Autor Tema: oglasi  (Posjeta: 958667 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Igor V.

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 3877
  • Thanked: 53 times
  • Spol: Muški
    • OTK Ivanić
  • Lokacija: Kl. Ivanić
  • Vozilo:: AR Giulia 1300 TI ; Fiat 128 Sport Coupe ; Autobianchi A112 ELITE
Odg: oglasi
« Odgovori #5385 : 17 Srpnja, 2019, 13:30:29 »
Ajmo ljudi da ga negledam više u susjedstvu, stoji od stoljeća sedmog
https://www.njuskalo.hr/oldtimer-dijelovi/autobianchi-a112-oglas-27871665#base-entity-data-tab
Pa ja za svog s plinom mozda mogu dobiti 1000 eura a di bi on s tim autom u toj cijeni.
Jos da je  prva ili druga serija da ali ovako nista.
AR Giulia 1300 TI ; Fiat 128 Sport Coupe ; Autobianchi A112 ELITE
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: oglasi
« Odgovori #5386 : 17 Srpnja, 2019, 14:04:48 »
Ma ne kužiš ti koja je to vrijednost, još metalik  :))
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline OrBrS

Odg: oglasi
« Odgovori #5387 : 18 Srpnja, 2019, 10:04:14 »
 

Offline bubuleja

Odg: oglasi
« Odgovori #5388 : 18 Srpnja, 2019, 11:26:13 »
ee ovo vrijedi..mozda ne 7000 ali vrijedi vrlo blizu
Adio mare
 

Online Žein

Odg: oglasi
« Odgovori #5389 : 18 Srpnja, 2019, 15:19:00 »
Taj 315 vrjedi mozda 30-35kkn bilo sto vise je glupo ocekivati za nesto sto nije sestak.
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline jeep frik

Odg: oglasi
« Odgovori #5390 : 18 Srpnja, 2019, 17:21:32 »
Bio na indexu ranije 4000 preko godine dana.

Offline OrBrS

Odg: oglasi
« Odgovori #5391 : 18 Srpnja, 2019, 17:28:27 »
Koliko vrijedi će pokazati tržište, domaće ili EU.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

Offline jeep frik

Odg: oglasi
« Odgovori #5392 : 18 Srpnja, 2019, 17:35:31 »
Vjerovatno ni EU. Neznam jel Jerry prodao svoga. Da je šestak možda. Ali 315 je manja serija 81-84 pa ce doc na svoje.

Offline sportiva.t35.com

Odg: oglasi
« Odgovori #5393 : 18 Srpnja, 2019, 18:33:21 »
Iz današnje riječke BUTIGE:

FIAT 126, '90. godište, obnovljena, odlična, može zamjena, kupnja na kredit, kartice, rate. 098/816-675
 

Offline RI1960VW

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 554
  • Thanked: 33 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Il golfo di Quarnero
  • Vozilo:: narodno
Better to remain silent and be thought a fool than to speak and to remove all doubt.
 

Offline Zvonimir1985

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1545
  • Thanked: 75 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb, Črnomerec
  • Vozilo:: švabe i talijan te pokoji japanezer
Odg: oglasi
« Odgovori #5395 : 19 Srpnja, 2019, 10:58:32 »
Gledao sam ja taj auto nedavno, ali....gazda ( koji to nije nego ga je "dobio" od punca ) očekuje da će mu Citroen dati novi auto za to ruglo...Je, auto je stvarno sa 31 km...pravi vlasnik ga je zbog prepirke sa bratom oko mjesta u garaži kupio i parkirao. Unutra su se djeca igrala, mačka spavala....no, ono kaj je najgore, podvozje je premazao nekakvim "kubitom" i to je katastrofa!
 

Online Žein

Odg: oglasi
« Odgovori #5396 : 19 Srpnja, 2019, 11:51:51 »
To ti je ono kad ljudi previse gledaju Discovery,Wheeler Dealerse i Nat Geo pa misle da je krs koji imaju u garazi zapravo pravo malo blago.Samo hidrauliku slozit nakon ovoliko godina je junacki pothvat,a di je motor i ostale dide mide.

Ajde OK priznajem da vjerovatno u svijetu nigdje ne postoji GS Cimos sa ovoliko malo km,ali brate dragi stat malo na loptu sa tim nebuloznim ciframa,jer jedno su ocekivanja,a drugo realna cijena
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Online krntija

Odg: oglasi
« Odgovori #5397 : 19 Srpnja, 2019, 11:54:56 »
 :big_boss: Obozavam ovakve nalaze , spremljene u garazu sa probom i to je to do danas!! Procitao sve komentare , neki su ushiceni ko ja, neki pljuju da nis ne vredi, uostalom kao i za svaku temu bez obzira na sadrzaj!
TAM-ic koji je ovdje nudjen pred par godina, isto sa par km na satu, znaci NOV, nije imao srece da zavrsi od kolekcionara ili u muzeju vec je prodan da vozi sljunak i drva. Ovaj GS ko model i marka nije trazen, skup i razvikan , ali najdite auto (nitko ni ne trazi vec ovak ispadne ko iz neba nenadano!!!!) niked vozen, iz suhe garaze, malo ramponiran mackama i balavurdijom, mozda namazan smolom ispod iz nekog razloga, ali to je to, ostatak je tek sisao sa trake, rekli bismo , naravno, uz otvaranje i provjeru mehanickih sklopova ako ga se oce vozit kao oldtimera ili ostavit ovakvog kao izlozak u svakom muzeju tehnike ili auta a o pravim kolekcionarima bas GS modela kojih ima po evropi da i ne govorim! 
Osvanuo je ovaj oglas i na MOBILE.DE sa cijenom od 17.000.- EUR https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?cn=HR&id=281107435&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW&pageNumber=6&scopeId=C&sfmr=false&fbclid=IwAR3grhxE-ZVSH_6B3PbTMimcGvUrVCa2urSCm9jG1Z4i_boAsqnYBDHjTkQ  pa vlasniku i zelim da dobije toliko pa cak i vise!! , ne zbog toga jer mu zelim basnoslovnu zaradu vec iz razloga sta bi kupac koji i priblizno ovoj cijeni ubode tog nepopularnog GS-a znao cijenit takav primjerak kao dragulj a sad, ako ovdje dobije 5-6 hiljada koliko mu vec nude , auto ce se brzo potrosit u svakodnevnim voznjama i tretiranjima kao obicna stara kanta malo raritetnija zbog navedenog stanja!!!  Svako od nas bi tako razmisljao da ga nadje i ne zna sta drugo osim dobre zarade, osim mozda velikih CITRO entuzijasta kojih i ima kod nas ali za neke vece sume ti nisu spremni osim ako nije SM u pitanju ili barem DS Chapron :biggrin: :biggrin:!!!!
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: oglasi
« Odgovori #5398 : 19 Srpnja, 2019, 13:04:13 »
Ja nemam pojma što bi s takvim autom. Bilo bi mi ga žao voziti i nabijat kilometražu, po meni mu je mjesto u muzeju, možda čak Citroenovom.
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline romyo

Odg: oglasi
« Odgovori #5399 : 19 Srpnja, 2019, 13:25:27 »
Iznenadjenje da, senzacija ne.

Ne pretjerano omiljen, nikakav revolucionarni model, nikakvi uspjesi iza i oko njega... masovan auto jednog vremena.
Cak i veliki citrofili ga ne vole, jer je mozda najvise on zasluzan, sto Citroeni vise nisu Citroeni.
Nije ni posebno lijep, dobro nije ni nakaza, ali nikad se nitko nije okretao za njima, a niti nece.
Sam auto ima nekih rjesenja, kojih se niti Ruski dizajneri iz ‘70-tih nebi sjetili, recimo onaj nizak, uski, maleni, tijesni bunker, kojeg si morao dignut jedino sa prljavim branikom ili nebulozna pozicija kamo se smjestao radio uredjaj itd.
A da ne nabrajam tehnoloska rjesenja kojima su pokusali parirati Golfu,
u vec pokrenutoj Golf revoluciji, a kao rezultat gluposti najveci je pokazatelj upravo broj prezivjelih primjeraka sirom svijeta.

Muzeji vec imaju svoje GS-ove ili njihove ekvivalente,
a veliki GS fanovi, minoran ih je broj, imaju ih vec poodavno,
u pravilu to su im auti od Dida, baba, tata i slicno.

Sumnjam da ce se dobit ber upola od trazene cijene.

Neka ga, woooow, je prvo sto sam pomislio...
Prevelika je suma u startu i to ce odmah odbiti potencionalnog kupca.
Sumnjam debelo da ce Europljani nahrliti na ovu robu.

Bas cemo pratit, zanima me.
Bilo bi dobro da ostane kod nas.