Autor Tema: 5. Oldschool desant na Ozalj 2012.  (Posjeta: 48996 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luka ozalj

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 13
5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« : 16 Ožujka, 2012, 10:01:03 »
5. OLDSCHOOL DESANT NA OZALJ

28. 04. 2012.


    [*=1]10:00 okupljanje na prisavlju[*=1]11:00 polazak kolone vozila prema gradu Ozlju[*=1]12:00 dolazak u Ozalj, smještanje u kampu, klopa, cuga[*=1]18:00 kulturno umjetnički program do ranih jutarnjih sati
    [/LIST]
    29. 04. 2012.

             
      [*=1]09:00 buđenje, kava, roštiljanje....[*=1]Panoramsku vožnju vozit ćemo jedino ako bude dovoljno zainteresiranih.
      [/LIST]
      « Zadnja izmjena: 16 Ožujka, 2012, 10:13:04 Gear »
       

      Offline vinc

      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #1 : 16 Ožujka, 2012, 10:14:13 »
      vidimo se
      Panta Rei
       

      Offline Suhi zg

      • Senior member
      • ***
      • Postova: 234
      • Thanked: 6 times
      • Vozilo:: mk3 XR3i, Jawa ČZ 175, Deutz f1 L612
      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #2 : 16 Ožujka, 2012, 10:40:33 »
      challenge accepted :palac:
      "its a horny looking little thing isnt it"
       

      Offline Gear

      • Počasni član
      • Antique Member
      • *****
      • Postova: 2242
      • Spol: Muški
      • Lokacija: Zagreb
      • Vozilo:: VW Bug & Bus
      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #3 : 16 Ožujka, 2012, 10:48:18 »
      Start:

      Parkiralište Prisavlje 10 (poligon autoškole)




      za one koji dolaze s autoceste:  (Izlaz Lučko)



      Oldschool Desant na Ozalj česta pitanja i odgovori;

      1. Koliko iznosi kotizacija za sudjelovanje?   Desant na Ozalj je besplatan za sve uzraste, nema kotizacije, naplate ulaza, parkiranja, kampiranja ili bilokakvih drugih nameta.



       2. Stari auto mi nije u voznom stanju, mogu li doci sa zeninom Opel Astrom?   Na Desant mogu doci svi s bilocime,  ali se smatra pristojnim propustiti kolonu i parkirno mijesto drugim vozilima ukoliko VI mislite da vaš auto nije "Oldschool"

       

      3. Što tamo ima za jest i pit?   Preporučljivo je ponjeti roštilj i/ili hranu koju mislite jesti.   Pića ima na šanku i u gradskom ducanu ili benzinskoj.

       

      4. Do kada radi dučan u gradu i imaju li meso za roštilj?   Radi nedostatka interesa za sponzorstvo, ne zelim govoriti koja trgovina je u gradu i dokle radi, ali mogu reci da je uvijek nestašica mesa za rostilj. U gradu ima i manjih trgovina, ali ne drze meso za rostilj.  Hranu radije ponesite sa sobom ili cete gotovo sigurno morati do Karlovca (koji je jako daleko nakon 4 pive)

       

      5. Da li je Desant primjereno mjesto za dijecu?   Ozalj nikada u programu nije imao "odraslih" sadrzaja poput striptiza, a cime se individualci bave nije predvidljivo.

       

      6. Koliko je hladno po noci u to doba godine?   Nocu uz rijeku je uvijek hladnije nego u gradu, dnevno sunce cesto zavara kampere. uzmite dobru vrecu i deku za spavanje.

       

      7. Mama mi je uvijek govorila da se ne drogiram.   Dobro vam je govorila... svake godine nas posjete 2 policajca za narkotike u civilu i biraju sretnog dobitnika.

       

      8. Mogu li spavati u satoru pored auta?   Postoji predviđeno mjesto za satore i ono za aute,  auti nemogu na mjesto za satore, a sator stavite gdje hocete.
       

      Offline Looka-zg

      • Antique Member
      • *****
      • Postova: 7322
      • Thanked: 1 times
      • Spol: Muški
      • Lokacija: Zagreb - Maksimir
      • Vozilo:: Hillman Avenger mk1 1971.
      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #4 : 16 Ožujka, 2012, 12:18:16 »
      idemoooooooooooooo
       

      Offline Marko8

      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #5 : 16 Ožujka, 2012, 12:51:41 »
      A šta ja sad tu mogu nego doći ...:pda:
       

      Offline ernesto (CHE)

      • Veteran member
      • ****
      • Postova: 421
      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #6 : 16 Ožujka, 2012, 14:15:28 »
      OK, super, tema je tu, informacije se imaju gdje staviti, samo bih podsjetio na stvari koje sam napisao u onoj prijasnjoj temi
      http://www.oldschoolhr.com/forums/showthread.php?23080-5.oldschool-na...-!/page3

      a odnosi se na odlazak iz Zagreba i dolazak u Ozalj pa cu to samo tu prekopirati:

      1. Krece se u 11,00 s parkiralista na Prisavlju.  Posto nemamo dozvolu okupljanja, a to je javni prostor koji je u zakupu  auto skole (ako se ne varam), i moj prijedlog je da se ne dolazi na  parkiraliste ranije. Policija se uvijek pojavi i kad imamo dozvolu  okupljanja. Vremena za razgovor i upoznavanje ce biti u Ozlju. Dakle,  ukoliko dodjete ranije, parkirajte se u kvartu pokraj (Vrbik ili tako  nesto) palite vozila 10 do 11 i pravac Prisavlje parking. Ili tempirajte  da dodjete tamo u 11,00.

      2. Bilo bi dobro da se odredi vozilo  koje ce voditi kolonu tako da ljudi ne krecu stihijski. Na kraju krajeva  ja dolazim u 11,00 s vatrogasnim kombijem i 5-10 vozila iza mene u  koloni, pa mozete samo nastaviti kolonu.

      3. Voznja do Ozlja  takodjer nije prijavljena, a to znaci da sudjelujemo u svakodnevnom  prometu i potrebno je ponasati se u skladu s prometnim pravilima posto  nema pratnje, nema prijave,  nema nicega nego smo sudionici u prometu  kao svaki drugi sudionik i vozilo. Znaci, nema prolaska kroz crveno,  oduzimanja prednosti i takvih stvari pod isprikom da smo mi nekakva  kolona koja ide nekamo. I ako se kolona malo razvuce, Ozalj stoji na  mjestu i nije problem ako se dodje 5 minuta kasnije.

      4. Nekih  prijasnjih godina nas je policija cekala na ulazu u Ozalj, dal to bude  tako i ove godine, vidjeti cemo u zavisnosti od dogovora u Ozlju.

      5. Zbog  lakse organizacije parkinga u  Ozlju, kolonu treba od Zagreba formirati  tako da se na pocetak kolone vozila postave kamperi (kombiji i slicna  vozila) koji misle ostati u Ozlju preko noci jer oni tako prvi ulaze na  mjesto susreta, voze prema ulazu u kupaliste (jedini zidani objekt) tamo  se parkiraju i ne micu do nedjelje. U suprotnom cemo pol dana imati  pretumbavanje vozila jer jedni hoce kuci, a zablokirali su ih auti koji  tamo ostaju ili ce se kamperi morati probijati do kamping mjesta kroz  guzvu i takve stvari. Na kraju krajeva teren je prasnjav i nema smisla  da pola subote provedemo u prasini zbog preparkiravanja vozila. Oni koji  dolaze sa satorima, do sada je postojalo kamping mjesto za njih tako da  nije vazno gdje parkiraju.

      6. Do sada su u Ozlju bili decki koji  su organizirali sam susret. Do sada su imali obiljezja i apeliram na sve  sudionike da ih se poslusa jer ce oni pokusati organizirati parkiranje  najbolje sto se moze. Oni nisu neki bezvezni ljudi koje je netko tamo  postavio, nego entuzijasti kao i mi koji se brinu da sve prodje u  najboljem redu sa sto manje guzve.

      7. Tko ima talkie-walkie, rucne  ili fixne radio stanice, dogovoriti cemo kanal za male rucne stanice i  za CB stanice na kojem mozemo komunicirati.

      Dakle apeliram na sve da se pridrzavaju prometnih propisa i uputa deckih u Ozlju tako da se i njima olaksa posao. Tako je bilo svake godine i bilo bi lijepo da tako bude i na dalje :gosp:.
      MZ KLUB~ http://www.starikotaci.hr/mz
      OTK STARI KOTACI~ http://www.starikotaci.hr
      VW KOMBI FORUM~ http://vwkombiji.portbb.com/index.php

      peugeot 404, bub, baader-meinhof, MZ x 5, BMW (motor), BMW (s prixom), i kajja znam. jos toga
       

      Offline karlo kramar

      • Antique Member
      • *****
      • Postova: 849
      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #7 : 16 Ožujka, 2012, 14:22:22 »
      Hvala Ozljani!!
      BMW e21 323i, 316, 2002 , 2002tii
       

      Offline wecomakina

      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #8 : 16 Ožujka, 2012, 14:54:58 »
      Aj da i ja dozivim vise taj ozalj...
       

      Offline Matija

      • Antique Member
      • *****
      • Postova: 593
      • Spol: Muški
      • Lokacija: Varaždin
      • Vozilo:: P305 Ph1 SR
      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #9 : 16 Ožujka, 2012, 17:55:20 »
      Ma presuper ti je u Ozlju.

      Iskreno, jedva cekam Desant i stimung Desanta.

      Oldschool praznik :)
       

      Offline Emil Kž

      • Veteran member
      • ****
      • Postova: 335
      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #10 : 16 Ožujka, 2012, 20:12:43 »
      vidim ose :balki:
       

      Offline vinc

      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #11 : 16 Ožujka, 2012, 22:37:24 »
      idemooooooo
      Panta Rei
       

      Offline Igor V.

      • Antique Member
      • *****
      • Postova: 3877
      • Thanked: 53 times
      • Spol: Muški
        • OTK Ivanić
      • Lokacija: Kl. Ivanić
      • Vozilo:: AR Giulia 1300 TI ; Fiat 128 Sport Coupe ; Autobianchi A112 ELITE
      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #12 : 19 Ožujka, 2012, 10:18:15 »
      Ako se ništa ne zakomplicira vidimo se!
      AR Giulia 1300 TI ; Fiat 128 Sport Coupe ; Autobianchi A112 ELITE
       

      Ana

      • Gost
      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #13 : 27 Ožujka, 2012, 07:32:33 »
      [/IMG]
       

      Borac

      • Gost
      5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
      « Odgovori #14 : 27 Ožujka, 2012, 19:18:43 »