Autor Tema: Gigi- uvoz oldtimera iz usa  (Posjeta: 19212 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gigi V8

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1352
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #15 : 03 Veljače, 2011, 20:33:49 »
Citat: old dog;214029
Mene zanima moze li se nac Renault 5 Turbo2 kod njih i M3 e30?


pozz!!
nemoj se ljutiti ali moraš mi dati godišta, budući da se s tim novijim autima baš i ne snalazim ( priznajem )
pa mi moraš dati godišta i od kada do kada se proizvodili.
i naravno- moraju biti stariji od 30 god, jer inače se nemogu uvesti
 

Offline gigi V8

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1352
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #16 : 03 Veljače, 2011, 20:39:22 »
Citat: olds 66;214031
M3 E30 će biti kompliciran za uvoz, jer nema još 30 godina...ako hoćeš kockicu m3 najbolje ti se okrenuti prema Japanu, tamo se da još pronaći OK auto, ali moraš gađati tren kada ti jen padne...
iz USA dovoziš muscle cars, a jedina kockica koje se tamo pronađe dobra je 325 cabrio, obožavali su je krajem 80-ih.:cmok:
Gigi, i ja te pozdravljam ovim putem, drago mi je da si konačno i ti napravio profil, jer si svoj danak oldtimer sceni već dao u autima, a znam da ćeš još i više u danima koji dolaze.:gosp:

HEEEJJ PRIJATELJU!!
ma danas me Mrakic učlanio, znaš da ja seljak po tom pitanju, poslao sam ti mustanga kojeg noćas kupili...
pokušavam sve još više isprofesionalizirati i usavršiti..
radim ko stoka svaki dan , a ti znaš dobro da ja to volim i uživam u amerima i da sam u tome 1000%
pokušavam ljude čim više afirmirati i pokazati neupućenima koliki su nameti i davanja koja se nakupe kod uvoza,,,
ali i dokazati da možemo relativno povoljno dovesti solidan auto s kojim se može i voziti još dosta duga i to da 6-7-8000 eura  -sve plačeno !!
 

Offline vu.k

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1607
  • Thanked: 45 times
  • Lokacija: Šumećani
  • Vozilo:: neki stari Opeli
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #17 : 03 Veljače, 2011, 20:58:47 »
e,možda je pravo mijesto da doznam odgovor na pitanje koje me kopka godinama, zašto kod nas vlada pomama za mustangima, a njegov glavni konkurent corvete sting ray,nisu tražene,a jednako su atraktivne? hvala!
Nisam potpuni idiot, neki dijelovi mi fale!
 

Offline old dog

Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #18 : 03 Veljače, 2011, 21:03:21 »
Citat: gigi V8;214032
pozz!!
nemoj se ljutiti ali moraš mi dati godišta, budući da se s tim novijim autima baš i ne snalazim ( priznajem )
pa mi moraš dati godišta i od kada do kada se proizvodili.
i naravno- moraju biti stariji od 30 god, jer inače se nemogu uvesti


Nema zasto biti ljutnje:palac:
Znaci radi se o Renault 5 Turbo2 modelu od 1980-1984, nije jos dozrio za uvoz al uskoro ce :)
Hvala
///// uno 1.9 TD
 

Offline gigi V8

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1352
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #19 : 03 Veljače, 2011, 21:06:44 »
Citat: vu.k;214039
e,možda je pravo mijesto da doznam odgovor na pitanje koje me kopka godinama, zašto kod nas vlada pomama za mustangima, a njegov glavni konkurent corvete sting ray,nisu tražene,a jednako su atraktivne? hvala!

mustang je nekad razvikao film sa STIV MCQinom i od tada je ikona -to ga je proslavilo..
sa corvettom nije snimljen ni jedan film s njom u ulozi...
inače-mustang je bio radnički auto, najjeftiniji i još kad ga je taj film uzdignuo-zvijezda je bila rođena
inače, imao sam i mustanga doma , skoro 6 mjeseci i 2 sting reya..
meni osobno mustang je-ništ posebno..corvette mi je solidna, impozantna, ali najveći je gušt u trans amu-velik , prostran, ma pravi mačo auto,
od ta tri-on je mj izbor..
a da bi dobio predođbu o svemu, morao bi sjesti u njih-brzo bi shvatio o čemu govorim
 

Offline calibric

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 143
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #20 : 03 Veljače, 2011, 21:12:28 »
jedno pitanje recimo da nadjem auto do 5000 dolara,kolko me dodje do tu jos tj do rege recimo
hvala
 

olds 66

  • Gost
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #21 : 03 Veljače, 2011, 21:15:41 »
ništa do Chargera, prijatelju...sve ostalo je daleko iza...slijedeće godine je naš...

naoružaj se živcima, jer ćeš ih morati puno školovati, ljudi kod nas nisu svjesni da iz USA možeš dovesti predivnih auta na kojima ne piše Mustang ili Corvette, i da boli glava kako dobro izgledaju...GTO, Roadrunner, Cougar, Coronet, Cuda, Nova...i naravno kralj - Charger '68 ili '69
 

Offline gigi V8

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1352
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #22 : 03 Veljače, 2011, 21:19:16 »
Citat: calibric;214046
jedno pitanje recimo da nadjem auto do 5000 dolara,kolko me dodje do tu jos tj do rege recimo
hvala

na grubo bi te došlo oko 8,500 eura-sve do registracije +  -
dobra baza s kojom bi se mogao voziti i polako uviđavati greške i nedostatke i pripremati se za restauraciju
 

Offline opel gt dario

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1243
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #23 : 03 Veljače, 2011, 21:22:07 »
pozdrav GIGI od DARIA iz macinca...
OPEL GT
 

Offline vu.k

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1607
  • Thanked: 45 times
  • Lokacija: Šumećani
  • Vozilo:: neki stari Opeli
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #24 : 03 Veljače, 2011, 21:23:03 »
Citat: gigi V8;214043
a da bi dobio predođbu o svemu, morao bi sjesti u njih-brzo bi shvatio o čemu govorim
-to ti vjerujem,ali samo mi još to treba,več sam i ovako dosta opičen:)
inače u moj uži izbor ulazi dodge charger,ma svaki musclecar je vrh!
Nisam potpuni idiot, neki dijelovi mi fale!
 

Offline gigi V8

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1352
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #25 : 03 Veljače, 2011, 21:23:20 »
Citat: olds 66;214048
ništa do Chargera, prijatelju...sve ostalo je daleko iza...slijedeće godine je naš...

naoružaj se živcima, jer ćeš ih morati puno školovati, ljudi kod nas nisu svjesni da iz USA možeš dovesti predivnih auta na kojima ne piše Mustang ili Corvette, i da boli glava kako dobro izgledaju...GTO, Roadrunner, Cougar, Coronet, Cuda, Nova...i naravno kralj - Charger '68 ili '69

ma bit će, neka sve ono što se desilo - sanira i neka bude ok,
jebeš aute, njih će biti- jer postoje prioriteti..
a kad ćeš bilo što trebati- znaj da ti stojim na raspolaganju i da ćemo sve napraviti kao i sa catllasom66
a ljudi ko ljudi-opterećuju se sa sličicama i vide ""lažnjake"" u oglasima i onda misle da će za 3-4000$ kupiti fastbacka, SS, cudu i slično...
 

Offline mrakic09

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 542
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #26 : 03 Veljače, 2011, 21:23:26 »
Iskreno sve je stvar ukusa..i moguće da netko kupuje auto jer je to sad in ali to nije pravo zadovoljstvo..to je čista šminka...fora je da ti voliš nešto bez obzira dal je to sad in ili out, dal ga netko mrzi ili dal netko govori dal je najružniji il najljepši..svatko ima svoj ukus i to je u svemu tak pa i u autima.. u americi fakat ima stotine predivnih modela i svega se nađe, a sad dal je to charger, corveta, trans am ili monte carlo iz kraja 80 koj je isto predivan auto(bio u filmu dan obuke sa denzelom washingtonom)
Meni je mustang br.1 i to je tak bez obzira na sve, ali mi ne pada na pamet kipat po nečijem ukusu...bitno da srce izabere i to je onda to...prava LJUBAV
 

Offline gigi V8

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1352
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #27 : 03 Veljače, 2011, 21:25:19 »
Citat: opel gt dario;214052
pozdrav GIGI od DARIA iz macinca...

hejj prijatelju!
eto i mene, nisam ništa saznao o carmannu
ali danas sam dobio informaciju da ŠTAMPAR koji proizvodi vino na svetom urbanu- ima opet capitana i da ga želi baciti,,
raspitaj se, znam da voliš opele
 

Offline LUXY

  • Junior member
  • **
  • Postova: 82
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #28 : 03 Veljače, 2011, 21:27:26 »
pozdrav ;)
 

Offline gigi V8

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1352
Gigi- uvoz oldtimera iz usa
« Odgovori #29 : 03 Veljače, 2011, 21:27:32 »
Citat: vu.k;214054
-to ti vjerujem,ali samo mi još to treba,več sam i ovako dosta opičen:)
inače u moj uži izbor ulazi dodge charger,ma svaki musclecar je vrh!

CHARGER ILI CHALLENGER JE MOJ SLJEDEĆI AUTO- ili oba dva