Ostalo > Motocikli

Suzuki, Tomos i ostalo

(1/2) > >>

kruns:
Pozdrav svima!
Volim i pratim stara vozila pa ću ovdje predstaviti neka od njih koja su trenutno kod mene, s vremenom se nakupilo nekakvih prometala, ništa specijalno ali mene veseli. Da je više slobodnog vremena bilo bi i više projekata, ovako je to sve više-manje skromno, bit će valjda bolje.

kruns:
Kad radim obično i dokumentiram, moram poslije znati što kamo ide ;-)

jeep frik:
Nebudi skroman, baš je lijepo vidjeti Gsxr-a! Moj stari je 90' imao 750. Kak je forsao da i ja vozim već tada sam s Ctx-a sjeo na Suzuki. 91' sam prašio ko lud. Stalno sam proučavao ovu nalju Hyper Sport! Ubrzo je stigao i Akrapović  prije škorpion! :biggrin:
 :good: :good:

OVERDOSEDSPEEDJUNKIE:
Nikad prežaljeni obiteljski Puch iz 1977.g.  :unsure2: što je sve prošao i vozio..... :whistle2:

kruns:
Na ovakvom Puchu napravio sam svoje prve kilometre, u ono vrijeme, "na motoru", ima tome trideset i koja godina i od tada sam neizlječivo inficiran.
Ovaj Suzuki je kupljen nakon što sam prodao stari(ji) Suzuki. Bio je nanovo polakiran ali trebalo je malo srediti mašinu. Taman je prošao sve faze (cool faza, kredenczadnjikraj faza, strojzapucanje faza, jebiganemaihviše faza), osim toga svi znaju da nema fixa bez GSX-a  :drinks:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

There was an error while thanking
Thanking...
Idi na punu verziju