Autor Tema: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina  (Posjeta: 29404 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline krntija

Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« : 10 Rujna, 2019, 20:44:42 »
 :kokice: Nakon godina suse i neaktivnosti u pogledu kupoprodaje bilo kakvih vozila na dva, tri ili cetri tocka, nesto mi puhnulo u glavu i rekoh sebi, ajd jedan Stojadin da ubodemo, dovoljno je star da mi bude zanimljiv a i faliju mi kola sa cetriju vrata, sto ce reci, prava limuzina; u ovom slucaju Jugoslaven!! :big_boss: Ajd da bas nije s neba pa u rebra, mogo sam i neka fina strana kola ubost, ali eto, par godina pratim Jugo scenu na Balkanu i sve to od Zastave dobilo na popularnosti pa i mene zarazilo ( Fico mi je u krvi od kad znam vozit!!).  Vec mi se duze vrzmala zamisao nekog Stojkana ubost u sto originalnijem i fabrickom stanju po mogucnosti 1. serije u nekoj ludo dobroj kombinaciji boje karoserije i tapecirunga!!! :smajlold:  Kredenc plava i crveni skaj kabina, to sam cekao, jer sam takvog slikao prije 20 godina i od onda mi je to pozeljna kombinacija na 1. seriji Zastave 101!! Da bas ne lazem da nisam fan Stojadina i od prije, mozda i nisam ali zadnjih 2-3 godine mi je ta zamisao bila u glavi, jer oko 2000-te godine sam slikao jednog Stojkana iz pred serije , 1971. godina, troznamenkasti broj sasije, posle koji mjesec se sjetim da je to bas zanimljiv auto samo zbog niskog broja sasije pa nazovem lika sa nekom maglovitom misli o mozebitnoj kupnji ali auto prodan u Bosnu i nema vise; bio sam ljut tada i zaboravio na Stojadina uopce kao moguceg ljubimca, sve do pred nekih 2-3 godine kad sam poceo o tome razmisljati!! 
I eto, sad imam i jos jednog Jugoslavena u garazi!! Planovi su odrzavat ovakvo stanje kolko se moze, jelte, nikakvi tjuninzi, cuninzi i slicno, pokoja nalja iz onog doba je dobrodosla i to bi bilo to!!
Auto izgleda malo da je spusten, prodavac mi rekao da je to zato jer su gore amortizeri od Fiata 127, sta cu, moram vjerovat, valda je tako!! :dntknw:









++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 
The following users thanked this post: Adam.

Offline tomtom

Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #1 : 10 Rujna, 2019, 21:04:09 »
Ojebatipasmilumajčicu! Oprosti, al ovo mi prvo prošlo kroz glavu. Odličan! Boja, unutrašnjost, pa i samo stanje. Di ga nađe?
Ne, ozbiljno, di si ga našao, duže ga pratiš?

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk

Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....
 

Offline krntija

Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #2 : 10 Rujna, 2019, 21:09:11 »
Ma uletio preko noci, slucajno nabaso na njega na nekom ljevom oglasniku. Odmah sam djelovao i iso ga snimit i dao kaparu i eto, sad je moj!!
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline tomtom

Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #3 : 10 Rujna, 2019, 21:11:04 »
Odličan je!
Sretno!

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk

Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....
 

Offline Čuvitar

Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #4 : 10 Rujna, 2019, 21:12:57 »
Sve ništa ništa, i onda ubod. I to kakav.
Ovako na prvu nenadjebiva kombinacija.
A ovo spušten ili ne, taman je da ne grize gume. A i vizualno mrak.

Sent from my KING_KONG_3 using Tapatalk

Šaka suza , vrića smija , ča je život vengo fantažija
 

Offline bubuleja

Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #5 : 10 Rujna, 2019, 21:13:55 »
Mislio ga kolega uzet ali nije bio trenutak.. A bio povoljan..neka je zavrsio kod nekoga ko ce ga cijeniti..Bravo
Adio mare
 

Offline bubuleja

Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #6 : 10 Rujna, 2019, 21:14:36 »
U karlovcu bio ako se ne varam
Adio mare
 

Offline krntija

Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #7 : 10 Rujna, 2019, 21:15:22 »
U karlovcu bio ako se ne varam
jes, okolica! :kokice:
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline cona

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 770
  • Thanked: 72 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Pitomača
  • Vozilo:: Volvo 240 turbo
Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #8 : 10 Rujna, 2019, 21:20:04 »
Lijep stojadin,mnogo sretnih km.
 

Offline tomtom

Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #9 : 10 Rujna, 2019, 21:20:14 »
Koji je to ljevi oglasnik? Da i sam popratnim malo

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk

Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....
 

Offline hary

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 932
  • Thanked: 73 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kraljevica
  • Vozilo:: P206, Fiat Tempra
Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #10 : 10 Rujna, 2019, 21:23:12 »
 :thmbup:
Life is too short to drive boring cars
 

Offline krntija

Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #11 : 10 Rujna, 2019, 21:24:18 »
Koji je to ljevi oglasnik? Da i sam popratnim malo

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk
index
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Online jeep frik

Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #12 : 10 Rujna, 2019, 21:45:44 »
U karlovcu bio ako se ne varam
jes, okolica! :kokice:
Nikad ga vidio u gradu! Kak je naisao samo!  :good:

Offline wecomakina

Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #13 : 10 Rujna, 2019, 21:58:28 »
Vrh

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

 

Offline romyo

Odg: Krntijin Stojadin!!! 1974. godina
« Odgovori #14 : 10 Rujna, 2019, 22:00:14 »
Bravo... Baš je lijep !  :hi: