Oldtimeri > Općenito

Bivši vlasnik Opel Olympie 1952. - ISTRA -PULA - POMOĆ

(1/5) > >>

Ivan1531997:
Pozdrav ljudi evo ovakva je situacija, kupio sam jednu Olympiu 1952. ili 1953. ali su papiri izgubljeni. Priča je ovakva: kupljena je prije 7-8-9 godina u Istri (čovjek od kojeg sam kupio kaže da je u Puli) i dovežena u Osijek, kupio ju je direktor Auto servisa MALL u Osijeku, ovlašteni servis za KIA i Opel vozila. Uz nju je dobio svu popratnu dokumentaciju ali nikad nije prepisao na sebe, u međuvremenu kako su selili zagubilo se negdje.
Ja sam sad u potrazi za tim čovjekom u Istri da pokušamo riješit te papire, direktor tog servisa je rekao da će on pomoć koliko god može i isto tako potpisat ako nešto treba. Ima li ovdje netko iz Pule ili okolice?

Objavit ću i fotke Olympie.

Ivan1531997:
Nakon što je taj direktor dovezao auto iz Pule dao je svojim majstorima u servisu da krenu sa projektom, auto je kompletno bio ispjeskaren i gotovo spreman za farbanje, zbog previše posla u servisu auto su izvezli van i ostavili ga tako (jedno kratko vrijeme je bio i pokriven), vrijeme je odradilo svoje.. auto je opet cijeli hrđav.
U 2 cilindra je ušla voda i naravno hrđe je pojela stubline.
Zadnji blatobrani su prekrojeni za neke druge lampe.
Osim toga uz auto je došlo dosta dijelova kojih ima i duplo, npr. 8  felgi, dijelova prednje maske,...

Adam.:
Znam taj auto dok je još stajao tamo kod PSC Opel u Osijeku, u industrijskoj
Ja otkad znam taj je auto stajao vani, šta je rađeno i dal je rađeno, ne znam

Uglavnom drago mi je da se maknuo od tamo i da će se napokon srediti (nadam se)
Sretno s autom i sretno s papirima, valjda će se naći netko tko zna šta više o tome...

Ivan1531997:
Nitko ništa?

Ivan1531997:
?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

There was an error while thanking
Thanking...
Idi na punu verziju