Autor Tema: Mercedes w201 ABS - stalno svijeti  (Posjeta: 1421 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LorkyVW01

Mercedes w201 ABS - stalno svijeti
« : 12 Travnja, 2019, 14:54:12 »
Pozdrav imam problem na jednom Mercedesu w201, stalno mi svijetlo lampicaod ABS ne znam sto bi moglo biti problem.?!

bio je izgorio osigirac od 10 amp  na onom velikom releju iza akumulatora, zamjenio ga s novim osiguracem Ali jos uvijek svijetli.... Ne znam sto bi moglo biti..



Skickat från min CLT-L29 via Tapatalk

 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Mercedes w201 ABS - stalno svijeti
« Odgovori #1 : 12 Travnja, 2019, 15:06:46 »
Problem je što ovdje spominješ ABS  :biggrin:
Vjerojatno struja ili istrošeni dijelovi. Ovo pišem samo da me napadnu da nemam pojma  :lol:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline LorkyVW01

Odg: Mercedes w201 ABS - stalno svijeti
« Odgovori #2 : 12 Travnja, 2019, 15:15:11 »
Tek sam sada skuzio da sam post stavio u Struju a ne u Kocnice... Molio bi admina da prebavi post u Kocnice..

Hvala :)

Skickat från min CLT-L29 via Tapatalk

 

Offline jeep frik

Odg: Mercedes w201 ABS - stalno svijeti
« Odgovori #3 : 12 Travnja, 2019, 16:33:38 »
Neoriginalne pločice? Indikator?

Offline Adam.

Odg: Mercedes w201 ABS - stalno svijeti
« Odgovori #4 : 12 Travnja, 2019, 21:55:19 »
Ja sam prošle godine imao slučaj na C klasi (94' mislim) crknio prvo jedan abs senzor, zamjenim taj, nakon par tjedana crkne drugi, onda zamjenio i taj i bilo dobro
Pogledaj spojeve svih džekova što imaju veze s tim, sve žice koje su izložene, zna se dogodit i da tamo negdje bude prekid
 

Offline undertaker

  • Oldschool rookie
  • Postova: 49
  • Thanked: 6 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Osijek
  • Vozilo:: mercedes 190E
Odg: Mercedes w201 ABS - stalno svijeti
« Odgovori #5 : 21 Travnja, 2019, 15:48:54 »
Pozdrav imam problem na jednom Mercedesu w201, stalno mi svijetlo lampicaod ABS ne znam sto bi moglo biti problem.?!

bio je izgorio osigirac od 10 amp  na onom velikom releju iza akumulatora, zamjenio ga s novim osiguracem Ali jos uvijek svijetli.... Ne znam sto bi moglo biti..



Skickat från min CLT-L29 via Tapatalk

Ovo se občno dešava kad je taj veliki relej u kvaru. Zove se OVP relej (over voltage protection).

Na njemu zna biti hladnih lemova zbog čega ne pušta struju prema kompjuteru motora, ventilu ler gasa i kompjuteru ABS-a.

Probaj ga rastaviti i pregledaj lemove. Ako je šta sumnjivo prelemi.