Autor Tema: ZaGrebancija Nedjeljom  (Posjeta: 320833 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline stnightrider

ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #30 : 11 Siječnja, 2012, 10:40:48 »
MA KAFIĆ JE NULA BODOVA, lipo vi u portapak spremite briketa, gradele, cuge i meseka i pravac negdi van grada npr prema m.bistrici i sl. di ima brega i dobre ceste pa kad se parkirate onda počinje zabava. g.luck boys
HIGH & FLY
 

Offline wecomakina

ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #31 : 11 Siječnja, 2012, 10:58:16 »
Heh ovo je sad vec hard core susret,ne mozemo odmah drito u facu moramo polako mic po mic tako da ljudovi evo moj prijedlog pa ako ga prihvatite vidimo se u sto vecee broju samo da naglasim ima nas vec cetri tandrkala :),mjesto je sljedece vrbani,getro garaza zadnji kat cisto radi fotkanja autica i nekakvog underground imidja slika,vrijeme 17:00,odabrano jer u to vrijeme nitko bas nema nekog pametnog posla za raditi...eto sad sam usrao stvar i rekao di i kad ali bi svejedno volio da mi ostavite broj i javite ocete doc ili ne jer ipak da ne zujim sam po garaz,a nakon fotkanja pravac birtija :D!!
 

Taz

  • Gost
ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #32 : 11 Siječnja, 2012, 11:37:05 »
Alo bubaš! Ovo kaj su ti rekli za Bočarski je čist ok! Jer je veliki parking i ima dosta birceva okolo. Tamo smo se i mi sa kombijima znali nalazit prije. Znači,kad ideš Savskom u smjeru grada od Savskog mosta,na prvom križanju(prije Movie Pub-a)desno i prije slijedećeg semafora desno na parkiralište,točnije odmah nakon igrališta koje vam je također s desne strane!
Kaj se tiče Getroa,ja tam nemrem niti ću pokušavat ići s kombijem,jer mi se ne da strugat po podu, iako već vidim hebenih fotki gore! U svakom slučaju,cimni me i ja stižem!
 

Offline Looka-zg

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 7322
  • Thanked: 1 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb - Maksimir
  • Vozilo:: Hillman Avenger mk1 1971.
ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #33 : 11 Siječnja, 2012, 12:33:02 »
Citat: Cortina Mk2;280667
parking ispred maxi pub-a južna strana stadiona, poslije tam kavica, pivica...

sused jel to mislis na Bornogaj, to je OK lokacija ...


ajmooo samo da je akcija

popis neki za ovu nedjelju 15.1.

1. weco
2. looka
3. deda (mora doc odradit kaznu jer nije bio na pug meetu) :D
4.
5.
6.
7.
 

Online OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #34 : 11 Siječnja, 2012, 12:43:19 »
Citat: wecomakina;280668
Hahaha pa dobro necemo sad pretjerivati naglasak cemo stavit na 30+ godiste autica pa cemo smanjit broj kramica,a opet i takvi su dobro dosli jer i njih ce bit sve manje na cesti,a i sa tim stavom overdoz nista ne postizes vec samo vidim neko posprdavanje,a i dalje nema tvog broja u inboxu ;)!

Ma šalim se malo. Lako za broj, ne rade mi stop svjetla na Yugi. Prvo će me neko napucat straga jer nije skužio da se zaustavljam, a onda će me napucat sprijeda (po "farovima") što sam došao sa takvom kramom:lol:. Možda bolje da pričekam sljedeću godinu kad mi ROGonja džunior postaje oldtimer?
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline Looka-zg

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 7322
  • Thanked: 1 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb - Maksimir
  • Vozilo:: Hillman Avenger mk1 1971.
ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #35 : 11 Siječnja, 2012, 13:22:45 »
Btw i Oldschool zastava je spremna za fotkanje :gosp: kad ima podruznica Split mora imat i Zagreb :balki:
 

Offline deda

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 5826
ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #36 : 11 Siječnja, 2012, 13:34:46 »
Looka,imam brige sa svojim starim,svake nedelje mi dojde  pa moram oko njega tandrkat cijeli dan,kaj mogu star,nemrem ga pustit samog,moram se brinut o njemu,zato nekad nemrem dojti.
 

Offline Looka-zg

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 7322
  • Thanked: 1 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb - Maksimir
  • Vozilo:: Hillman Avenger mk1 1971.
ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #37 : 11 Siječnja, 2012, 13:35:35 »
al ovu bi mogli ??
 

Offline deda

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 5826
ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #38 : 11 Siječnja, 2012, 13:44:57 »
Bum ga odpeljal doma pa dođem.
 

Offline wecomakina

ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #39 : 11 Siječnja, 2012, 14:54:21 »
Zen i mene to brine za grebanje,ali sve si mislim nekako na stranu simo tamo i da prolazimo do vrha :),a fotke bi bile ludilo zagarantirano...looka dodaj zen i kreso na popis ljudi idemo ipak mozda i ispadne nesto iz svega ovoga,za underground garazu se jos dogovorimo ako bas bas nece bit kompatibilna svima...srijeda je,a vec nas petero,u slucaju ruznog vremena odgadjamo i samo pomicemo za iducu i onda tako laganica svaku!!!
 

Offline profesor

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 757
    • http://www.lulu.hr
ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #40 : 11 Siječnja, 2012, 15:19:21 »
Vidim ne možete se odlučit ni di, ni ko, ni kako... pa bi bilo najbolje da se skupite fino 15. 1. i dođete do Splita sa nama proslavit našu
3.godišnjicu. Pa ako van krene sastajanje nediljon, možda se na to odluče riječani, osječani, brođani... pa malo po malo postane tradicionalno za cilu Hrvatsku i onda svake godine ili još češće masovno okupljanje u jednom od dogovorenih gradova. A susret bi po osnivaču i idejnom začetniku mogli prozvat "Cakini susreti treće vrste", jer već imamo HROS, pa Ozalj...
 

Offline wecomakina

ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #41 : 11 Siječnja, 2012, 22:48:34 »
znaci nedjelja,vrbani,getro garaza zadnji kat,zen ako neuspijemo do gore ostavljamo ih dolje :D ,nakon toga negdje picence...17:00 sati je vrijeme...ajmo ljudi za sad nas je pet samo,dajte malo pokusajte doc pa da vidimo sta ce bit,malo razgovora,ideje da padaju,mozda koji izlet slozimo,rostilj,uglavnom zeka peka!!
 

Offline deda

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 5826
ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #42 : 11 Siječnja, 2012, 22:53:41 »
Nesmem jesti masno,visok mi je kolesterol,smijem samo pit.
 

Offline Looka-zg

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 7322
  • Thanked: 1 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb - Maksimir
  • Vozilo:: Hillman Avenger mk1 1971.
ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #43 : 12 Siječnja, 2012, 14:39:04 »
Profesore sve je odluceno, samo su ljudi usnuli zimski san ... ajde ekipa kaj ste pipice i tak bute doma trunuli pred TVom, kompom,slusali zanovjetanja svojih baba, dojdite malo rilexat se uz price o hrdji i starim kramama
 

Offline wecomakina

ZaGrebancija Nedjeljom
« Odgovori #44 : 12 Siječnja, 2012, 17:02:45 »
ajmo ljudi bit ce vam kasnije žao sto niste prisustvovali necemu takvom velicanstvenom,da ne mislite da nas nema i da nas nece bit...bit ce naaaaaas :D!