Autor Tema: Poliranje alu felgi  (Posjeta: 1926 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luks

Poliranje alu felgi
« : 25 Svibnja, 2020, 20:47:28 »
Viva dali netko zna sa ke sredstvima, materijalima bin mogao ispolirat rubove felgi(smoor)?
srce felgi bi ofarbao(isto moze preporuka koju boju koristit).
hvala. :hi:
 

Offline ivmatic86

Odg: Poliranje alu felgi
« Odgovori #1 : 26 Svibnja, 2020, 10:25:44 »
U kakvom su stanju trenutno, slika bi pomogla? Uglavnon pravilo je da brusiš sve do vodobrusnog papira 2000.
Nakon toga Maguiars pasta za poliranje aluminija po popularnoj cijeni za crknit. ALI!!! Meni je dosta bolje ispalo sa setom krede i kolutima za poliranje iz Lidla koji se montiraju na bušilicu.
Nije felga, ali evo na primjer ručno rađena stopa za motor. Brušeno do 2000 (slika na stolu) i onda Lidl koluti (montirano na motor)



 :byeg:
Yugo je više od vozila, to je statusni simbol!
 

Offline trajkeša

Odg: Poliranje alu felgi
« Odgovori #2 : 26 Svibnja, 2020, 11:07:46 »
Ne brini, ta neće propasti u zemlju !
A mi seljaci stavljamo komad daščice  :lol:
 

Offline Luks

Odg: Poliranje alu felgi
« Odgovori #3 : 02 Lipnja, 2020, 08:28:31 »
U kakvom su stanju trenutno, slika bi pomogla? Uglavnon pravilo je da brusiš sve do vodobrusnog papira 2000.
Nakon toga Maguiars pasta za poliranje aluminija po popularnoj cijeni za crknit. ALI!!! Meni je dosta bolje ispalo sa setom krede i kolutima za poliranje iz Lidla koji se montiraju na bušilicu.
Nije felga, ali evo na primjer ručno rađena stopa za motor. Brušeno do 2000 (slika na stolu) i onda Lidl koluti (montirano na motor)



 :byeg:
evo dobio od jednog kolege jos detaljan opis i odmah odlucija da ce to pocekat zimu ili nekog drugog  :lol:
felge su u atanju kao da se je netko ucija piturivat na njima i to u nekoj pustinji ili gradilistu 😂
neznan koliko se more preko slike vidjet


 

Offline ivmatic86

Odg: Poliranje alu felgi
« Odgovori #4 : 05 Lipnja, 2020, 08:19:11 »
E, da, tvojima se obruč skida i ovi vijci ometaju poliranje. Treba bi skinit gume i sve rastavit. Obruč namontirat na polirkku ili tokarilicu. Ima posla dosta. A prijednog za boju; hm, nisan neki stajler, ali meni ser sviđa antracit srce i poliran rub  :music:
Yugo je više od vozila, to je statusni simbol!
 

Offline Doktor

Odg: Poliranje alu felgi
« Odgovori #5 : 07 Lipnja, 2020, 12:59:19 »
Ili ispoliraj sve - i krakove i obruč  :thmbup: