Autor Tema: ČUVAR AKUMULATORA  (Posjeta: 2980 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alfa fun

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 812
  • Thanked: 115 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Dalmacija
  • Vozilo:: neka auta i motori
Odg: ČUVAR AKUMULATORA
« Odgovori #15 : 02 Srpnja, 2020, 08:25:58 »
Iman Lidlov crveni punjač (postoji i sivo/plavi), na njega povremeno spajam BMW motor da se nadopuni jer vozim kratke relacije i ne stigne se napunit. Pokaza se odličan. Za tu namjenu BMW čak nudi svoje punjače ali su nenormalno skupi. Postoji čak i posebna izvedba za starije policijske motore koji se priključuju svaku noč preko priključka instaliranog na instrument tablu. Opet preskupo. Čak može vratit u život malo oštećene akumulatore, samo ga triba pustit koji dan da puni i prazni. Šta se tiče aute, od kada san montira Sytec racing master switch preko + baterija se ne prazni uopče za vrime mirovanja, čak 2 miseca.

Isti i kod mene, moto baterija, auto baterija --- bez problema. Ima i različite modove. Akcija u Lidla, oko 110 kuna je bio.
Nisam mehaničar, nisam megaextrajednistveninezamjenjivi autoexpert. Samo volim prometala. Običan sam. Vulgaris.
 

Offline ivmatic86

Odg: ČUVAR AKUMULATORA
« Odgovori #16 : 02 Srpnja, 2020, 09:17:01 »
Je, tako je. Nisan primjetija da je po ičemu različit od sivo-plavog. Kupija san šta je bilo ponuđeno  :good:
Yugo je više od vozila, to je statusni simbol!
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: ČUVAR AKUMULATORA
« Odgovori #17 : 22 Rujna, 2020, 13:56:24 »
Evo u Lidlu sivi 130 kuna, ima i pumpa za motorno ulje, naftu i lož ulje za 80 kuna.
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline werdas

Odg: ČUVAR AKUMULATORA
« Odgovori #18 : 22 Rujna, 2020, 19:36:00 »
Evo u Lidlu sivi 130 kuna, ima i pumpa za motorno ulje, naftu i lož ulje za 80 kuna.
Punjac je jako dobar al pumpa nema neki protok i pise da moze radit max pol sata tak da sam odustal od nje..
 

Offline trajkeša

Odg: ČUVAR AKUMULATORA
« Odgovori #19 : 23 Rujna, 2020, 07:21:32 »
Kad smo već kod Lidla, imaju u ponudi elektrdični udarni pištolj za odvidavanje/zavidavanje vijaka  za čini mi se 333kn.  Jel to čemu?
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: ČUVAR AKUMULATORA
« Odgovori #20 : 23 Rujna, 2020, 08:06:34 »
pumpa nema neki protok i pise da moze radit max pol sata tak da sam odustal od nje..
Koliko para - toliko cigara  :biggrin:
Ja mislio uzet, pa se predomislio. Što će mi, nit imam Smarta, nit vozim na naftu  :dntknw: a budući da radi na akumulator (vjerojatno motor ne smije raditi) i bolje da nije više od pol sata i s većim protokom.
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline Čuvitar

Odg: ČUVAR AKUMULATORA
« Odgovori #21 : 23 Rujna, 2020, 08:24:20 »
Kad smo već kod Lidla, imaju u ponudi elektrdični udarni pištolj za odvidavanje/zavidavanje vijaka  za čini mi se 333kn.  Jel to čemu?
Ja iman već nešto alata od parksidea, i za amatersko bavljenje je skroz ok. Ja osobno čekam aku udarni...

Sent from my KING_KONG_3 using Tapatalk

Šaka suza , vrića smija , ča je život vengo fantažija
 

Offline werdas

Odg: ČUVAR AKUMULATORA
« Odgovori #22 : 23 Rujna, 2020, 10:14:09 »
Kad smo već kod Lidla, imaju u ponudi elektrdični udarni pištolj za odvidavanje/zavidavanje vijaka  za čini mi se 333kn.  Jel to čemu?
To je doslovno da odsarafi il zasarafi nekaj.
Nema nikakvo stelanje momenta neg udri kolko moze..
Uzeo sam ga i vratio drugi dan.