Autor Tema: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros  (Posjeta: 27527 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #210 : 29 Siječnja, 2015, 12:48:44 »
Ako je trebat će opet limariju prednjeg kraja radit  :))
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline Night Prowler

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Trogir
Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #211 : 15 Veljače, 2015, 14:03:07 »
Covjece, radis na projektu koji mi je davno san.. provea san godine i godine u renaultu 5, ocevom pa na kraju i svom... iman petardu i nebi je minja za nista... sritno da taj projekt dovedes do kraja... svaka ti cast!!
MK Desperado Split
 

Offline deda

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 5826
Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #212 : 15 Veljače, 2015, 14:59:58 »
Probaj posudu oprat sa domestosom,ćuda radi.
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #213 : 16 Veljače, 2015, 16:05:22 »
Za ekspanzine posude - provjerni recept je... Nitro razrijeđivač sa šakom pjeska. I ''šuškaj Mile šuškaj''  :dance4: i saaamo chichitta chiki chicki bum bum chiki chiki bum bum  :balkidance: latino ritmovi i glumiti Davora Radolfija.  :balkidance: Kad ti dosadi i misliš da je dosta... Lijepo odmoriš pa onda opet baaaajla bajjjla bajlabajlabajla  :balkidance:  eeee bajlaa  :dance4: baaaklaa aaaeee...
Nakon toga ispiranje i - sija kao sunce.
Nakon toga, opet šaka pijeska i ''varikina'' odnosno ''izbjeljivač'' odnosno -  bilo što na bazi natrij-hipoklorita, a to je i Domestos koji je naveo deda.
I nakon toga... Spremna da ti Ragnotti udari ''apruvd baj Ragnoti - fakat miriše na bijelo'' potpis.  :))  :byeg:
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #214 : 17 Veljače, 2015, 08:20:08 »
Ako je za tri godine nije oprao onda ni nebude. Toliko spor nisam ni ja  :))
Nitro se prodaje u limenkama, neće pojest plastiku? I tko će sav pjesak izvuć?
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #215 : 17 Veljače, 2015, 12:27:21 »
Jooooj - pa nije to ni krvotok ni glava motora...  :glavauzid:
Čaša sa rupom gore i dve dolje...  :glavauzid: Neeeš ti problema za ''izvuuuuuć saaaaaaaaaav pijesak'' iso miki pa kao da o šodrani pričamo.  :P :P
Šaka dvje pijeska - jebo te zec.  :P Ne trebaš šalovati ništa.
A nitro... Nitro i služi da ''otopi'' svu nečistoću iz tih pora. Ili iz, odavno ich nismo spominjali na ovome forumu  :)) :)) iz mikropukotina.
A ''varkina'' doslovce ''izvuče'' ovu ''žutoču'' van kao i sa gaća odnaprijed kad ih iskuhaš u varikini na loncu na šporetu.  :perfeto:
Aaaaaako je ta posudica i dalje živa, naravno.  :))
A ako ne - neka znaju mlađi naraštaji koji će ostati iza nas. Naš ofspring, jelte... Nanjima svijet, jelte  :meeting: i ostaje.
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #216 : 17 Veljače, 2015, 13:02:53 »
Ali ako taj pijesak ispjeskari dize u karbu pa ti auto puno bolje vuče ili proširi sjedišta ventila pa moraš veće ventile stavljat?  :))
Možda je dobro ekspanzionu stavit u mikrovalnu da ubije sve bakterije?  :scratch_one-s_head:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #217 : 17 Veljače, 2015, 13:11:35 »
Paunoviću...  :anal: ti mene,a?  :punish2:
NE OSTANE NIŠTA u posudi - posudovalo te dabogda posudom po toj posudi u kojoj bi ti trebao biti mozak.  :))
Ma čekaj...  :stop: Luka... Jes' se ti to 'akiro na Overgrozničav profajl akaunt pa me sad prcaš sa off topicom?  :mad: Meeene ste našli.  :punish2: Starog čovijeka u god'nama tako zajebafrkavati...  :punish2:
Šaka pijeska... Može i riža, ali meni je grijeh bacati 'ranu dok ima onih siročića gladnih  :mellow: na televiziji, a i pijesak  :perfeto: bolje ispjeskari, nego što riža izrežira posudu.
Laa laa laaaaa...  :disobedient: :disobedient: Neee čujeeem te višee laa laa laaaa...  :disobedient:
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #218 : 17 Veljače, 2015, 13:30:26 »
Ne kaže se zafrkavati nego za FRIKavati  :))

Roki, tako ti i treba kad tri ljeta nisi ništa napisao  :punish2:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline deda

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 5826
Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #219 : 17 Veljače, 2015, 15:35:36 »
Pa rižu ne hitiš,posiješ se na majčici zemlji nakon pranja i poslije imaš riže,ne moraš kupovat.
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #220 : 19 Veljače, 2015, 14:06:16 »
To je onda GMO riža ?  :scratch_one-s_head:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline roki_actros

Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #221 : 20 Veljače, 2015, 20:21:46 »
@gvija: A nikako majka mu stara. Nisam nista radio jer ne stignem od posla  :download: :download: :download:

@John Doe: Tako je druze, posao ubi. Zena je najmanji problem..

@tomi: A nije zena ispred GTT-a ali jesu zivotne kockice (stan, zena, dijete, posao)

No vazno je da nisam odustao. Planiram zavrsiti ali kada, ne znam  :rofl: :rofl: :rofl:
Renault 5, tako mali a tako veliki...

http://www.projekt5.ba
 

Offline roki_actros

Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #222 : 24 Travnja, 2020, 22:53:13 »
...idemo dici temu iz debele prasine..
Ziv sam, zdrav sto je najvaznije.. provedoh danasnji dan listajuci forum i citajuci projekte..
Zivotne nedace ne dozvoljavaju zavrsiti projekat. Doslo je vrijeme da se stavi tacka na "i". Odustao nisam niti cu. Auto je stojao u grijanoj i suhoj garazi, nista se promjenilo nije da bih se morao vracati nazad i popravljati..

Vrata, haube pjeskarene, ofarbane, stokovi, pragovi takodjer. Auto poslajfan i ide se u pripremu za farbanje. U medjuvremenu desile su se 2 provale u garazu nesto dijelova nestalo, no Boze moj i to je zivot. Najteze mi je palo sto mi je ukraden Body kit te sada trazim novi. Stari sam bio pokrpio, sredio, sprickitovao, al jbg..

http://








Odustao nisam, niti cu...

« Zadnja izmjena: 24 Travnja, 2020, 23:03:07 roki_actros »
Renault 5, tako mali a tako veliki...

http://www.projekt5.ba
 
The following users thanked this post: kargh, OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Offline vwistra

Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #223 : 27 Travnja, 2020, 23:36:44 »
Imam ti ja nekih dijelova od tog neznam tocno sta zadnji btanik sigurno i jos neke gluposti imao sam ih 16 komada i necu nikad vise sve to cu ti poklonit nazovi me kad vidis poruku damir porec 0981779857
 
The following users thanked this post: roki_actros, old dog, kargh, tomtom

Offline kargh

Odg: Renault 5 GTT PH1 Coupe By Roki_actros
« Odgovori #224 : 02 Svibnja, 2020, 17:34:50 »
Drago mi je da se nije stalo :)