Ostalo > Motocikli

Mint matik

(1/8) > >>

d0mo:

Predstavljam vam mog "mint" matika
Setup:
A35 blokovi
Airsal 65mm (44mm klip)
Tecno bullet auspuh
Dell'orto sha 15/15 karburator
Ducati 12v 25w paljenje
Sirena prirubnica
Tokarena A35 glava

Simple ali odradi posao.... kad se rjesi trenutni problem sa menjacem i kvacilom  :russian_roulette:

OVERDOSEDSPEEDJUNKIE:
Ima ti Rocko blatobrane  :biggrin:

d0mo:
 :good:
--- Citat: OVERDOSEDSPEEDJUNKIE -  19 Siječnja, 2021, 08:09:02 ---Ima ti Rocko blatobrane  :biggrin:

--- Kraj citata ---

Nakupio sam se blatobrana.. da bi na kraju cak i skinuo prednji

Bellof:
Može li pojašnjenje, pišeš da su od automatica pretpostavljam "starog" blokovi/dekla, zašto nije i ostatak mašine isti?
Cilindar i glava su od nekog modernijeg i šta s njima dobijaš?
Glava tokarena, je li to znači da je spuštena 0,5 ili nešto drugo?

d0mo:

--- Citat: Bellof -  19 Siječnja, 2021, 10:19:55 ---Može li pojašnjenje, pišeš da su od automatica pretpostavljam "starog" blokovi/dekla, zašto nije i ostatak mašine isti?
Cilindar i glava su od nekog modernijeg i šta s njima dobijaš?
Glava tokarena, je li to znači da je spuštena 0,5 ili nešto drugo?

--- Kraj citata ---

Blokovi su od novijeg tipa automatika znaci a35 to je onaj sa velikim cilindrom i lamelicnim usisom, deklo paljenja je od starijeg jer mi se osobno vise svida takoder sistem vracanja kurble mi je drazi na njemu,cilindar je airsal kit-klip fi 44 koji je sam po sebi laksi od obicnog 38 klipa od automatika i uz to kanali na tom cilindru su veci i nije u pitanju giza nego aluminijski cilindar sa kromom unutra sto znaci da se brze hladi
Glava je od a35 takoder ali tokarena za taj klip, i kit za visu kompresiju i otokarena da klip ne lupa u nju

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

There was an error while thanking
Thanking...
Idi na punu verziju