Autor Tema: UPOZORENJE Stole Abarth - Prevarant  (Posjeta: 1536 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nero

UPOZORENJE Stole Abarth - Prevarant
« : 17 Travanj, 2020, 18:19:51 »
Dakle, Bojan Hlača aka Stole Abarth me prevario za glavu volana. Kako čujem, nisam prvi, pa čisto da nekog drugog ne prevari.

2.12. naručio glavu,

5.12. glava stigla.
5.12. Javio Stoli da ovo nije glava za e21 i poslao mu broj zubi i promjer odgovarajuće glave. On mi je tada javio da ce provjeriti s tvornicom.

8.12. mu poštom vratio glavu.

Nekoliko dana nakon, on potvrdio da mu se glava vratila.

Nakon nekoliko neodgovorenih poziva, pošaljem mail.

26.2.2020. Bojan javlja da u tvornici tvrde da je to glava za e21. Pišem u e21 hrvatska na fejsu gdje mi se javlja još jedan čovjek koji je od Bojana dobio krivu glavu.

Shvaćam da od njega ništa, naručujem glavu preko ebaya, glava dolazi i paše.

Bojan se više ne javlja.

Mene je ovo koštalo 370 Kn plus dvije poštarine. Srećom, nisam ništa skuplje od njega nisam naručio. Izbjegavajte ga u širokom luku, ja ću ovih 400injak Kn preživit. E da, rekli su mi piznanici da je poslao krivu glavu volana za fiću, krivu glavu volana za još jedan e21, neispravnu bregastu za fiću, neke krive felge...a to sam samo od ljudi koje poznajem čuo. Žao mi je što se nisam prije raspitao, pa sam izgubio vrijeme i novac.

P.S. Svu komunikaciju s njim imam napismeno.
Lp,
Domagoj

.....if I go to hell,then I hope that will burn well......

The following users thanked this post: ivmatic86

Offline ivmatic86

Odg: UPOZORENJE Stole Abarth - Prevarant
« Odgovori #1 : 17 Travanj, 2020, 19:52:35 »
Imao 2 neugodna iskustva sa njim: nazvao da kupim dio i pita za obješnjenje. Čovik me izvriđa ka debila. Od tada više niti ne pokušavan išta kupit od njega. Ne sječam se točno, pa neču pisat detalje, ali opametija san se navrime  :punish2:
Yugo je više od vozila, to je statusni simbol!

The following users thanked this post: Nero

Offline Bellof

« Odgovori #2 : 17 Travanj, 2020, 20:02:15 »
Zato je internet zakon, pri 20 godina kad bi te neko koga ne znaš, ni kako izgleda, di stoji, šta vozi, zavida moga si se slikat.
Sad se čovik i ne osjeća toliko glupo kad se nađe neki pametnjaković jer uvik mu se možeš zahvalit kad naletiš na njega.

Offline marin_k

« Odgovori #3 : 17 Travanj, 2020, 20:39:01 »
ja sam kupio od njega istu stvar i moja paše...iaaaaako na prvu nije bilo tako.
pretpostavljam da se radi o luisi glavi volana, crno žuta kutija.

uglavnom naručim ja to od njega, isto 370kn, to napokon stigne i krenem na montažu kad glava ne ide.
svašta mi je prolazilo kroz glavu. zvat prodavača jebat majku, reko sad se moram zajebavat s reklamiranjem, slat ovu nazad pa čekat novu, a jedva dočekao da stavim volan.

dok sam tako ljut probavao i uspoređivao vidim da zubi zapravo pašu na stup volana, al ne idu preko, malo fali.
uzeo pločicu neku ravnu malo jaču, naslonio glavu i lagano čekićem, reko sad ću ili složit ili sve sjebat.
i nakon par udaraca je lagano sjelo na stup, nastavio dok nije sjelo kako treba.

šta hoću reći...iako luisi radi volane i glave za iste desetljećima pa sam mislio da je to neki brand to izgleda nije tako.
a i kad malo bolje pogledaš sam proizvod vidi se da odljev nije najsavršeniji. ne znam da li je to kod tebe slučaj ili je totalno krivi proizvod.  :hi:
''Light is right'' - Colin Chapman

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

« Odgovori #4 : 17 Travanj, 2020, 21:19:11 »
Glava je aluminijska, nebi se smjela silovat, da nebi bilo placa. Imam jednu s Yuga, pukla ko cjepanica. O Stoleu sam cuo svasta i iz stranih izvora ali nebi sad prenosio tudja iskustva.
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.

Offline Nero

« Odgovori #5 : 17 Travanj, 2020, 23:31:03 »
ja sam kupio od njega istu stvar i moja paše...iaaaaako na prvu nije bilo tako.
pretpostavljam da se radi o luisi glavi volana, crno žuta kutija.

uglavnom naručim ja to od njega, isto 370kn, to napokon stigne i krenem na montažu kad glava ne ide.
svašta mi je prolazilo kroz glavu. zvat prodavača jebat majku, reko sad se moram zajebavat s reklamiranjem, slat ovu nazad pa čekat novu, a jedva dočekao da stavim volan.

dok sam tako ljut probavao i uspoređivao vidim da zubi zapravo pašu na stup volana, al ne idu preko, malo fali.
uzeo pločicu neku ravnu malo jaču, naslonio glavu i lagano čekićem, reko sad ću ili složit ili sve sjebat.
i nakon par udaraca je lagano sjelo na stup, nastavio dok nije sjelo kako treba.

šta hoću reći...iako luisi radi volane i glave za iste desetljećima pa sam mislio da je to neki brand to izgleda nije tako.
a i kad malo bolje pogledaš sam proizvod vidi se da odljev nije najsavršeniji. ne znam da li je to kod tebe slučaj ili je totalno krivi proizvod.  :hi:

Brojao sam zubce.

Ajkula ima 36 na letvi, ova je imala 48.

Mogao sam nabit i to bi stalo nekako, ali ovo je krivi proizvod. Glava koja je došla s ebaya (Latvija) je uredno sjela bez ikakvog nabijanja i ima 36 zubi.

Bojan je obični prevarant koji prodaje škart robu.

Čim sam se požalio jednom prijatelju, samo su slučajevi krenuli izvirati.

Odsad, isključivo ebay i paypal.

Offline Bellof

« Odgovori #6 : 18 Travanj, 2020, 08:07:21 »
Pričekaš da krenu trke šta vozi, sidneš na motor, zaletiš se do tamo i naplatiš se + troškovi.

Offline markozr

• Veteran member
  • Spol: Muški
  • Vozilo:: Zastava 750
« Odgovori #7 : 27 Travanj, 2020, 10:52:03 »
Konkretno skart roba, kupija poklopac ventila 800kn poklopac ima ugraviran njegov logo ispod (izlivan - nije original) klackalica udarala u njega mora ga brusit iznutra, remen trigera ŠKART uži od standardnog priskocija nakon 2t km, set za reparaciju karba (gumice gore nego stare) to je moje iskustvo... Prijatelj kupija stelajucu remenicu set bregasta i radilica se ne poklapa radilica bizi 3-4 mm, drugi kupija glavu volana za peglu nepase ni blizu... Sad je cini mi se poceja brljavit prije po pricama je bija puno korektniji bar sto cujen nisan do prije 2-3 god kod njega nista uzima pa nemogu reci!

Offline Lugburz

• Antique Member
  • Vozilo:: Octavia 1 1.6 lpg
« Odgovori #8 : 13 Svibanj, 2020, 11:33:07 »
Pričekaš da krenu trke šta vozi, sidneš na motor, zaletiš se do tamo i naplatiš se + troškovi.
i nije bas neki vozac,a i jedne godine na malackoj mu yugo nije uspija nikako preko 50m napravit,vjerojatno radi tih skart djelova koje dila 😂

Offline Nero

« Odgovori #9 : 13 Svibanj, 2020, 11:54:10 »
Bojan me nazvao prije desetak dana, ponudio je povrat novca ili druge dijelove.

Narucio sam H pojas za iste novce, javim kako je proslo.

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

« Odgovori #10 : 13 Svibanj, 2020, 11:58:50 »
Kad ti jednom nije dovoljno  :punish2:
Jesmo čudan narod, volimo da nas  :anal:
Nadam se da taj pojas ima bar cestovnu homologaciju da ga nebi kao tregere koristio  :biggrin:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.

Offline Nero

« Odgovori #11 : 13 Svibanj, 2020, 13:18:43 »
Kad ti jednom nije dovoljno  :punish2:
Jesmo čudan narod, volimo da nas  :anal:
Nadam se da taj pojas ima bar cestovnu homologaciju da ga nebi kao tregere koristio  :biggrin:

Sto ljudi, sto cudi :)

Offline old dog

« Odgovori #12 : 13 Svibanj, 2020, 13:23:43 »
Evo ja osobno nisam imao nikad problem sa njim. Nekoliko rep setova za razne karburatore uzeo od njega. Svi su bili dobri i jedino ih je on imao i to odmah na stanju. Pržonjere, distance i slične gluposti također. Par puta mi prebacio neke sitnice usput do zg.
///// uno 1.9 TD

Offline kađo-c

« Odgovori #13 : 19 Svibanj, 2020, 11:15:17 »
Prijava na obrtnicku komoru, prica traje oko 2mjeseca,osobno sam stisnuo jednu radionu tako, bolje da se s tobom dogovori nego da mu oni ne odrede kaznu.. Čuvati racune, mailove, sve.. I tamo predočiti kad pozovu.
well pam Wich way to go? left or right?
right!
noo.. its too bad ..
why?
because it was 50/50 shot on you be going left or right,you see we both going left ....

Offline ledeni09

• Antique Member
  • Vozilo:: Golf mk1
« Odgovori #14 : 11 Listopad, 2020, 10:30:52 »
Radio par stvari sa njim,decko uvijek ispao fer i korektan..
Popravak vilicara motornih i elektricnih,paletara kao i hidraulike i lpg sistema..tel:098/926-3694