Autor Tema: trazim preporuku za limara  (Posjeta: 2616 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline chevycamaro77

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Oroslavje
  • Vozilo:: Chevrolet Camaro type LT 1977
trazim preporuku za limara
« : 12 Rujna, 2018, 10:51:07 »
Ekipa, trebam preporuku za limara za mog Chevya...bilo bi pozeljno da se nalazi na podrucju Zagorja, ali ni Zagreb nije iskljucen...posto se ne kuzim u to sve i novi sam u tome, trebam nekoga tko će mi napraviti dobar posao, a ne da mi uzme pare, a pola toga kaj treba, ne napravi...eto, hvala 😁
"Born to lose...live to win!"
 

Offline Zvonimir1985

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1545
  • Thanked: 75 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb, Črnomerec
  • Vozilo:: švabe i talijan te pokoji japanezer
Odg: trazim preporuku za limara
« Odgovori #1 : 12 Rujna, 2018, 13:31:18 »
gigiV8 je na ti sa amerima, al ne znam dal ima vremena za to. Zvrcni.

‭091 7924 305‬
 

Offline chevycamaro77

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Oroslavje
  • Vozilo:: Chevrolet Camaro type LT 1977
Odg: trazim preporuku za limara
« Odgovori #2 : 12 Rujna, 2018, 13:33:14 »
Hvala puno!!! Zovem!
"Born to lose...live to win!"
 

Offline studentt

Odg: trazim preporuku za limara
« Odgovori #3 : 12 Rujna, 2018, 14:32:55 »
limar je skoro najveca stavka u restauraciji i vise nisu ni malo jeftini
malo koji stoji iza posla..... malo koji
 

Offline Alfa Veloce

Odg: trazim preporuku za limara
« Odgovori #4 : 14 Rujna, 2018, 08:47:52 »
Taj se u Hrvatskoj još nije rodio. Šta bi ti htio. 'Ko bi ti za te pare bolje napravio. Vidjet ćeš kad lakirer to malo pokita i pofarba biti će kao nov. Ništa se neće vidjeti itd. , itd......
"Nothing drives like an Alfa!"
 

Offline Nero

Odg: trazim preporuku za limara
« Odgovori #5 : 14 Rujna, 2018, 14:11:36 »
Taj se u Hrvatskoj još nije rodio. Šta bi ti htio. 'Ko bi ti za te pare bolje napravio. Vidjet ćeš kad lakirer to malo pokita i pofarba biti će kao nov. Ništa se neće vidjeti itd. , itd......

Postoje.

Problem je izmedju nasih, zelja, mogucnosti i ocekivanja.

Svoju Vespu sam pjeskario i onda polimario. 10 dan je tuckao cekicem i pojacao gdje je trebalo. 10 dana posla. Svoj posao je naplatio 350 eur. Znaci, 35 eur dan. Mukotrpan posao i uz to daje garanciju. Vespa je imala minimalno hrdje. Konobarica u mom kaficu ima bolju dnevnicu. Ne podcjenjujem njen posao, ali ovakav limar je jedan od 100. Svoje znanje je skupljao 35 godina. Takodjer, pjeskarenje vespe me ispalo 400 Kn, a jos lakiranje 150eur. Znaci, polimarit i polakirat vespu me ispalo 550 eur bez sastavljanja i rastavljanja.

Sad taj posao prebacite na jednog prosjecno hrdjavog oldija. Odokativno, kad bi se odrzala ovakva kvaliteta rada, to bi trajalo 2 mjeseca i kostalo otprilike 3-4000 eur. Mi to platimo 1000 - 2000 eur i budemo nezadovoljni. Al dobio si ono sto si i platio. I takvo lakiranje je po meni OK za jedan auto koji ce se koristiti relativno ucestalo. Nema smisla da ga se radi pic pic ako ce ga sutra netko ulupiti vratima na parkingu.
.....if I go to hell,then I hope that will burn well......
 

Offline gruđo

Odg: trazim preporuku za limara
« Odgovori #6 : 14 Rujna, 2018, 14:58:25 »
Limara za kvalitetnu restauraciju, recimo u Hercegovini, ne možeš naći ispod 3000 eur. Restaurirao sam E21, i upravo radim i Forda P7B. Različiti su mi limari ali je ista cijena. Ta cijena uključuje:  rastavljanje, pjeskarenje, varenje, cinčanje, zaštita, kitanje, boja i farbanje u komori, čišćenje i poliranje dijelova, sastavljanje. Dijelovi su tvoji. Nije mala stavka, no ima tu dooosta radnih sati, naročito kod sastavljanja vozila. Ja da sam limar, za tvoje auto bi se godio po m2 lima :))). pozz i sretno
 

Offline bubuleja

Odg: trazim preporuku za limara
« Odgovori #7 : 14 Rujna, 2018, 17:08:41 »
Ima limara samo nema para i vremena je isto nekako malo.. Nitko nece da ceka. Svi bi se sutra vozili.. Kvalitetan posao je u susjedstvu oko 4000eura za limarenje 2000za pituriju.. Pa se pitam isplati li se.. Jedino za gust tj za sebe.. Ako se npr uvali 10t eura u nekakav iole trazen auto isplativost tog posla moze biti upitna.. Osobno me svakodnevno muci ideja o Manti.. Sve me nekako vuce da ju posaljen dalje.. Jer.. Za 10kila eura.. Odem odvalit route 66 na iznajmljenom harliju
Adio mare