I malo mehanike....


To je bilo sve u prošloj godini,ove godine se nije ništa radilo, malo su ga i okrznuli, ali to još nije gotovo to ćemo u nekoj retrospektivi prikazat. pokrpano je ali loše, tako da slijedi popravni, a sad se ne vozi trenutno (ne radi toga), a i tehnički je blizu, tako da ćemo najvjerojatnije malo odgoditi tehnički i napravit Atest. Prikupljaju se slike i dokumentacija pa da vidimo što će bit...
