Autor Tema: 5. Oldschool desant na Ozalj 2012.  (Posjeta: 49042 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Borac

  • Gost
5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #30 : 04 Travnja, 2012, 22:57:04 »
 

Offline GIGI

5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #31 : 05 Travnja, 2012, 15:53:09 »
Budući da je ove godine tak kak je, čuo sam da Stari kotači nisu dobro došli na Desant (njihov sam član i time se ponosim te njihove boje nosim) postavljam pitanje organizatoru: da li da u međuvremenu promjenim klub ili kaj da radim, jer mi ništa nije jasno?
 Zastava 101 nije podobna, vw kombi T3 isto tako nije podoban, mz je premali za nas dvoje, fićeka nažalost zbog same recesije nisam završio,a citroen Dyanu sam prodao(nemam dodatnih primanja,a sponzori su rekli pa pa)...

Kaj da delam,pomozite....:ghh:?

:gosp:
MZ
VW
ZASTAVA
 

Offline deda

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 5824
5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #32 : 05 Travnja, 2012, 16:41:43 »
Ko te kaj pita,po tome ja se nebi smel ni pojavit,dojdi s ćim hočeš,a ak ti se nejde u Ozalj,moreš skrenut za Zumberak,tam isto niko niš ne pita s ćim buš došel,uvjek si rado viđen gost,kao i svi drugi. Druže se i sastaju ljudi a ne ko sćim ide,kaj nije poanta u tome?
 

Offline GIGI

5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #33 : 05 Travnja, 2012, 20:48:45 »
Citat: deda;306499
Ko te kaj pita,po tome ja se nebi smel ni pojavit,dojdi s ćim hočeš,a ak ti se nejde u Ozalj,moreš skrenut za Zumberak,tam isto niko niš ne pita s ćim buš došel,uvjek si rado viđen gost,kao i svi drugi. Druže se i sastaju ljudi a ne ko sćim ide,kaj nije poanta u tome?


Znam, ali morao sam................:ghh: :rofl: :balki::palac::gosp:
MZ
VW
ZASTAVA
 

Borac

  • Gost
5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #34 : 05 Travnja, 2012, 20:50:11 »
agentice industrijske spijunaze napravile su tajne snimke velike borbe između organizatora zagrebackog i ozaljskog desanta tj. podzemlja :sok:

 

Offline luka ozalj

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 13
5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #35 : 05 Travnja, 2012, 20:53:24 »
pozdrav
iako je u početku bilo nekih nejasnoca u vezi održavanja nadolazećeg nam desanta na ozalj, želim napomenuti da se predstojeći susret ni u čemu neće razlikovati od prethodnih. Kao što vidite i ove se godine javljaju nepotrebne tenzije koje se iz dana u dan povlače po forumima. To je valjda sastavni dio cijele priče. Upravo zbog toga više i ne sudjelujem u nikakvim raspravama ni na jednom forumu. Svaku napisanu rečenicu, svatko može tumačiti na svoj način.

Oldschool desant na Ozalj je ISKLJUČIVO projekt oldtimer kluba Ozalj i u njegovoj realizaciji sudjeluju gradjani grada Ozlja te nekolicina ljudi iz srodnih nam klubova ( buba klub Zagreb, citroen klub Hrvatska, OTK stari kotači, buba klub Karlovac, MC moto legija...)

Oldschool desant na Ozalj se financira ISKLJUČIVO sredstvima prikupljenim od strane članova oldtimer kluba Ozalj

OTK OZALJ NIKADA NIJE SASTAVIO TABELU POŽELJNIH I NEPOŽELJNIH (svi koji su barem jednom bili u Ozlju znaju da na susretu o tome nije bilo spomena)

jedine točne informacije vezane za desant na Ozalj od sada na dalje i ubuduće dolaze od strane moje kolegice Ane (takodjer članice ovog foruma) te mene lično,


a ti gigi za svaku sigurnost uplati 100 kuna članarinu kod nas u klubu pa možeš mirnu spavat do kraja godine.
 

Offline Looka-zg

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 7322
  • Thanked: 1 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb - Maksimir
  • Vozilo:: Hillman Avenger mk1 1971.
5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #36 : 05 Travnja, 2012, 22:55:58 »
eto vidis Gigi jos dobis Vinjetu da mos proc i doc na Desant :rofl::rofl:

Vidimo se ljudovi, sam da nas vrijeme posluzi i da nebu kise
 

Offline karlo kramar

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 849
5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #37 : 06 Travnja, 2012, 08:43:02 »
Pozz ekipi..vidimo se kao i svake godine!!

Fićo je već spreman i jedva ćeka Ozalj  he, he :palac:
BMW e21 323i, 316, 2002 , 2002tii
 

Offline GIGI

5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #38 : 06 Travnja, 2012, 11:18:28 »
Pozdrav organizatorima tj. otk-u Ozalj i određenoj ekipi koja pripomaže organizirati po meni jedan od boljih susreta kod nas,nisam mogao izdržati, a da ne komentiram izostavljanje otk Stari kotači,vw foruma sa popisa klubova i entuzijasta koji dolaze na susret od strane kolege Borca koji se zakačio na ovaj ili onaj način sa nekim ljudima iz našeg kluba te nas ostale baca u isti koš i stime na određeni način i vrijeđa,e sad nebi htio opet razglabati o tome jer očito da nema smisla, nego kaj reć već vidimo se,pozdrav svima :gosp:

:piva:
MZ
VW
ZASTAVA
 

Offline bozidar

5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #39 : 06 Travnja, 2012, 18:31:41 »
Isto tako pozdrav organizatorima,svake godine bilo je odlično (dobro,recesija je napravila svoje i prošle je bilo nešto manje vozila!),ali meni osobno je vrhunska usluga za šankom,gdje samo nađete svake godine tako dobro osoblje? Samo zbog toga se isplati doć u Ozalj!:D
Da,prošle godine je bilo problema sa obavljanjem nužde u šumi gore iznad koliko znam,neznam jel to bilo moguće riješiti ove godine.
Mislim,ja nemam problema se tim,ali mi se jaja crvene od sramote zbog drugih koji to rade!Ali valjda nema alternative,a kad stisne čovjek ne pita,šta češ?! Pozdrav,se vidjamo!

Borac

  • Gost
5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #40 : 06 Travnja, 2012, 19:45:49 »
 

Borac

  • Gost
5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #41 : 07 Travnja, 2012, 20:26:00 »






 

Borac

  • Gost
5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #42 : 07 Travnja, 2012, 20:28:36 »
 

Borac

  • Gost
 

Borac

  • Gost
5. Oldschool desant na Ozalj 2012.
« Odgovori #44 : 11 Travnja, 2012, 11:03:44 »