 15:31:35 »
i dalje mi se usta ovlaže kad ga vidim  :biggrin:

Samo usta?  :lol:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline mirekk

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 452
Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #36 : 10 Studenoga, 2015, 13:29:56 »
Prije nekog vremena sam nabavio komplet turbo motor od renaulta 5 sa getribom i poluosovinama, diskovima ...ali ne znam od kojeg modela, pogon je na zadnje kotače.
Kak bi se moglo skužiti od kojeg je to modela?
100DM
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #37 : 10 Studenoga, 2015, 13:33:46 »
E sad... Ovo zvuči kao da na ''forumu Indiana Jones'' kažeš da si nabavio neke čaše iz kojih je Isus Krist pio i dijelio vodu ljudima.  ;D ;D

Drugim riječima... Ako je zaista Turbo i ako je zaista od Renaulta i ako je zaista od Petice i ako je zaista zadnji pogon...
Onda jedino ovakve bebe dolaze u obzir. A te bebe baš i nisu svake subote na akciji u Konzumu.  :thank_you2:

https://www.google.hr/search?q=renault+5+maxi+turbo&biw=1920&bih=1054&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&sqi=2&ved=0CBkQsARqFQoTCOCj5sDuhckCFcVtFAod8hoDmQ

A i nekako mi čudno da se ovakav neki biser od motora kupi/proda/nabavi bez da se zna od čega je.  :scratch_one-s_head:  :dntknw:

Ili je normališka motor iz kakve bimoto vizije nekog auta za kakvo utrkivanje tipa Street Race 402.  :meeting:
« Zadnja izmjena: 10 Studenoga, 2015, 14:13:08 frik-ri »
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline linoleumboy

Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #38 : 10 Studenoga, 2015, 15:49:55 »
frik prestani lagat ovaj napaceni narod....pa tih renolki sto si ti dao link ima na svakom cosku i nije nista cudno da je mirek nabavio motor kad ih ima skoro na svakom kiosku tiska.....evo recimo moj susjed je trenutno pretvara u kokosinjac



trenutno je u nabavi najlona da ih stavi umjesto prozora....

a drugi susjed cuva krumpir u renolki i kaze bolje za krumpir nego u podrumu niti isklija niti trune



mirek evo moj susjed s kokosinjcem ti nudi neke novce da otkupi to sve sto imas pa da moze selit kokosinjac po zelji....a i ti ces se rijesit starog zeljeza
If I could get all the money back I ever spent on cars, I'd spend it on cars
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #39 : 10 Studenoga, 2015, 16:01:40 »
Ti se sprdaš, a ja ozbiljan.  ;D Manimo sada šalu... Daj zabrij da je kolega zbilja naletio na Cleon Maxi Turbo.  :shok:
Koliko bi god bio ''ljut'' i ''ljubomoran'' - mogu samo reći ''Issssssss ooo eeee, čooo'eeečeee  :shok: :shok: ideeeeeššššš...'' ako je zbilja ''zadnji pogon, turbo, Renolka Petica''.   :scratch_one-s_head:   :dntknw:

Mireeeekkkk  :koo-koo:

daj slike  :dance4: daj slike   :dance4: daj slike   :dance4:  daj slike   :dance4:  daj slike  :dance4: daj slike   :dance4: daj slike   :dance4:  daj slike   :dance4:  daj slike  :dance4: daj slike   :dance4: daj slike   :dance4:  daj slike   :dance4:  daj slike  :dance4: daj slike   :dance4: daj slike   :dance4:  daj slike   :dance4:  daj slike  :dance4: daj slike   :dance4: daj slike   :dance4:  daj slike   :dance4: 
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline marconi

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1397
Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #40 : 10 Studenoga, 2015, 16:04:00 »
Prije nekog vremena sam nabavio komplet turbo motor od renaulta 5 sa getribom i poluosovinama, diskovima ...ali ne znam od kojeg modela, pogon je na zadnje kotače.
Kak bi se moglo skužiti od kojeg je to modela?
Ovo kaj si napisal mogao bi biti motor od Renault 5 Turbo (straga je motor), Frik bi odma da je najjači, Maxi. Makar sumnjam da je. Da li liči na ovo:



To je motor od R5 Turbo
Trajkeša: Stvarno, dobre felge su pola auta!!!
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #41 : 10 Studenoga, 2015, 16:14:14 »
Frik se napio antifriza sa Ružnjotijem pa priča koješta.
Maxi je posljednja trkaća izvedba Renaulta 5 turbo, dakle cestovna i ne postoji, samo neke replike, jer je i Maxi ušminkan i nabildan R 5 turbo (ne turbo2).
I motor nije straga nego centralno.
I zašto čoek neb imo motor, ak je od školjke neko kokošinjac napravio?
Mirekkk  :biggrin2: odma na jebaj s tim  :yes:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline studentt

Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #42 : 10 Studenoga, 2015, 17:36:26 »
alo ljudi se malo zekaju oli ti ga zajebavaju
 

Offline mirekk

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 452
Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #43 : 10 Studenoga, 2015, 18:58:09 »
Pa .........nebi htel s..t da imam to kaj sumljam da imam ali....

Sutra poslikam to kaj imam pa bi htel čuti vaše mišljenje.

Inače dečko od kog sam ga nabavil je rekel da je to iz nekog trkaćeg auta koji je završil u preši, a motor i getribu su hteli nagurati u fićeka.
100DM
 

Offline linoleumboy

Odg: Renault 5 GT turbo 30 anniversary
« Odgovori #44 : 10 Studenoga, 2015, 20:39:03 »
mirek ak se ispostavi da imas to za sta se sumnja da imas....vec vidim frika i overgroznog kak razbijaju kasice prasice i nude ti pare
If I could get all the money back I ever spent on cars, I'd spend it on cars