Autor Tema: Ascona B from Pišta  (Posjeta: 20483 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Online Pišta

Ascona B from Pišta
« : 23 Siječnja, 2015, 17:14:11 »
Dilema je bila uzeti, ne uzeti,kemijanje sa zatvaranjem financijske konstrukcije,ali uletio kupac za mog kađu  ;D i već sam drugo jutro bil na busu za Županju.Na slikama je super izgledao,ali obično je to varka,ali reko idem pa šta bude.Nakon probne vožnje(srećom nigdje plavaca) i pregleda koliko se to može ovako izvana i ispod,odluka je pala i išli rješavati papire.Otac vlasnika kupio novog u Njemačkoj,original bio 1.6 S,a stari ubacio 20E i getribu sa 5 brzina.Izbačene platine i stavljeno elektronsko paljenje,kao i dupli fergić,koji nemam pojma jer pada kiša i nemogu sve točno pregledati.Put do Zagreba laganini 110-120 km/,ugodna vožnja i začudo udobni sicevi,izgledaju kao novi.Grijanje urnebesno,dok nisam smanjio na minimum,skoro se skuhao  ;D.
Sve u svemu super zadovoljan,mada ima radova na njemu.Njegov stari radio generalku,kaže sve novo,bušeno na 1. spec. novi klipovi,leteći.ležajevi radilice.Glava uređena,aaaali,nije baš sve super ,jer troši ulja,vjerovatno na 4. cil. jer masti svjećicu.Otvorićemo mašinu,pa se bu vidlo.Dobio rezervnu glavu i pun gepek novih dijelova,tako da je guzica pošteno sjela + četiri felge sa relativno dobrim gumama.Lajsne oko prozora su dobre,ali ih treba malo ispolirati ,ništa strašno.
Da bi dobio probne tablice,morao sam ići na preventivni teh. hebate bolje koči nego novi auti,ustvari nije ni čudo,jer je sve novo na kočionom dijelu.Tako da komotno može na regu i gas.
Evo par slika uz nekoliko kišnih kapi,a najbitnije čekam stručno mišljenje kod suočavanja sa Božidarom  ;D





Sicevi su stvarno super očuvani,mada sam dobio potpuno nove presvlake u crvenoj boji.

Trebam hitno desni retrovizor,jer sam ko ćorav na jedno oko bez njega





i za kraj,privjesak koji je dobio kad je kupljen auto  ;D
 

Online asconaextreme

Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #1 : 23 Siječnja, 2015, 17:18:31 »
 :bravoo: :bravoo: :bravoo: :good:
puuuuno sretnih km.želim  :hi:
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #2 : 23 Siječnja, 2015, 17:18:49 »
Ooodlična odlična odlična pila. Želim ti puno kilometara s njom.
To mi je bio prvi auto i mogu ti reći da mi je u sjećanju još dan danas njeno fantastično grijanje.
Baš sam ti htio reći... na prvu Zagrebanciju s njom i - konzultacije sa Božom. Znaš i sam da je on tata-mata za Askonjare.  ;D
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline PrX

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 836
  • Spol: Muški
    • http://www.ak-retro.com
Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #3 : 23 Siječnja, 2015, 17:40:59 »
Neznam , kakva  je cena bila ali  po meni ovaj auto je pre pre jebeno dobar... i kompletan i  sve aaaaaaa a :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:... em  dobro stanje , em kepek delova, em rezervne  felge  s sexy cepicima malo redjim.... tabla ko sunce .. cinimi se da nebo treba raditi.. i da su sicevi presvuceni.. ali ovako   autic za 10 ku ..  i da puno puno kilometara napravis s njim ;) :thmbup: :thmbup: :good: :balkidance: :byeg: :klinac:
 

Offline Mi$ki

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 488
  • Lokacija: Grad koji teče
  • Vozilo:: P-205 cabrio roland garros
Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #4 : 23 Siječnja, 2015, 17:53:46 »
Ascona je bomba. :thmbup: :good:
 

Offline Ante V8

Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #5 : 23 Siječnja, 2015, 17:55:08 »
Svaka čast kolega askonaš.Super je nemam riječi. :hi: :hi: :hi: :bravoo: :bravoo: :bravoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :balkidance: :balkidance: :balkidance: :good: :good:
Definicija Demokracije:
Pošalješ čovjeka u p.m.. i on ide kud je njega volja!
 

Offline askonaš

  • Oldschool rookie
  • Postova: 32
  • Thanked: 1 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
  • Vozilo:: ascona b 1,9N
Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #6 : 23 Siječnja, 2015, 17:59:00 »
uhhh odlicna,prava krstarica...puno sretnih kilometara zelim  :perfeto:
 

Offline ZDRAVKO

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1165
Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #7 : 23 Siječnja, 2015, 18:01:55 »
cestitam!!!prekrasna je!!! :hi:
 

Offline krntija

Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #8 : 23 Siječnja, 2015, 18:13:48 »
 :drinks: Lepa kolica!!! Ostavit u originalu i vozit po suhom i potrajat ce jos 5 banki!! :big_boss:
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline bozidar

Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #9 : 23 Siječnja, 2015, 18:18:16 »
Ajde , vec sam mislio jucer nazvati ali da ne smetam bezveze ! Na oko dobro izgleda , dogovorit cemo se jedan dan pa da vidimo o cemu se tu radi .
Eto , nakon poplave Kadett-C Opela konacno jedan pravi Opel !  :bravoo: ( zezam se , naravno ! )
Cujemo se , pozdrav
« Zadnja izmjena: 23 Siječnja, 2015, 18:20:30 bozidar »
 

Offline max250

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 255
  • Thanked: 1 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zagreb
  • Vozilo:: mercedes w108 250se
Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #10 : 23 Siječnja, 2015, 18:25:31 »
ljepi autek .svaka ćast na kupovini.
 

Offline Lav

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 882
  • Thanked: 7 times
  • Spol: Muški
    • Vespa klub Hrvatska
  • Vozilo:: Fiat 127 1976,Fiat 126p
Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #11 : 23 Siječnja, 2015, 18:58:03 »
dobro si pazario nadam se da nije bila velika kinta,da ti ostane vise za ulozit  :yahoo:
I DON\'T NEED SEX THE GOVERNMENT FUCKS ME EVERY DAY!!
 

Online Pišta

Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #12 : 23 Siječnja, 2015, 19:12:10 »
Cijena je relativan pojam,nekom malo,nekom puno,ali s obzirom na količinu novih dijelova i originalnost mislm da se isplatilo.Jedan detalj koji me je iznenadio,praktički šokirao,pokojni vlasnik je kupio novi zadnji branik u Njemačkoj i platio 350 Eur  :shok:
 

Offline taxi80

Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #13 : 23 Siječnja, 2015, 19:45:25 »
lijepa Ascona,fino joj boja paše,a i sviđa mi se kaj ima sve lajsne i šminka volanček,čestitam na kupnji i želim puno zadovoljnih km :hi:
opel kadett d
 

Offline studentt

Odg: Ascona B from Pišta
« Odgovori #14 : 23 Siječnja, 2015, 20:16:08 »
Dobra. puno sretnih km  :thmbup: