Autor Tema: geometrija kotača - zatur  (Posjeta: 780 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gogo9

• Senior member
  • Spol: Muški
  • Vozilo:: trenutno bez oldschool vozila
Odg: geometrija kotača - zatur
« Odgovori #15 : 31 Svibnja, 2021, 10:30:27 »
Ne bi htio da ispadne reklama,ali kad sam kod sklapanja Ascone stavljao gornje kugle,nisam zapamtio kako su okrenute gornje kugle,jer nije svejedno za nagib.Kao za inat obadvije krivo okrenuo,došao na podešavanje špura i čovjek nije bio lijen,izvadio obadvije kugle,okrenuo i podesio.Skoro za kavu nije htio uzeti.Radi se o vulkanizaciji Trulec na Oporovečkoj cesti,inače sa njima imam jako dobra iskustva.Kad sam došao da stavim nove gume na uređenim čeličnim felgama,nisu ni pitali,nego ljepili utege i postupali su sa njima kao sa jajcima,da slučajno ne oštete novi lak.
Već godinama,preko 15 godina kupujem gume kod Truleca i radim optiku i stvarno je čovjek na svom mjestu i njegovi radnici.
Svaka preporuka za tu radionicu.
Uvijek prvo pregledaju ovjes  i ako nešto nije kako treba ne rade optiku.
Gogo

The following users thanked this post: OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Offline dugacrta

• Junior member
  • **
  • Spol: Muški
  • Vozilo:: octavia 2 1.6 lpg
« Odgovori #16 : 31 Svibnja, 2021, 19:59:18 »
sve ste ljepo rekli ,  sve stoji ..ali ja sam razradio vijke ,  promjenio sumnjive kugle i eto vozim dalje ..a uz ovakav pristup njemu i dalje kotač zapinje na vezni lim , troši gume , ležaj i ostatak ovjesa ...ugrožava svoju , moju i vašu sigurnost ..ali  takvima  je lakše kukat .

Da li je to ispravno?- ne znam ..ali jako dobro znam kaj mogu dobiti za 230 kuna iz njihovog cjenika , znam kaj mogu dobiti a ne kaj bi trebao dobiti

Offline marin_k

« Odgovori #17 : 31 Svibnja, 2021, 20:22:29 »
sve ste ljepo rekli ,  sve stoji ..ali ja sam razradio vijke ,  promjenio sumnjive kugle i eto vozim dalje ..a uz ovakav pristup njemu i dalje kotač zapinje na vezni lim , troši gume , ležaj i ostatak ovjesa ...ugrožava svoju , moju i vašu sigurnost ..ali  takvima  je lakše kukat .

Da li je to ispravno?- ne znam ..ali jako dobro znam kaj mogu dobiti za 230 kuna iz njihovog cjenika , znam kaj mogu dobiti a ne kaj bi trebao dobiti

jbt šta si ti sve tu nasrao.

ko kuka?

postavim pitanje jer trebam informaciju.

dobio sam informaciju i idem kod nekog od predloženih vulkanizera.

koliko kažu da košta toliko platim.

majko sveta.
« Zadnja izmjena: 31 Svibnja, 2021, 20:24:47 marin_k »
''Light is right'' - Colin Chapman